Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prosze o kilka porad-jestem nowa! I potrzebuje wskazówek...

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Melka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 20.06.2010
Prosze o kilka porad-jestem nowa! I potrzebuje wskazówek...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melka » 20.06.2010 21:20

Na poczatku chcialam sie przywitac. Bardzo dobrze,ze takie forum istnieje bo sporo sie juz naczytalam,doksztalcilam sie i wiem juz mniej wiecej to co mnie interresuje,jednak tematow jest tysiace i kazdego z osobna nie jestem w stanie poczytac. A wiec moze przejde do sedna...

Wyjazd na Chorwacje to bedzie nasz pierwszy w zyciu,pisze ze bedzie bo gdzies w srodku mam obawy i boje sie jechac,mam duzo watpliwosci ale tylko z tego powodu,ze poprostu chcielismy jechac w "ciemno" w terminie gdzies pod koniec lipca. Na wyspe PAG szukamy miejscowosci gdzie plaza bedzie piaszczysta,bo zabieramy ze soba dzieciaczka 10 msc...nie mam pojecia gdzie,jakie miejscowosci sa,gdzie takie plaze sie znajduja itp,wiec bede wdzieczna za kazda podpowiedz. Druga sprawa to taka,ze z Chorwacji ze strony napisalam im @ czego szukam i wyslali mi wlasciwie dwie propozycje lokum,fajne nawet w miejscowosci jedna Novalja,druga Sibenik no i zastanawiamy sie czy moze jechac juz na gotowe? :roll: bedzie nas 2 doroslych i maluszek i zapropnowano nam cene 350 E na 7 dni, powiedzcie prosze znawcy czy to duzo,czy normalnie,czy mozna znalezc taniej ?
Aha no i najwazniejsze-PASZPORT.
Dziecko ma,ale my z mezem nie mamy,zastanawiamy sie czy isc wyrobic,bo jedni mowia ze trzeba inni mowia ze nie trzeba...

Gdyby sie znalazl ktos uprzejmy kto by nakierowal nas jak jechac w strone Pagu i ogolnie wlasciwie w strone Chorwacji to bylabym wdzieczna.
Bedziemy jechac z Poludnia Polski-Bielsko.

czekam na wszystkie informacje od dobrych duszyczek na @
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: Prosze o kilka porad-jestem nowa! I potrzebuje wskazówek

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 20.06.2010 21:23

Na większość swoich pytań odpowiedź znajdziesz w FAQ
http://cro.pl/forum/viewforum.php?f=27

a inne korzystając z szukajki :wink:
np.
o plażach piaszczystych
Prośba o piasek...
o cenach apartamentów
Ceny apartamentów 2010

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Prosze o kilka porad-jestem nowa! I potrzebuje wskazówek...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone