Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Portugalesy i fiszpania olee!

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008
Portugalesy i fiszpania olee!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 30.08.2010 18:09

Relację czas zacząć. Tym razem mało rzeczowo, subiektywnie, emocjonalnie, przy użyciu zbytniej ilości słów pomęczę Was Portugalią (przede wszystkim) i Hiszpanią :D Jeżeli mimo wszystko komuś to nie przeszkadza - to serdecznie zapraszam :D :D :D


Naszło mnie jeszcze takie przemyślenie. Portugalia to temat na naszym forum mało opisany. Ja przedstawię tylko jakiś jeden z pomysłów na ten kraj, dlatego jeśli ktoś ma ochotę podzielić się swoimi uwagami, zdjęciami, poopowiadać o innych miejscach, albo o tych samych, ale za to z jego perspektywy, to ja zapraszam :D Wtrącajcie się ile wlezie :lol:


Więc może najpierw zarezerwuję sobie miejsce na SPIS TREŚCI, który tradycyjnie i w miarę systematycznie będzie się pojawiał w tym miejscu.

1. Bardzo praktyczne i tylko istotne informacje o planowaniu podróży

2. Bardzo istotne informacje lotnicze

3. Bardzo ważne zagadnienia motoryzacyjne

4. Tym razem Porto w roli głównej - część I

5. Porto w roli głównej - część II

6. Krótki odcinek o pogodzie

7. Prawie jak Mistrz Świata

8. Jaki by tu tytuł wymyślić ?

9. Errata, zwana też odcinkiem imieninowym

10. Nasze Lisbon Story

11. Nasze Lisbon Story - odcinek II

12. Nowocześnie i współcześnie

13. Bynajmniej nie bajka o bajkowej Krainie Zieloności

14. 3 x P - część I

15.3 x P - część II

16. Powróćmy jak za dawnych lat

17. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Barcelonie, ale boicie się zapytać

18. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Barcelonie, ale boicie się zapytać - cz.II

19. To już jest koniec



Aaaa - gdyby to kogoś interesowało - relację z naszych poprzednich wakacji znajdziecie pod tym adresem :D


pozdrawiam serdecznie
:D
Ostatnio edytowano 19.01.2011 18:28 przez Tymona, łącznie edytowano 20 razy
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 30.08.2010 18:18

Tymonko :) Witaj ;) , pozwól że sobie poczytam :)
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 30.08.2010 18:23

Witaj Timona. :D Czekam na dalszom relacije :D :D
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 30.08.2010 18:24

Powtrącałbym się :!: , ale nie byłem, ani w Portugalii, ani w Hiszpanii. :cry:
Ale czytać i oglądać będę na pewno :!:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 30.08.2010 18:27

Tymonka ja się na Twoje męczarnie zapisuję z przyjemnością. :)
Czekałam na relację z Hiszpanii i Portugalii. Te kraje bardzo mnie nęcą, ciekawią zabytki i historia, no i Wasze przygody.

Czyli jestem na posterunku. :lol:

Pozdrawiam czekam na ciąg dalszy. :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.08.2010 18:27

Moje dotychczasowe dwie portugalskie wizyty - to poprzednie życie. Tym chętniej powędruję teraz z Tobą. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 30.08.2010 18:38

Hiszpanie, Portugalczycy... - też chętnie pooglądam :wink: :lol:





Pozdrawiam :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2010 18:53

Pani Kierowniczko destynacja, którą brałem poważnie pod uwagę (sama Portugalia) na przełomie roku.
Wyszło co innego, będzie więc okazja zobaczyć czy mam czego żałować :wink: :papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12724
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 30.08.2010 19:19

Za mną cały czas chodzi odkładana na kiedyś tam :wink: Andaluzja, skąd do Portugalii przecież całkiem blisko. Może więc, gdy już :idea: kiedyś dojdzie do realizacji moich planów, to upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu.
Masz więc we mnie na 100 % wierną czytelniczkę, tyle że :roll: bez rzeczowych wtrącków, w związku z brakiem doświadczeń w tamtejszych okolicach.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 30.08.2010 19:40

Tymona napisał(a):Relację czas zacząć. Tym razem mało rzeczowo, subiektywnie, emocjonalnie, przy użyciu zbytniej ilości słów pomęczę Was Portugalią (przede wszystkim) i Hiszpanią :D Jeżeli mimo wszystko komuś to nie przeszkadza - to serdecznie zapraszam :D :D :D
:D


Mnie nie przeszkadza :D a wręcz przeciwnie :D
:papa:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 30.08.2010 20:42

Będzie subiektywnie, mało rzeczowo i emocjonalnie. Będzie świetna zabawa dla nas. Ale Was zapędziło na Zachód.
A Tymon i Majka będą? Już się doczekać nie mogę kiedy znów zobaczę o rok starsze maluchy.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.08.2010 20:45

Tymonko, ja oczywiście też czekam na rozwój sytuacji, bo uwielbiam Cię czytać :D

:papa:
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 30.08.2010 20:50

Wtrącać się nie będę, bo Hiszpania i Portugalia to dla mnie czysta egzotyka. Znałem tylko jednego Portugalczyka, który ożenił się z Polką w Paryżu. Ale podejrzewam, że nie o takie wtręty Ci chodziło. :lol:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.08.2010 21:00

Porto jest z Portugalii ...

No i Wiera Gran nagrała Tango Portugalskie - ze specjalną dedykacją dla Kierowniczki :D

Albo nie, dla Kierowniczki - Popławski.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2010 21:44

Tymona napisał(a):...
Naszło mnie jeszcze takie przemyślenie. Portugalia to temat na naszym forum mało opisany. Ja przedstawię tylko jakiś jeden z pomysłów na ten kraj, dlatego jeśli ktoś ma ochotę podzielić się swoimi uwagami, zdjęciami, poopowiadać o innych miejscach, albo o tych samych, ale za to z jego perspektywy, to ja zapraszam :D Wtrącajcie się ile wlezie :lol:
....


Wtrącam się ile wlezie... :wink: :lol: ...nasza portugalska Republika Autonomiczna w grudniu 2009 :lol:

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=26328&start=0

A do czytania Twojej zasiadam, a jakże... :lol:
Pozdrav
Następna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone