Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żona, dziecko i Baśka............Voda:

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 06.07.2011 08:02

d@rkoś napisał(a):.., że najfajniejsze i najciekawsze relacje piszą skromnisie .....

Może nie skromnisie ale normalni.
Zauważ, że Fido nie zamieszcza zbyt osobistych odczuć, stanu ducha tylko skupia uwagę czytających na zdarzeniach zewnętrzynych. I tak powinno być. :!:
Ja jak gdzieś napiszę, że ralacji nie czytam bo .... ***** to właśnie z powodu, że nie interesuje mnie picie kawy, podrapanie się po udzie, ..... A jak są ochy i achy to nawet nie wchodzę dalej. Nie warto.
MoonGirl
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MoonGirl » 06.07.2011 17:24

Fido, świetnie mi się czytało twój opis wycieczki :) pierwszy raz wybieram się na Cro i chcę wybrać się twoim szlakiem :) widzę że pochodzisz z Sanoka - mieszkam 20km od tego miasta :) Czy mógłbyś mi przybliżyć trasę do Baśki Vody? Ew. jakieś wskazówki? Nie mogę się zdecydować jak jechać a organizacja całości padła na mnie :) Zostawiam mojego maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i bbaaaaaardzo dziękuję za pomoc :)
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 06.07.2011 18:29

fidosanok napisał(a):Moje subiektywne przymyślenia (proszę to traktować pół żartem, pół serio):
- zwiedzanie z dzieckiem dwuletnim to pomyłka albo przynajmniej cięęężka praca, a nie przyjemność. No chyba że ktoś dysponuje dzieckiem, które przypomina zachowaniem leniwca...
- to że czyjaś kobieta nosi w sobie aliena i przed wyjazdem czuje się doskonale nie znaczy, że na urlopie będzie tak samo ;)
- Split to poza pałacem i portem "dziura" (przynajmniej tak było wówczas)
- pizza w Cro jest boska ;)
- zakwaterowanie w Cro znajdzie się zawsze, kwestia ceny i miejsca ( choć tu doświadczenie mam małe)
- Rakija i travarica to "moje" wódeczki. Jeśli ktoś lubi alkohol kupować w ciemno.
- podróże z dziećmi i żoną w ciąży są podwójnie męczące


W tym roku jadę z dwójką dzieci i żoną :) (mam nadzieję, że nie w ciąży)



zgadzam się ze wszystkimi punktami. Sama nie mam jeszcze dzieci, ale często podróżujemy z towarzystwem z dziećmi w różnym wieku. Bywa różnie...
Splitu nie polubiłam, Makarskiej zresztą również nie, więc na razie omijam tę część Chorwacji.
Pizza w Chorwacji jest cudooowna! Jestem "pizzożercą", a odkąd zjadłam pizzę w Chorwacji, nigdzie nie smakuje mi już tak jak tam...
Rakija i travarica to nie moje trunki, ale męska część mojego wyjazdowego towarzystwa przepada za tym (zwłaszcza za travaricą ;) )

A gdzie się wybierasz w tym roku?
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 06.07.2011 19:24

fidosanok napisał(a):- Split to poza pałacem i portem "dziura" (przynajmniej tak było wówczas)

Nooooooooo, toś klina przybił co niektórym.
Ja nie byłem, ale ile tutaj było zachwytu, ile ochów .... Na wszelki wypadek, wierzę Tobie. Piszesz bardziej wiarygodnie i realnie.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 06.07.2011 19:39

woka napisał(a):
fidosanok napisał(a):- Split to poza pałacem i portem "dziura" (przynajmniej tak było wówczas)

Nooooooooo, toś klina przybił co niektórym.

Tak, po głębszym zastanowieniu, to ma rację.
Pałac, ewentualnie, ale to dla niektórych, stadion i to wszystko.

Klis, Solin i Pantan są już poza Splitem.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 06.07.2011 19:47

weldon napisał(a):
woka napisał(a):
fidosanok napisał(a):- Split to poza pałacem i portem "dziura" (przynajmniej tak było wówczas)

Nooooooooo, toś klina przybił co niektórym.

Tak, po głębszym zastanowieniu, to ma rację.
Pałac, ewentualnie, ale to dla niektórych, stadion i to wszystko.

Hmmm, tak mówisz :?:
Tobie Weldon też wierzę i od tej chwili ......... jak napotkam relację z ochami i achami to będę "niegrzeczny".
Niby nic nowego ale teraz mam już powód.
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 06.07.2011 21:54

Magda O. napisał(a):A gdzie się wybierasz w tym roku?


Jak już pisałem wcześniej 13.07 do Zivogosce :)

woka napisał(a):
weldon napisał(a):
woka napisał(a):
fidosanok napisał(a):- Split to poza pałacem i portem "dziura" (przynajmniej tak było wówczas)

Nooooooooo, toś klina przybił co niektórym.

Tak, po głębszym zastanowieniu, to ma rację.
Pałac, ewentualnie, ale to dla niektórych, stadion i to wszystko.

Hmmm, tak mówisz :?:
Tobie Weldon też wierzę i od tej chwili ......... jak napotkam relację z ochami i achami to będę "niegrzeczny".
Niby nic nowego ale teraz mam już powód.


:lol: :lol: :lol: Woka rozbawiłeś mnie nieziemsko :D :wink: Nie wierz wszystkiemu co piszą :lol: Sam musisz sprawdzić :wink:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7919
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 06.07.2011 21:57

fidosanok napisał(a):
Magda O. napisał(a):A gdzie się wybierasz w tym roku?


Jak już pisałem wcześniej 13.07 do Zivogosce :)


Czyżby do naszych koleżanek Suzanny i Plumka z forum?
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 06.07.2011 22:57

krakuscity napisał(a):
fidosanok napisał(a):
Magda O. napisał(a):A gdzie się wybierasz w tym roku?


Jak już pisałem wcześniej 13.07 do Zivogosce :)


Czyżby do naszych koleżanek Suzanny i Plumka z forum?


Wstyd mi przyznać, bo ciągle o nich słyszę, ale nie wiem gdzie mieszkają... :oops: :oops:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7919
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 06.07.2011 23:17

Jak będziesz w Zivogosce Blato to TU je znajdziesz, wprawdzie knajpki już nie ma ale jest Ich agencja turystyczna.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.07.2011 08:02

fidosanok napisał(a): :lol: :lol: :lol: Woka rozbawiłeś mnie nieziemsko :D :wink: Nie wierz wszystkiemu co piszą :lol: Sam musisz sprawdzić :wink:

Co jest grane :?: napisałeś, że Split to dziura :?: ... napisałeś więc powaga albo żarty. Odpowiedzialność za słowo należy tutaj mieć. :!: :wink:
:lol: .... :wink: ( nie bierz wszystkiego na serio.... czasami trzeba żart jakiś strzelić, zagaić do dyskusji, sprowokować,... )
PZPR :wink:
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 07.07.2011 08:58

woka napisał(a):
fidosanok napisał(a): :lol: :lol: :lol: Woka rozbawiłeś mnie nieziemsko :D :wink: Nie wierz wszystkiemu co piszą :lol: Sam musisz sprawdzić :wink:

Co jest grane :?: napisałeś, że Split to dziura :?: ... napisałeś więc powaga albo żarty. Odpowiedzialność za słowo należy tutaj mieć. :!: :wink:
:lol: .... :wink: ( nie bierz wszystkiego na serio.... czasami trzeba żart jakiś strzelić, zagaić do dyskusji, sprowokować,... )
PZPR :wink:


Ja uważam tak jak napisałem :) Ktoś inny może mieć inne zdanie. Jeżeli jednak jesteś w stanie sobie odpuścić port z promenadą i pałac Dioklecjana, to"nie idź tą drogą..." Szkoda nerwów na szukanie miejsca parkingowego ;) Jest wiele innych ciekawszych miejscowości :) Pozdro! ;)

Krakuscity - dzięi za namiar :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.07.2011 09:14

fidosanok napisał(a):Ja uważam tak jak napisałem :) Ktoś inny może mieć inne zdanie.

Fido ...
Przecież ja żartuję. Jakbym się czepiał to bym Ci napisał, tak jak zawsze piszę komuś kto wychwala w niebogłosy ...... - zapomniałeś napisać "moim zdaniem".
To zrozumiałe, że różne gusta i guściki, upodobania, różny odbiór "piękna", .....
Jeżeli dobrze zapamiętałem, nie wychwalałeś miejscowości, pisałeś obiektywnie i m.in. dlatego jestem w tym temacie. Jakbyś pisał ochy i achy byłoby ..... "papa".
PZPR. :wink:
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 07.07.2011 20:29

woka napisał(a):Fiido ...
Przecież ja żartuję :wink:


Wiem woka... domyśliłem się ;) :D
ps. jak tłumaczyć skrót PZPR ? (oprócz tego oczywistego :D )
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.07.2011 20:38

fidosanok napisał(a):ps. jak tłumaczyć skrót PZPR ? (oprócz tego oczywistego :D )

Express odpowiedź. :lol:
PZPR
PZDR
...... jejku, jedna literka wte czy we wte. Wiadomym jest, że pozdrawiam. :lol: :wink: :wink:
(mówiąc szczerze, to jakoś ten PZPR mi się lepiej z klawiatury klika... sam nie wiem dlaczego)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żona, dziecko i Baśka............Voda: - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone