Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Informacje o kempingach w rejonie Zadar - Split

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.04.2011 09:46

Bibinje


Camp Matea

A_Wilk napisał(a):ja polecam kemping MATEA - zdjęcia trochę nieaktualne, sprzed kilku lat, oliwki są dużo większe, poza tym jak na zdjęciach czysto i wygodnie (za kempingiem Kero). Właśnie z tamtąd wróciliśmy. Super atmosfera, niedrogo (ceny do negocjacji z właścicielem), mnóstwo atrakcji: my dostaliśmy raz smażone ryby, po dwie na głowę, ale inni dostali je dwa, trzy razy, to zależy ile kto tam spędził czasu, mnóstwo pomidorów, na wyjazd butelka rakiji. Co niektórzy szczęśliwcy mogą liczyć na darmową przejażdżkę motorówką właściciela.
Ogólnie to podsumuję tak: właściciel Pan Tomislav Karaban, super miły gość, podobnie jak jego małżonka Mirjana, kamp ekstra, atmosfera super, spokój i mnóstwo atrakcji, dodatkowo do zwiedzania w niedużej odległości są Zadar, Szibenik, Nin, Vrana ze słodkim i ciepłym jeziorem, no i oczywiście Bibinje.
Jak ktoś nie lubi kempingów to może zatrzymać się w samym Bibinje w nowiutkich, świeżutkich i komfortowych apartamentach NINA tych samych właścicieli.
POLECAM


rych19 napisał(a):Byłem obok Kero na kempingu Matea. W sierpniu bardzo duża ilość włoskich kamperów. Połozenie nad samym morzem. Plaża wspólna dla obydwu kempingów bardzo wąska wysypana drobnym kamieniem. Tłoku na plaży nie ma. Blisko Zadar. Cena za namiot prąd 4 osoby 20 euro. W Bibinje obok szkoły jest wi-fi :lol:. Napisz co jeszcze Cię interesuje to odp.

rych19 napisał(a):U Matea jeśli w dwie osoby to zejdzie poniżej 20 euro. Toalety ok czyste sprzątane, gorzej z ciepłą wodą wieczorem bywa, że brakuje mnie to nie przeszkadzało , ale moje gwiazdeczki chodziły się myć wcześniej. lodówki są oraz kuchenka ,gdzie można przygotować sobie małe co nieco. Gospodarz miły: ne ma problema ale ze wszystkim nawet jak kamper zaparkuje ci pod nosem..... Warto zobaczyć Wyspy Kornaty i stare miasto w Zadarze.


MaciejT napisał(a):Mamy co prawda początek września, ale może się komuś wieści przydadzą na przyszły rok lub akurat wybiera się jeszcze w tym roku. Ten kamp był opisywany już na tym forum i chwalony. Byliśmy w Bibinje koło Zadaru. Kamp Mateo. Cena za rodzinę 2+2 po negocjacjach to 15 euro za dobę. Oczywiście w cenie jest nielimitowany prąd, samochód stał obok namiotu. Sanitariaty czyste. W kuchni duże lodówki z miejscem dla każdego.
Dla nas wakacje niestety nieudane. Zostaliśmy na kampingu okradzeni. Ktoś się nie bał grzebać podczas naszego snu w sypialce. Wiem że brzmi to nieprawdopodobnie ale saszetkę z kasą mieliśmy przy nogach i w nocy została ona opróżniona. Sądzę że złodziejem był któryś z sąsiadów - Polaków, niemniej żadnych dowodów oczywiście nie mam. To była podobno pierwsza kradzież na tym kampie od 8 lat. Właściciel stanął na wysokości zadania, był tym faktem bardzo wzburzony. Natychmiast zadzwonił na Policję, która od razu stwierdziła że możemy zapomnieć o wykryciu sprawcy. Właściciel od razu nas poinformował, że możemy na jego kampie mieszkać ile chcemy całkiem free. Bardzo miły gest z jego strony. Zostaliśmy na pełne 2 tygodnie, ale nerwy i stres zrobiły swoje. Raczej kiepsko odpoczęliśmy. Piszę o tym by inni pamiętali by mieć się na baczności. Kemping mogę polecić. Jedyny minus to mało cienia, warto brać altankę ogrodową do ochrony przed słońcem. Kemping wart rekomendacji, cena bardzo konkurencyjna. Polecam.

(wpis z 2 września 2011 - przyp. autora)

Aktualizacja z 2012
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=998224#998224

************************************************************

Camp Kero

Fatamorgana napisał(a):Nad samą wodą, za miasteczkiem, spokój, cisza, brak tłoku,przyjaźni ludzie (Ante i synowie, którzy przyjeżdżają aż z Australii).
Lubią tam przyjeżdżać też pewni Czesi.
Płaciliśmy rok temu ok. 17 Euro/noc za 2+1 i auto + namiot.
Do Zadaru jest raptem 10km, ale co najważniejsze- od tej strony jest luz i nie trzeba się cisnąc przez pół miasta, bo wystarczy zjechać na pierwszych miejskich światłach w lewo (koło Konzumu) i zaraz zaczyna się centrum, zaś najłatwiej stamtąd trafić na opisywany przeze mnie darmowy parking (wystarczy kierować się na szpital miejski- patrz moja relacja z CRO "Intensywny fianał...") bliziutko starówki, co też jest nie do pogardzenia.


************************************************************

Camp Andela - mapa
Nie znalazłem strony www.

Autocamp Andela - zdjęcia
Autocamp Andela - film

to2mek napisał(a):Chce polecic wszystkim autocamp andela znajdujay sie przy samym porcje jachtowym miedzy Bibinjem a Sukosanem kolo miasta ZADAR bylem juz tam 3 razy warunki mile blisko do wody moliwosc korzystania z lodowki okolica sliczna i dosc tanio okolo 6 euro za osobe noc
lokalizacje tego miejsca przedstawi link
Klik (redakcja)
dodam tez film z wyprawy dla zaiteresowanych

jak jakies odatkowe pytania to prosze na gg 111 38 200


************************************************************

[url=http://]Mini-camping Maslinovi dvori[/url]

Bibinje - Punta
23205 Bibinje
Chorwacja

Nie znalazłem strony www.

************************************************************



Powrót do spisu
Ostatnio edytowano 02.08.2012 12:48 przez Vjetar, łącznie edytowano 12 razy
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.04.2011 09:08

Biograd na Moru


Camp Soline

tosur napisał(a):Byłem w Biograd na Moru w dzielnicy Kumenat czyli obok kempingu SOLINE Namioty Vacansoil faktyczni kiespoko usytuowane, a co do miasteczka - nam sie podobało!!!!!, bysliśmy tam 2 tygodnei w 2 polowie czerwca. Plaża - do wyboru kamienista lub piaszczysta zatoczka - wiadomo piach - woda zamulona ale za to bezpiecznie dla małych dzieci i własnie tam w wiekszosci były rodziny z małymi dziecmi. Polecam mała plaże w w dzielnicy Kumenat bardziej kameralnie bez tłumów. Miasteczko - hm fajne promenada z knajpkami, i cos co nas urzekło - mało rodaków :)),
My raczej napewno w 2010 roku wrócimy do Biograd.


zebik napisał(a):Tak jak napisałem miejscami brudną wodą ale występowała ona w miejscach przeznaczonych do plażowania - co do dalszej oceny Biogradu na Moru to tak jak napisałem - omijać z daleka.


************************************************************

Camp Ljutic

tomik25 napisał(a):A ja polecam Camping Ljutic. Ten camping jest przyklejony do wielkiego kampu w biograd na moru o nazwie SOLINE. Dzieli je tylko siatka. Atmosfera jest bardzo przyjemna, czysto i miło.


************************************************************

Camp Cvita

baca1 napisał(a):Witam w sprawie campów w biogradzie to polecam mini camp cvita znajduje on sie w spokojnej czesci miasta na plazy bośana. Jestem zaprzyjażniony z właścicielami można się na mnie powołać (Robert z katowic) a napewno znajdzie sie miejsce. Polecam napewno bedziecie zadowoleni wysoki standard sanitariatów i bezpiecznie dla małego dziecka(sprawdziłem). Do biogradu jezdze od 1998 i wszystkim polecam. Piękna baza wypadowa do rozmaitych wycieczek (archipelag kornati wyspa paśman i ugljan zadar wodospady krka i wiele wiele innych)Wracając do campów w biogradzie to byl kiedys piekny potezny camp crvena luka ale niestety to juz historia. POLECAM BIOGRAD NA MORU


************************************************************

Camp Diana&Josip
Diana&Josip
Diana&Josip

kropi napisał(a):Fajny kamp w miejscowości Biograd na Moru - Diana & Josip.

Znaleziony właściwie przez przypadek - jechaliśmy do Pakosztane, ale żaden z tamtejszych kampów nie przypadł nam do gustu, więc uderzyliśmy na Biograd. W samym miasteczku jest kilka kempingów, w tym ogromny moloch Solina nad samym morzem, wbrew pozorom fajny ale 2x droższy.

Ten nasz jest raczej kameralny, plusy:
cisza, spokój
czyste sanitariaty w odpowiedniej liczbie
ciepła woda 24h
sporo cienia
niezłe ceny - choć mam wrażenie, że było taniej

minusy:
twarde kamieniste podłoże - gdyby miły Czech nie pożyczył mi 3-kilowego młotka to do dziś bym pewnie wbijał te śledzie. BTW z aluminiowymi szpilkami można sobie jechać na Hel, tutaj tylko stalowe, najlepiej podostrzone (już kupiłem)
brak czegokolwiek typu sklep, knajpa - ale wszystko to jest ok. 0,5 km nad morzem.
do morza kawałek - przechodzi się koło cuchnących na kilometr śmietników, bleeee
Dziwna sprawa z lodówką - cena wzrosła z 1,5 do 5 euro/dobę w ciągu godziny...

Zaletą samego Biogradu jest urokliwa starówka, niezła oferta wycieczek łodzią i autokarem (park Kornati, mini-łódź podwodna, park Krka, Plitvice i inne), sporo fajnych knajpek nad morzem, lans-promenada, jest też co najmniej jedna spora dyskoteka. Plaże są dwie - jedna krótka, piaszczysta i zapchana do granic możliwości (gdy jedna osoba wychodzi z morza, ktoś z drugiej strony musi opuścić plażę), druga piękna, kamienista, zacieniona, o różnym, na ogół znośnym stopniu zagęszczenia z miejscami całkiem pustymi. Dno takie sobie, na Pagu jest lepsze. Przy samej plaży jest nieźle zaopatrzony sklep z normalnymi, miejskimi cenami, mają np. zimne piwo :-))), chleb, owoce, wodę itp. [/url]


************************************************************

Powrót do spisu
Ostatnio edytowano 25.06.2012 12:11 przez Vjetar, łącznie edytowano 3 razy
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.04.2011 09:35

Brodarica


gwadas napisał(a):Ja w Brodaricy byłem 3 lata temu i campingu tam żadnego nie widziałem.Jest dużo kwater prywatnych.Pierwszy raz byłem za pośrednictwem agencji adriatica.net,póżniej dogadałem się prywatnie
z tą samą panią,było odrobinę taniej.Kwatera i gopodyni w porządku.


Mariaz napisał(a):Widzialam mały camping prawdopodobnie prywatny ,było w tym czasie 4-5 przyczep (początek września). Ja mieszkałam w apartamencie nad samym morzem.Szczegółów nie znam bo mnie to nie interesowało.


Być może chodzi o ten (nazwy nie znalazłem):

dorota131 napisał(a):zatrzymaliśmy sie na campie w Brodaricy obok restauracji Zlatna Ribica.
Camp mały, jest miejsce w ciemiu i na słońcu również, sanitariaty czyste, woda z solarów więc rano brak ciepłej ale to jest do wytrzymania. są lodówki do wynajęcia. Trafiliśmy tam skonani po podróży i nie mielismy siły wybrzydzać więc zostalismy. Chcielismy się przenieśc na inny camp ale stwierdziliśmy że do plaży mamy 5 metrow więc młodsze dziecko cały czas na oku i zostalismy.
Przyjechalismy na camp w niedzielę 17.08 rano i był problem z miejscem w cieniu ale stopniowo robiło sie coraz luźniej i gdy wyjeżdżalismy 24.08 spokojnie mozna było rozbic sie w cieniu.
Za 4 osoby w tym 11 letnie dziecko, auto,namiot , prąd i lodówkę płaciliśmy 25,20 euro za dobę. (2008)


************************************************************

Camp Jasenovo

ANITA:) napisał(a):W zeszłym roku byliśmy z trójką dzieci na kempingu Jasenovo w Žaborić - Brodarica za Szybenikiem. Dla nas to był strzał w dziesiątke. Kemping nie za duży, kameralny,cichy, bardzo czysty z fajna plażą dla dzieci. Fajny punkt wypadowy do zwiedzania np. Szybenika, Primosten, KRKa, Trogiru itp. Blisko do dużych sklepów Lidl,Konzum -przed Szybenikiem.


qqryq napisał(a):Podpisuję się pod tym rękami i nogami, byłem tam dwa lata temu i sądząc po Twoim pierwszym wpisie spełnia wszystkie wymienione przez Ciebie kryteria (mały, z fajnym dojściem do morza i spokojny, okolice Szybenika).
Jedyny minus to zdaje się taki, że w samej miejscowości brak jest restauracji na wieczorną konsumpcję (z wyjątkiem dużej niedaleko campingu), chyba że coś się zmieniło od tego czasu. Poza tym wszystko jak najbardziej pozytywnie.


ANITA:) napisał(a):Jesli chodzi o prąd i wodę to na kempingu Jasenovo były bardzo gęsto rozstawione i wystarczył zwykłej długości przedłużacz. Sanitariaty były nowiutkie (oddzielne kabiny prysznicowe i wc) i od świtu do wieczora sprzątane. Także oddzielne stanowisko do mycia naczyń czy kaset chemicznych. Jest tez pralka :)


dorota131 napisał(a):Camp Jasenovo to cudowne miejsce, niestety nie zatrzymaliśmy się tam z powodu braku wolnych miejsc. Jestem zauroczona tym miejscem i polecam ten camp :)


rbogi napisał(a):...przesyłam zdjęcia do poprzedniego postu
Kemping Jasenovo
Zdjęcie 1
A to plaża przy kempingu
Zdjęcie 2
:) :) :)



************************************************************

Powrót do spisu
Ostatnio edytowano 20.04.2011 13:42 przez Vjetar, łącznie edytowano 2 razy
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.04.2011 10:19

Drage


[url=https://]Camp Mario[/url]

maslinka napisał(a):Camping Mario w Drage - przy przystani, obok restauracji "Marko". Mały, przydomowy, rodzinny. Miękkie podłoże, śledzie (szpilki) wchodzą bez problemu :D
W lipcu 2011 roku za 2 osoby (+ namiot + samochód + prąd) zapłaciliśmy 16 euro (około 67 zł) za dobę.
oalety nie najnowsze, ale utrzymywane w czystości. Tylko dwie kabiny prysznicowe, ale wystarczają w zupełności, bo teren campingu jest mały. Ciepła woda całą dobę. Gdy tam byliśmy camping był w 90% zamieszkany przez starszych Niemców, Holendrów i Austriaków. Dzięki temu spokój, cisza, żadnych ekscesów; myślę, że to są stali goście campingu, sympatyczni.
W domu gospodarzy można zamówić kolację (działa rodzinna, nieformalna restauracja).
Plaża skalno-betonowe półki, kawałek dalej żwirkowa plaża (przy campingu "Oaza Mira").
Zobacz TUTAJ jak wygląda camping i okolice i dokąd, między innymi, można tam popłynąć... My co prawda byliśmy ograniczeni, jeśli chodzi o odległości, bo mieliśmy tylko dmuchany kajak... Ale może coś się przyda :D


Dziękuję Maslinko.

************************************************************

Camp Oaza Mira

ziomek napisał(a):W okolicy Sibenika znam Kozaricę Pakostane,Oaza Mira Drage i Solaris Sibenik campy na niezłym poziomie...


Paweł 67 napisał(a):Miejsce polecane...


ziomek napisał(a):Niedaleko w Drage jest Camping Oaza Mira i też go polecam nie należy do najtańszych ale miejśce dobre camping nowy sanitariaty bardzo nowoczesne :lol:

ziomek napisał(a):camp Oaza Mira - nowy camping w małej miejscowości Drage okolice Pakostanu- stosunkowo drogi ale czysty nowoczesne sanitariaty - plaża żwirkowa - zacieniony ok 800 m od drogi głównej -dostępny dla przyczep :D


maslinka napisał(a):Mijamy pustynnie wyglądający camping "Oaza Mira":

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

To jedna z plaż campu "Oaza Mira". Znajdują się tu dwa beachbary. Jest jeszcze dosyć wcześnie, koło 10:00, 11:00, więc na plaży nie ma zbyt wielu ludzi. Być może przyczyną jest też fakt, że woda jest zimna.


Roxi napisał(a):Co więcej mogę o nim powiedzieć? Za trzy dni, za dwie osoby, samochód i namiot wyszło nam 340kn,czyli wychodzi coś z 55kn za nockę za osobę. Camping praktycznie przy samej drodze, ale w nocy było cicho i spokojnie. Plaża bliziutko, właściwie kilka kroków. Toalety czyste. Na campingu sami Niemcy ;)


Relacja Roxi z tego campu

Dziękuję Roxi

************************************************************

Camp Paradiso

Wedera napisał(a):Właśnie wróciliśmy z Croatii i wg całej naszej rodzinki najfajniejszy Camp (zarówno właściciel Mario jak i cała reszta) to Autocamp Paradiso Drage Polecam wspaniała atmosfera, spokój i ceny też przyjazne. Pozdrawiam Wszystkich Wedera


Leszek Skupin napisał(a):Właśnie najfajniejsza jest rodzinna prawie atmosfera, którą Mario tworzy ;).
Byliśmy u niego 5 lat temu, byliśmy w tym roku, ale nie miał miejsc więc przenieśliśmy się za ścianę do Romanticy ;), ale zapraszał nas na wino i rakiję, tyle że albo jego nie było, albo nas i tak... nie wypiliśmy.


************************************************************

Camp Delfin
Nie znalazłem strony www.

************************************************************


Powrót do spisu
Ostatnio edytowano 20.04.2011 13:42 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.04.2011 13:39

Grebaštica


[url=http://]Camp Ante & Toni[/url]
Nie znalazłem strony www.

Adres: Šparadići 66 Grebaštica
HR-22010 Šparadići
Lokalizacja: Grebaštica

Telefon: +385 (0)91 507 7893
Fax:
WWW:
E-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jacek 206 napisał(a):
Jeżeli koło Szybenika to polecam mały kamp w miejscowiści Grebastica o nazwie TONI jest to ok.15 km za Szybenikiem w stronę Primosten.


viggen_wawa napisał(a):Ja wybrałem kamp Toni (ten sam co 9 lat temu). Warunki sanitarne w porządku (nie każdy co prawda lubi prysznice na zewnątrz - ale ja np. chwalę sobie bardzo - szczególnie w upały), czyste toalety, zawsze ciepła woda i co najważniejsze genialni właściciele (Toni i Inez). Miejsc na kempingu jest tak na 8-10 dużych namiotów (podczas mojego pobytu, był kamper, przyczepa, 2 duże namioty plus dwa nasze). Ceny bardziej niż atrakcyjne (24 Kn -osoba dorosła, 18- dziecko, namiot - 30 Kn, samochód - 24 Kn, prąd - 20 Kn, tax od osoby - 5 Kn. W naszym przypadku za komplet za 11 dni (5 osób), wyszło 2740 Kn (1500 PLN) - co chyba nie jest straszne jak mówią malkontenci. Dodatkowym atutem kampu jest jego zacienienie i przede wszystkim porządek. To tyle, w dalszej części opowieści będzie trochę zdjęć kampu.
Dla ułatwienie dodam, że jest to pierwszy kamping, 200 m za łukiem jadranki omijającym koniec zatoki (jest tabliczka ULAZ CAMP TONI)


************************************************************

[url=http://]Camping Vala Grebastica[/url]
Nie znalazłem strony www.
Panoramio

Chyba to ten, o którym pisze janniko (proszę o weryfikację):

janniko napisał(a):Myśmy byli tam 5 lat temu na takim małym campingu przydomowym (chyba 3 lub 4 domek od końca zatoczki.. dalej to już szuwary...). W każdym razie za nami był jeszcze jeden camping przydomowy.
Miejscowość faktycznie urocza. Tylko jak dla nas to brakowało blisko otwartego morza, ale za to z dna tej zatoczki można było wyłowić różne ciekawe muszle i stworzonka (nie koniecznie chronione). W miarę otwarte morze można było pooglądać na końcu cypelka (spacerkiem jakiś ajne lub cwajne kilometer).
Był też fajny koncert rock'owy. Grała kapela faciów w wieku "dojrzałym". Cisnęli całkiem nieźle Deep Purple, Zeppelinów, Sabbath'ów itp. he he he.. a co najśmieszniejsze to chorwacka młodzież przy tym doskonale się bawiła wraz ze swoimi zgredzikami.. kurde, tego im zazdroszczę.
Aha.. obok nas było fajowe boisko do grania w te ich kule.. jak mi się to podoba! Grają razem dziadki, zgredziki, młodzieńcy i przyuczają się dzieciaki...
Wzdłuż całej Grebastnicy pamiętem bardzo ładne zejścia do wody, piękne dno i generalnie superowo!
A jakieś 3 do 4 km jadąc szosą w stronę Primosten jest fajna plaża z zupełnie otwartym morzem, a na niej obłe kamyczki i bywają fale. Polecam


************************************************************

[url=http://]Camp u Brana[/url]
Nie znalazłem strony www.

viggen_wawa napisał(a):Kamp u Brana istnieje, ale obecnie jego dom jest rozbudowywany i jest trochę bałaganu, co niestety wpływa na warunki na kampingu. Co do cen to też słyszałem, że są atrakcyjne (ponoć niższe niż u Toniego).



krutom napisał(a):Moje informacje mogą być już nieaktualne. Ostatnio byłem tam w 2004 roku. Zjazd na camp ok 1000 m licząc od łuku przy końcu zatoczki.
Współrzędne campu: 43 37'48.41"N i 15 57'38.64E,
współrzędne wjazdu: 43 37'44.41"N i 15 57'36.92E.
Mały camp o nazwie "ANCORA", była tabliczka przy drodze.
Właściciel Brane Silic. Camp znaleźliśmy przypadkowo w 1998 roku jadąc w kierunku Splitu.
Dlaczego ten? Bo mały, max 6, może 7 namiotów, czysto, fajna atmosfera pomimo nieco "harcerskich" warunków, ale czegoś takiego szukaliśmy.
W 2004 roku nie było jeszcze prądu, sieci WiFi zarówno. :wink: Ale za to była praktycznie prywatna kamienista plaża z dwoma betonowymi molami, a pomiędzy nimi kilkumetrowy fragment wysypany drobnym żwirkiem dla dzieci. Dwie toalety, prysznic i umywalki na wolnym powietrzu, miejsca dla namiotów oddalone kilka netrów od brzegu, zacienione oliwkami. Zasypianie przy szumie Jadranu - bezcenne.
Pamiętam, że ceny były atrakcyjne w porownaniu z dużymi Campami
Kawałek dalej były jeszcze inne małe campy.
Ten fragment wybrzeża to super baza wypadowa, właściwie wszędzie blisko.
Pozdrawiam
Moze już są jakies nowe inwestycje.


************************************************************

[url=http://]Przydomowy camp u Ivo Jakovljevića[/url]
Dane adresowe

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 22.04.2011 11:38

Jadruja


Nie znalazłem żadnego kempingu w tej miejscowości.

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.04.2011 13:44

Kastela i okolice


[url=http://]Camp Adria[/url]

Resnik bb
21217 Kastel Stafilic
Dalmatia
Croatia
Tel: + 385 21 895143

This camp offers an idyllic holiday to all its visitors and lovers of this type of vacation. Within the camp there are many additional benefits and interesting activities for all ages.

************************************************************

[url=http://]Camp Koludrovac[/url]

Resnik bb
21217 Kastel Stafilc
Dalmatia
Croatia
Tel: +385 21 234408
Fax:+385 21 234408

This is a great camp for nature lovers that offers a pleasant holiday in natural Mediterranean environment.

monia85 napisał(a):Parę lat temu byłam na kempingu Koludrovac w Kastel Stafilic :P



************************************************************

Camp Dragan

Starceviceva 39
21214 Kastel Kambelovac
Dalmatia
Croatia
Tel/fax: +385 21 220573

2salamandra22 napisał(a):Kilka lat temu byliśmy w Kasztel Kambelovac na małym przydomowym campingu u Dragana.


2salamandra22 napisał(a):Dragan Chorwat, jego żona Halinka Polka. Dzieciaki (dorosłe) też mowią po polsku. Kamping przydomowy i baaaardzo kameralny. Z Draganem ( byłym marynarzem) rano pojedziesz do Splitu na targ rybny po rybki i krewetki, a jak wrócisz po południu z plaży będzie na Ciebie czekał gar krewetek, a wieczorem gospodarz zaserwuje Ci rybki z grila. Zorganizują rafting i przyniosą laptopa z internetem do namiotu. Zaopatrzysz się w zapas liści laurowych prosto z drzewa na kilka lat. Plaża zwirowa i częściowo wybetonowana 50 m od domu. Dragan za kazdym razem jak ma nowych gości odpala petardy z tarasu i zaraz po rozbiciu namiotu zaprosi Cię na wino i piwo.
Spedziliśmy z nimi fajny wieczór na Dniu Łowczego.


U-la napisał(a):A ja jeszcze w temacie:
na naszej trasie Zadar- Dubrownik były:
...
- U Dragana (Kastel Kambelovac)
...


U-la napisał(a):Witaj!!! W 2005 r. na trasie w okolicy Trogiru, mieszkałyśmy w Kastelu Kambelovacu na przeuroczym, przydomowym, maleńkim kempingu "U Dragana".


Andrzej G napisał(a):też polecam ten kemping ,byłem też w 2005 roku we wrześniu.Dodatkową zaletą jest to ,że Dragan-właściciel ma żonę polkę i można pogadać oczywiście po polsku.Jego syn jest przewodnikiem i oprowadza polskie wycieczki.Organizuje też dla swoich gości przeróżne atrakcje .Nam zorganizował wycieczkę w góry Kozjak (na szczycie była niespodzianka) oraz kolację z małżami osobiście połowionymi.


************************************************************

[url=http://]Camp Biluś[/url]

filip122 vel Darek napisał(a): Camping Biluś. Wjechaliśmy do miejscowości Kastel Stari.

Okazalo się ze camping nawet fajny bardzo dobrze zacieniony nad sama promenada nadmorska . Padla decyzja zatrzymujemy się choc na jedna noc , bo naprawde robilo się już pozno.

Cena do przyjecia 236kun za 4 osoby samochod namiot i prad. Wynegocjowalismy na 206 Kun jeśli pow 7dni będziemy...

Zdjęcia

filip122 vel Darek napisał(a):Właśnie wczoraj wróciliśmy z Cro bylismy na super campingu Bilus w Kastel Stary niedaleko Splitu. Warunki bardzo dobre, sanitariaty ok, całkowicie zacieniony pod namioty, campery stoją w słońcu.
Camping nad samym morzem, dzieli go jedynie bulwar nadmorski.


pawel69 napisał(a):Byliśmy w 2009 r. na tym campie dwa tygodnie sanitariaty czyste i często sprzątane w aneksie kuchennym dwie lodówki i zamrarzarka bardzo mili właściciele , jedyny mały minus to ciepła woda nie zawsze pod dostatkiem zwłaszcza jak na campie sporo turystów i wieczorem wszyscy się myją , okolica spokojna i cicha samo miasteczko kameralne , dobra baza wypadowa do Splitu, Trogiru troszke dalej do Makarskiej .Polecam.


Zdjęcia z netu

************************************************************

[url=http://]Camp Lukšić[/url]
Nie znalazłem strony www.

************************************************************

[url=http://]Camp Štafilić[/url]
Nie znalazłem strony www.

************************************************************

[url=http://]Camp Mini[/url]
Kastel Stari
Nie znalazłem strony www.

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.05.2011 09:12

Klis


Nie znalazłem żadnego kempingu.

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.05.2011 09:19

Knin


Nie znalazłem żadnego kempingu.

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.05.2011 09:28

Kornati - Park Narodowy


Nie znalazłem żadnego kempingu.


************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.05.2011 09:32

Krapanj


Nie znalazłem żadnego kempingu.

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.05.2011 09:58

Marina


Nie znalazłem żadnego kempingu.

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.05.2011 11:18

Pakoštane


Camp Nordsee

Wiki2001 napisał(a):Autocamp Nordsee w Pakostane jest stosunkowo małym campem przez ten cam chodzimy na plażę.Camp jest położony w gaju oliwnym.
www.autocamp-nordsee.com/


FUX napisał(a):Bardzo klimatyczny kamp. Cisza, spokuj, zejście na plażę, 400m do centrum miasteczka, zacieniony, czysty.


************************************************************

Camp Crkvine
Namiary i opinie z eurocampings.pl

************************************************************

Camp Kozarica
Zdjęcia
Komentarze z e-camping.net
Namiary i opinie z eurocampings.pl

arekwol napisał(a):byłem w zeszłym roku w Pakostone na campie Kozarica mimo że duży to bardzo spokojny i jego położenie powoduje że nie odczuwa się tłoku, poza tym częściowo zacieniona plaża a i co najważniejsze cały camp zalesiony


ziomek napisał(a):Jeżeli chodzi o sam camp to kameralny on nie jest parcela obok parceli chyba że zakotwiczysz gdzieś na końcu tam można ustawiać się jak się chce sanitariaty czyste i dużo nigdy nie było problemu
Sanitariaty w 2 miejscach na campie przy plaży parcele niestety zajęte ale można mieć szczęscie i znaleźć taką :lol:
Jak się wjeżdża do Pakostane trzeba skręcić w lewo pierwszy camp to Kozarica ale potem widziałam jeszcze kilka małych nie wiem jaki stan sanitariatów z tych kampów jest przejście przez promenadę i plaża piaszczysta drobno żwirkowa dosyć płytko
Jadac tam możesz spokojnie poszukać i wybrać co ci odpowiada nie ma problemu każdy coś znajdzie


FUX napisał(a):Trooooooszkę większy kamping :wink: . Wszystkie atuty tego, który wymieniłem powyżej czyli
Bardzo klimatyczny kamp. Cisza, spokuj, zejście na plażę, 400m do centrum miasteczka, zacieniony, czysty.

Szczerze polecam wyjazd do tej miejscowości. Jeżeli masz więcej pytań, to proszę.


Janusz Bajcer napisał(a):wg mnie kamp Kozarica w Pakostane jest najlepszy

(w porównaniu do Nordsee - przyp. autora)

Ziomek - Kozarica (zdjęcia)

************************************************************

Camp Marin

************************************************************

[url=https//]Camp Marco[/url]
Nie znalazłem strony www.

caja2 napisał(a):Obok Nordsee jest kamp Marco, fajny czysty i zacieniony, niestety ok. 5 min od morza- choc jest to rzut beretem to trzeba kluczyc między domami. Sa rowniez mini kampy przy plazy, wystarczy przejść drogę-deptak i juz sie jest na plazy.Najlepiej zaparkowac w ok. Nordsee i pochodzić po okolicy, na pewno coś dla siebie znajdziesz.


************************************************************

Camp Karaba

filip122 vel Darek napisał(a):Camping "KARABA" na ulicy Brune Busica 116 Państwa Kurtov . Bardzo fajny camping rodzinny , ładnie zacieniony na kilkadziesiąt namiotów, Camping posiada bardzo czyste i nowe sanitariaty, sprzątane bardzo często...


filip122 vel Darek - Relacja

filip122 vel Darek (zdjęcia)

Andrzej S napisał(a):Właśnie wróciłem z Pakostane z Kampingu Karaba. Kamping super i niedrogi za dwie dorosłe osoby i córkę 5 lat 116 kun. Miejscowość Pakostane też bardzo fajna. O kampingu dowiedziałem się właśnie z tego tematu od kolegi Filipa122 .... wszystko co pisał to prawda. Pozdrawiam

filip122 vel Darek napisał(a):
archi_medes napisał(a):Andrzeju S mam prośbę o informację czy ten camp Karaba ma "swoją" plażę czy trzeba korzystać z tej miejskiej wzdłuż bulwaru . Ze zdjęć Filipa vel Darka wydaje mi się że ma camp ma swobodny dostęp do plaży znajomi mają dziecko na wózku więc długi odcinek po wybojach przy spaserówce się może nie sprawdzić Moze masz jakieś fotki z tego campu wyjeżdżam za tydzień rozważałem Kozarice ale widzę że ceny są znacznie nizsze w Karabie a róznicę mozna wydać na dodatkowe atrakcje


Będąc na Karabie masz niejako swoja plaze , te właśnie idealna dla dzieci z piaskiem i piaszczystym dnem przez kilkadziesiąt metrów. Dojście od campingu w przeciwnym kierunku jak do miasteczka , droga asfaltowa ok 800m :wink:


Andrzej S napisał(a):Jako swojej to nie ma ale tak jak pisze Filip.... ok. 800 m drogą asfaltową w przeciwnym kierunku do miasta i masz super plażę dla dziec dno piaszczyste i płytko.


Janusz Bajcer napisał(a):
maniust napisał(a):Czy może ktoś się orientuje jak jest we wrześniu na Karabie , bo tam też się wybieram z polecenia Filipa? :wink:
Czy są tłumy ludzi , których nie cierpię?


Córka gospodyni u której wynajmowałem kwaterę w Pakoštane w sezonie zatrudnia się jako sprzątaczka na Kozaricy mówiła, że we wrześniu w tej miejscowości ruch turystyczny powoli zamiera.

Kemping Karaba to mały przydomowy kamp, i nawet jak jest pełny, to nie ma tam tłumów, takich jak na wielkich kempingach na Istrii.


************************************************************

[url=http://]Camp Luka[/url]
Nie znalazłem strony www.

filip122 vel Darek napisał(a):Obok Nord Seea jest polecany camp Luka tez fajny aczkolwiek cienia mniej ...


************************************************************



Powrót do spisu
Ostatnio edytowano 02.02.2012 07:36 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.05.2011 09:28

Pantan - Rezerwat


Nie znalazłem żadnego kempingu w najbliższym sąsiedztwie Rezerwatu.


************************************************************


Powrót do spisu
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Informacje o kempingach w rejonie Zadar - Split
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone