Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Dragan?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jaren
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 02.07.2009
Camp Dragan?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaren » 20.05.2011 17:33

Witam!

Prośba o pomoc. Rozpatrujemy pobyt na Campie Dragan w Kastel Kambelowac. Jeśli ktoś mógłby mi podpowiedzieć czy jest tam cień na polu? Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś w miarę aktualne zdjęcia.
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 20.05.2011 21:16

Witam:))
Camp jest nie duzy , połozony na posesji prywatnej w ogrodzie ,z duzo zieleni ,kwiatow drzewka owocowe,a naj wazniejsze jest to ze panuje tam atmosfera rodzinna , prowadzi go sympatyczna Chorwacko Polska rodzina.
W ponizej podanym linku mozna zobaczyc fotki ;
http://www.kastela.org/content/view/11626/2/
Włascicieli znam osobiscie oraz serdecznie polecam to miejsce,do plazy drobno zwirowe z płytkim wejsciem do wody jest bardzo bliziutko,przy plazy znajduje sie jedna z najlepszych restauracji w Kasteli o nazwie
"Baletna Skola" miejsce to jest idealne na dobry odpoczynek oraz jako baza wypadowa na zwiedzanie .
Pozdrav:))
Jaren
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaren » 21.05.2011 07:54

Serdecznie dziękuję za odpowiedź ! Mam jeszcze jedno pytanie. Chodzi mi o czystość wody. Gdzieś wyczytałam, że pozostawia trochę do życzenia.

Pozdrawiam.

P.S.
A tereny do jazdy na rowerze? Tzn. spokojne drogi i trochę gór?
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 21.05.2011 08:28

Pani Bożeno dzięki za link- tej strony jeszcze nie znałem. Szukam czegoś podobnego właśnie w tej okolicy. Proszę jeśli można o przesłanie większej ilości zdjęć np. plaży no i może jakiś opis. Jeszcze jedno niedyskretne pytanie: jak wygląda cennik tego campu?
marchos87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marchos87 » 21.05.2011 15:23

A jak z cenami na tym campie ? bo nie widzę na stronie.
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 21.05.2011 17:10

Z wszystkimi zapytaniami prosze pisac bezposrednio do włascicielki na email ; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Maja tez strone internetowa http://www.campdragan.com , w kontaktach jest email,ale z tego co wiem to chwilowo maja jakies kłopoty z tym adresem i moze sie zdazyc ze nie dostaniecie odpowiedzi.
Zdiecia Kasteli mozna zobaczyc na ponizej podanie stronie;
http://www.kastela-info.hr/pl/kastel-kambelovac ,
Lub poprosic włascicieli o wiecej informacji i fotki.
Pozdrav:))
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 23.05.2011 15:22

Byłam na tym kampingu - plaża blisko ale to nie to, jeżdziliśmy do Mariny plażować i na Ciovo. Jesli chodzi o właścicieli to same superlatywy. Dragan z naszymi panami rano jechał do Splitu na targ rybny i po powrocie z plażowania przy namiocie czekał na nas wielki gar krewetek a wieczorem rybki z grila. Chcesz internet to Ci przyniosą laptopa do namiotu i obowiązkowe piwo z gospodarzem zaraz po przyjeździe. Nie wiem czy dalej Dragan biega z gwizdkiem na szyji przy przywoływać swoją Halinkę ale tak było za mojego pobytu. Inny zwyczaj Dragana to odpalanie rac z balkonu za każdym razem gdy ma nowych gości.
Kamping malutki więc warto zrobić wcześniejszą rezerwację mailowo.
Pani Halinka przytargała nam tyle gałęzi z liściami laurowymi że starczyło dla dwóch rodzin na dwa lata. Załatwią Ci fischpicnick i rafting na Cetinie.
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 23.05.2011 15:24

A jeśli chodzi o ceny to bardzo przyjazne, nie pamiętam dokladnie ale konkurencyjne. Pani Halinka to Polka więc żadnych kłopotów z komunikacją werbalną.
Jaren
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaren » 24.05.2011 19:09

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Najwyżej będziemy szukać odpowiednich plaż:)
Chybak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 10.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chybak » 30.05.2011 22:44

Na przełomie czerwca i lipca tez sie wybieramy do nich na kemping. Mam nadzieję, ze rzeczywistość będzie zgodna ze zdjeciami. :D
Jaren
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaren » 31.05.2011 07:17

Niestety nie spotakamy się - my jedziemy na przełomie lipca i sierpnia :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.05.2011 07:57

Cześć Jaren.
O Draganie pisałem tu.

Pzdr
Jaren
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaren » 31.05.2011 12:45

Jacek S napisał(a):Cześć Jaren.
O Draganie pisałem tu.

Pzdr



Cześć :)

Dzięki - tam już trafiłam wcześniej :)

Pozdrówki
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 07.06.2011 15:06

Chybak napisał(a):Na przełomie czerwca i lipca tez sie wybieramy do nich na kemping. Mam nadzieję, ze rzeczywistość będzie zgodna ze zdjeciami. :D


jak wrócicie to napiszcie jak było. Ja jadę z Jaren, albo Jaren ze mną :) i ciekawi nas jak będzie:)
bsorbek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bsorbek » 07.06.2011 22:15

AnaSz jaki ten świat mały heheh
szukaliśmy info o Draganie i tu trafiliśmy - juz jesteśmy po wstępnych rozmowach z Panią Halinką :)
P.S. dzięki za kontakt
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Dragan?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone