Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

zna ktoś może - Slavica, Milisic?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008
zna ktoś może - Slavica, Milisic?

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 10.03.2008 23:45

Szukam informacji o tych dwóch apartamentach.
1. Zatoglav Apartments Slavica http://www.rogoznica-apartments.com/index.html
2. Seget-Vranjica Apartaments Milisic http://free-st.htnet.hr/milisic/acco.html
Czy może ktoś tam był i podzieli się informacjami. Wybieram się do Chorwacji po raz pierwszy z dwójką dzieciaków więc zależy mi na przyjaznym miejscu. Czy są tam plaże dla małych dzieci?
Proszę o opinie. Pozdrawiam katala[url][/url]
kaczy66
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 25.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczy66 » 11.03.2008 22:24

Witam.
Jeśli chodzi o Seget-Vranjica to byłem tam w 2004 roku z grupą znajomych. Jest to mała, cicha i spokojna wioska letniskowa położona na małym półwyspie, kilka kilometrów od Trogiru (około 4-5km), tak, że masz gdzie skoczyć na wieczorny spacer i lody lub do marketu na większe zakupy. W zeszłym roku był w tej miejscowości znajomy i mówił, że zaczęli coś tam budować – jakieś molo czy coś w tym stylu, ale szczegółów nie znam.
Sama miejscowość nic ciekawego: sklepik, jakaś knajpka z dyskoteką, kościół, ale moim zdaniem fajne miejsce do wypadów, pod bokiem Trogir, a do Splitu czy na wodospady Krk niedaleko.
Ja z racji tego, że lubię spokój i ciszę w tym roku ponownie wybieram się do tej samej miejscowości.
Plaże raczej małe i bardzo małe z jednej strony półwyspu skałki i małe zatoczki (w skali mikro), po drugiej stronie zacieniony drzewami „taras z betonu” z łagodnym zejściem do wody (usypanym ze żwirku) w sam raz dla małych dzieci, mój młodszy miał 4 lata (tu chodziliśmy – chcesz to mogę podesłać zdjęcie tego miejsca).
Co do apartamentu, który wybrałeś to się nie wypowiadam – byłem na prywatnej kwaterze.
Pozdrawiam kaczy66
kaczy66
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 25.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczy66 » 11.03.2008 23:27

A, bym zapomniał jakieś 500-700m brzegiem morza w stronę Trogiru jest jakiś ośrodek i przy nim masz łagodną żwirkową plażę dla dzieci, można pojeździć na bananie, oponach, zjeżdżalni, wypożyczyć rower wodny pograć w minigolfa itp.
hania731
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania731 » 11.03.2008 23:29

Bardzo proszę Cię o zdjęcia z tej miejscowości tego apartamentu, na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kaczy66
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 25.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczy66 » 11.03.2008 23:54

hania731 napisał(a):Bardzo proszę Cię o zdjęcia z tej miejscowości tego apartamentu, na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Ja nie mam zdjęć apartamentu, o którym pisze Katala, ja byłem na prywatnej kwaterze w tej miejscowości. Mogę podesłać zdjęcia z plaży, czy widok z tarasu, jaki miałem ze swojego apartamentu.
hania731
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania731 » 11.03.2008 23:58

ok, będę wdzięczna.
kaczy66
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 25.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczy66 » 12.03.2008 01:05

hania731 napisał(a):ok, będę wdzięczna.


Zdjęcia poszły na maila. Takie sobie, ponieważ tą miejscowość traktujemy, jako miejsce do dalszych wypadów i dlatego widoki z okna czy plaża nie były dla nas priorytetem.
Pozdrawiam.
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 12.03.2008 10:57

kaczy66 wielkie dzięki za informacje. Poszukuję właśnie czegoś spokojnego dla nas i dzieciaków (7 i 12) lat. Planujemy też pozwiedzać okolice więc miejsce wydaje się super. Uśmiechnęłabym się bardzo o zdjęcia. Adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl kaczy masz już zaklepane miejsca czy jedziesz w ciemno?
hania731 w linku masz stronę tego apartamentu, sama zdjęć nie posiadam, może po powrocie - czyli w połowie sierpnia - o ile właścicielka potwierdzi moją rezerwację, bo niestety od dwóch dni milczy jak zaklęta.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki
kaczy66
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 25.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczy66 » 15.03.2008 06:29

Witaj katala, mam taką pracę, że w domu jestem tylko w sobotę i niedzielę.
Jakieś zdjęcia podeślę dziś lub jutro wieczorem. Uprzedzam jednak, że zdjęć z samej miejscowości mam niewiele, była to nasza baza do dalszych wypadów.
kaczy66
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 25.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczy66 » 15.03.2008 06:39

Co do miejsc to w tym roku pierwszy raz chcemy jechać z rezerwacją (na te same kwatery), właśnie prowadzimy negocjacje, co do ceny i ilości osób ( lista chętnych osób na wyjazd jeszcze niezamknięta, i ciągle się rozrasta)
Poszło kilka zdjęć na pocztę. Pozdrawiam
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 15.03.2008 20:25

kaczy66 wielkie dzięki za zdjęcia. Od razu człowiekowi chce się spakowac i tam pojechać, a tu jeszcze kilka miesięcy.
Rozumiem, że Duża Grupa Polaków to bedziecie Wy? Będę się uwaznie rozglądać :)
hania731
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania731 » 15.03.2008 20:56

Do mnie nie przyszły, może jeszcze raz spróbujesz?
kaczy66
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 25.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczy66 » 15.03.2008 21:08

Ok. Poszły jeszcze raz.
hania731
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania731 » 16.03.2008 09:41

Nie wiem co jest, ale znowu nic nie ma, może one nie chcą do mnie przyjść.
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 16.03.2008 13:14

hania, to może ja prześlę je do Ciebie - jeśli to te same, które dostałam od kaczego, to nie ma sprawy. Co Wy na to? Co kaczy na to, bo to w sumie jego zdjęcia. Fajne zdjęcia :)
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
zna ktoś może - Slavica, Milisic?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone