Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny apatramentów 2010

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krzychu 33
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.07.2006
Ceny apatramentów 2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu 33 » 31.10.2009 12:31

Witam szanownych forumowiczów.
Może to jeszcze zbyt wcześnie ale mam pytanie,czy ktoś z Państwa robił lub próbował robić rezerwację apartamentów na lato 2010.Pytam,ponieważ wysłałem zapytanie dotyczące wynajęcia apartamentu i pomimo,że już minął tydzień nie mam odpowiedzi.Ciekaw jestem o ile wzrosły ceny w porównaniu z ubiegłymi wakacjami.(Wiem,że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale...)

Pozdrawiam
Krzysztof
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 31.10.2009 13:04

Hej napisze tak jak patrzyłem na ceny w necie to były 60-70 E a na miejscu wytargowałem na 38E za 2+1 w Tucepi i dużo lepsze jak przez neta.

W necie to jest wystawionych może z 15-20 % kwater
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 31.10.2009 13:21

Blums napisał(a):Hej napisze tak jak patrzyłem na ceny w necie to były 60-70 E a na miejscu wytargowałem na 38E za 2+1 w Tucepi i dużo lepsze jak przez neta.

W necie to jest wystawionych może z 15-20 % kwater


też tak myslę ale dla spokoju ducha zapytam o rezerwację w styczniu
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 161
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 31.10.2009 14:50

Ja tez już wysłałam wiele e-maili w sprawie przyszłych wakacji,odpowiedzi przyszło niewiele.Ceny trochę wzrosły np.z 50 eur na 60.Kilka apartamentów miało już zarezerwowane terminy.Jeszcze nic nie rezerwuję,robię rozeznanie i czekam na ciekawą ofertę.W ciemno w sezonie nie pojadę bo zależy mi na apartamencie przy plaży a takie to chyba już wcześniej są zajęte.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.10.2009 18:09

Ja już zarezerwowałem i zapłaciłem zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :lol:
Szybko odpisują (po angielsku) :lol:
DeJaVu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 26.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeJaVu » 31.10.2009 18:51

Krzychu 33 napisał(a):Witam szanownych forumowiczów.
Może to jeszcze zbyt wcześnie ale mam pytanie,czy ktoś z Państwa robił lub próbował robić rezerwację apartamentów na lato 2010.Pytam,ponieważ wysłałem zapytanie dotyczące wynajęcia apartamentu i pomimo,że już minął tydzień nie mam odpowiedzi.Ciekaw jestem o ile wzrosły ceny w porównaniu z ubiegłymi wakacjami.(Wiem,że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale...)

Pozdrawiam
Krzysztof

Witam
Także już zarezerwowałem na rok 2010.
Ceny bez zmian w porównaniu z 2009 a nawet dostaliśmy 10% zniżki za lojalność :)
Ale pal licho z lojalnością jak nam się tam podoba!!!!! :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Villa Djenka
i nie trzeba rozmawiać w obcym języku.
sami Polacy. :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.10.2009 19:55

DeJaVu napisał(a):....
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Villa Djenka
i nie trzeba rozmawiać w obcym języku.
sami Polacy. :)

No to chyba porozmawiasz jeszcze na spotkaniu w Krakowie za tydzień... :lol:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2422
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 31.10.2009 20:01

Blums a w jakim okresie byłeś?
mayorbien
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 31.10.2009 20:35

DeJaVu napisał(a):
Krzychu 33 napisał(a):Witam szanownych forumowiczów.
Może to jeszcze zbyt wcześnie ale mam pytanie,czy ktoś z Państwa robił lub próbował robić rezerwację apartamentów na lato 2010.Pytam,ponieważ wysłałem zapytanie dotyczące wynajęcia apartamentu i pomimo,że już minął tydzień nie mam odpowiedzi.Ciekaw jestem o ile wzrosły ceny w porównaniu z ubiegłymi wakacjami.(Wiem,że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale...)

Pozdrawiam
Krzysztof

Witam
Także już zarezerwowałem na rok 2010.
Ceny bez zmian w porównaniu z 2009 a nawet dostaliśmy 10% zniżki za lojalność :)
Ale pal licho z lojalnością jak nam się tam podoba!!!!! :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Villa Djenka
i nie trzeba rozmawiać w obcym języku.
sami Polacy. :)


A na jaki okres rezerwowałęś ?
Krzychu 33
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu 33 » 31.10.2009 21:20

Witam
Ja także staram się zawsze rezerwować apartament blisko morza na przełomie lipiec/sierpień,dlatego robię to zazwyczj w lutym,lecz w tym roku jedziemy w osiem osób i chciałbym wynająć dwa apartamenty,więc napisałem już teraz.

Byłem kilka lat temu w Villi Pim i polecam-fajne miejsce.
Pozdrawiam
Krzysztof
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 31.10.2009 22:28

Witam.
Ja jestem już prawie zdecydowany, Tucepi 2 +1, z oddzielną kuchnią + taras, Ul. Kamena - 45 euro; za dobę.

Pozdrawiam.
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 01.11.2009 06:59

Aneta.K napisał(a):Blums a w jakim okresie byłeś?


Hej od 03-19. 07. 2009.
DeJaVu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 26.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeJaVu » 01.11.2009 08:00

mayorbien napisał(a):
DeJaVu napisał(a):
Krzychu 33 napisał(a):Witam szanownych forumowiczów.
Może to jeszcze zbyt wcześnie ale mam pytanie,czy ktoś z Państwa robił lub próbował robić rezerwację apartamentów na lato 2010.Pytam,ponieważ wysłałem zapytanie dotyczące wynajęcia apartamentu i pomimo,że już minął tydzień nie mam odpowiedzi.Ciekaw jestem o ile wzrosły ceny w porównaniu z ubiegłymi wakacjami.(Wiem,że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale...)

Pozdrawiam
Krzysztof

Witam
Także już zarezerwowałem na rok 2010.
Ceny bez zmian w porównaniu z 2009 a nawet dostaliśmy 10% zniżki za lojalność :)
Ale pal licho z lojalnością jak nam się tam podoba!!!!! :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Villa Djenka
i nie trzeba rozmawiać w obcym języku.
sami Polacy. :)


A na jaki okres rezerwowałęś ?

Tradycja mayorze - koniec sierpnia i początek września.
A Wy już też po rezerwacji?
Ostatnio edytowano 01.11.2009 08:08 przez DeJaVu, łącznie edytowano 1 raz
DeJaVu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 26.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeJaVu » 01.11.2009 08:04

slapol napisał(a):
DeJaVu napisał(a):....
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Villa Djenka
i nie trzeba rozmawiać w obcym języku.
sami Polacy. :)

No to chyba porozmawiasz jeszcze na spotkaniu w Krakowie za tydzień... :lol:


Jak nie, jak tak.
no właśnie to już :D za 6 dni!!!!!!
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 01.11.2009 09:20

Też już mam rezerwację. Od 26.06.2010 2 tygodnie w Orebiczu w czteroosobowym apartamencie z klimą, dużym balkonem, 100m do morza, ubezpieczeniem, będę płacił 3200 zł, to jest 228 zł dziennie, co się równa 53 E za każdy dzień.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ceny apatramentów 2010
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone