Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zdjęcia z delfinem nie będzie - Lošinj i Korčula 2024

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107993
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.07.2024 20:22

Ponieważ nie wiem czy będę jeszcze na wakacjach w Chorwacji :roll: śledzę i czytam każde relacje :idea:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2476
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 23.07.2024 20:24

Oczywiście dołączam do relacji. Cieszę się że piszesz, bo jak czytałem miałaś jakieś wahania, ale Twoje relacje są wspaniałe więc byłoby bardzo zal bez niej :proszedzieki:
Rejony w Cro mi nie znane, ale mnie ciekawią, więc tym bardziej będę śledził opowieść :cmok:

pozdrawiam, Michał
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14992
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.07.2024 20:45

Kapitańska Baba napisał(a):Ale ja będę :lol:
Cześć :proszedzieki:

Witaj Beata! :D

DamianM napisał(a):Hallo
Jest Zdjęcie z piwem ,jestem i Ja.

Wrzuciłam je do zajawki specjalnie dla Ciebie :chytry:

Koenig napisał(a):Dołączam się. Jeśli w przyszłym roku będzie Cro, to możliwe że właśnie Korčula, więc jestem żywo zainteresowany.

Tym razem Korčula w naszym wydaniu to głównie pływanie kajakiem; trzeba było jakoś sobie radzić z morderczymi upałami, które akurat wtedy się pojawiły, więc spędzaliśmy czas głównie na wodzie i w wodzie :D Oczywiście, przy okazji, coś się udało zobaczyć, choć bez ciśnienia, bo część korčulańska miała być właśnie wypoczynkowa (nie był to nasz pierwszy pobyt na tej wyspie).

agus78 napisał(a):Oczywiście jestem :zeby: Cieszę się niezmiernie, że sytuacja opanowana i tym samym chęć do pisania relacji jest :tak:

A ja się cieszę, że jesteś :D

agus78 napisał(a):Patrzę na zdjęcia nr 4 i 9 i widzę taki cro - zachwyt, że się ciepło robi na sercu :hearts: Widać miłość, mimo tylu pobytów. To piękne :listmilosny: 8)

22 raz w Cro 8O (wliczając ostatni pobyt grudniowy i dwie majówki). To musi być miłość :hearts: Albo uzależnienie :chytry:

mchrob napisał(a):Komu jak komu, ale Tobie zapału nigdy nie brakuje. ;) Na wszelki postaram Ci się pomóc będąc stałym czytelnikiem szczególnie, że Cres i Losinj mam jeszcze świeżo w pamięci.

Super! Komentarze bardzo mile widziane :D

dangol napisał(a):Z zajawki widać, że wakacje mieliście jak zwykle aktywne, urozmaicone i piękne 8) , z przyjemnością więc będę "podglądać" :papa:

Witaj, Danusiu! Druga (korčulańska) część była mniej aktywna (nie licząc wiosłowania ;)), ale tak - inaczej niż aktywnie nie potrafię :mg:

BraveSirRobin napisał(a):Do Lošinj przymierzamy się drugi rok, ale jakoś nie wychodzi :D Dołączę się do czytających 8)

Szczerze polecam :D I jestem ciekawa, czy spodobał Ci się tytuł relacji - miłośniku (jak wnioskuję po nicku :D) Monty Pythona :mg:

Best.ever napisał(a):Zapowiada się jak zwykle ciekawa relacja.
Będę śledził, pozdrawiam :D

Mam nadzieję, że Was nie zawiodę 8)

tony montana napisał(a):Piękne słoneczne fotki, Cres/Losinj to początek mojej przygody z Cro a pamiętam, że dla Was to też nie pierwszyzna, bo dawno temu byliście :)

Dawno, czyli dokładnie 13 lat temu 8O (Masz dobrą pamięć :D) Ale wtedy spędziliśmy na obu wyspach niecałe 5 dni. Choć i tym razem odpływałam z niedosytem...

marze_na napisał(a):Lošinj z Cresem jeszcze świeżo w pamięci 8) .
Piękny I chyba bardzo niedoceniany kawałek Chorwacji :!:
Na pewno warty promocji w relacji :D .

Cześć Marzena. Jestem ciekawa porównań z kwietniem :) Zachęcam do komentarzy, jeśli oczywiście będziesz miała ochotę :D
Zależało mi, żeby kiedyś pojechać do Cro delikatnie przed sezonem i w tym roku w zasadzie się udało, bo wakacje zaczęliśmy 29 czerwca (nasz pierwszy raz w czerwcu w Chorwacji 8)) i na początku nie było zbyt wielu turystów :D

Zgadzam się, że to niedoceniany rejon, wśród Polaków. Najwięcej turystów widzieliśmy z Włoch i z Niemiec. No i Słoweńców, ale oni to całe kawałki wybrzeża na Lošinju wykupują ;) Niedługo rozwinę temat :)

morgana napisał(a):Czekałam na tę relację, więc jestem :oczko_usmiech: .

Cieszę się :D

karin74 napisał(a):Bardzo lubię czytać Twoje relacje Maslinko :D
Pozdrawiam :mg:

Miło mi to czytać. Również pozdrawiam :D

piotrf napisał(a):Agnieszko , to oczywiste że zachęcony zajawką dołączam do śledzących Twoją kolejną relację :D

Witaj, Piotrze! :D

Janusz Bajcer napisał(a):Ponieważ nie wiem czy będę jeszcze na wakacjach w Chorwacji :roll: śledzę i czytam każde relacje :idea:

Trzymam kciuki, żebyś był :D i cieszę się, że tu jesteś :D

majkik75 napisał(a):Rejony w Cro mi nie znane, ale mnie ciekawią, więc tym bardziej będę śledził opowieść :cmok:

Bo to (Cres/Lošinj) faktycznie dość niedoceniane rejony w Cro. Cześć Michale :D
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11257
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 23.07.2024 20:50

Matko, kaj Losinj, a kaj Korcula 8O
Trochu oczywista poczytam, ale bardziej będę na Apacza i popaczę.

Jestem ciekaw tego trekkingu.
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 388
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 23.07.2024 21:01

Jak Aga, filar tego forum pisze relacje to obowiązkowo się melduję . Tym bardziej ze za miesiąc również Korcula.

Witam i pozdrawiam
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8805
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 23.07.2024 21:02

maslinka napisał(a):Cześć Marzena. Jestem ciekawa porównań z kwietniem

Na wyspie byliśmy dokładnie między 28 kwietnia, a 4 maja.
Bez szans na kąpiele w Jadranie, chociaż Paweł się trochę pomoczyl 8) . Za to idealnie na łazikowanie. I pusto.


maslinka napisał(a):Najwięcej turystów widzieliśmy z Włoch i z Niemiec.

Potwierdzam :D.
Z racji urody męża czasem bywaliśmy brani za włoskich turystów. Najzabawniej bylo jak w jednej z konob kelner od razu zaczął od buonaserra i tak już pociągnęliśmy po wlosku cały wieczór :oczko_usmiech:.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2650
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 23.07.2024 21:12

I ja chętnie z Wami popłynę na te wyspy, bo moje wakacje już się skończyły i brakuje mi skałek, turkusów itp. :D .
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14992
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.07.2024 21:32

te kiero napisał(a):Matko, kaj Losinj, a kaj Korcula 8O

Tak samo nam powiedział kolega :lol: Faktycznie, trochę daleko jest i cały dzień poświęciliśmy na przeprowadzkę - dokładnie 10,5 godziny. Chcieliśmy wybrać dwie zupełnie różne wyspy i po Kvarnerze nacieszyć się południową Dalmacją :D Nie żałujemy, chociaż było to męczące... Przy takim przemieszczaniu i tak zazwyczaj "traci się" dzień urlopu.

te kiero napisał(a):Jestem ciekaw tego trekkingu.

Zrobiliśmy go w miarę na początku wakacji, więc opiszę niedługo :chytry:

Bartek81 napisał(a):Jak Aga, filar tego forum pisze relacje to obowiązkowo się melduję . Tym bardziej ze za miesiąc również Korcula.

Witam i pozdrawiam

:oops:

Cześć Bartku! W ciągu miesiąca powinnam trochę napisać ;)
Również pozdrawiam :D

marze_na napisał(a):Bez szans na kąpiele w Jadranie, chociaż Paweł się trochę pomoczyl 8) . Za to idealnie na łazikowanie. I pusto.

O tak :hearts: A są tam piękne możliwości łazikowania :D

marze_na napisał(a):Z racji urody męża czasem bywaliśmy brani za włoskich turystów. Najzabawniej bylo jak w jednej z konob kelner od razu zaczął od buonaserra i tak już pociągnęliśmy po wlosku cały wieczór :oczko_usmiech:.

:mg:
Mówicie po włosku? :D Ja trochę się ostatnio uczyłam (na Duolingo ;)) i kiedyś, dawno temu, przez 2 lata. Nasz gospodarz w Nerezine zrobił mi mały test z włoskiego ;) Udało się go zdać 8)

wiola2012 napisał(a):I ja chętnie z Wami popłynę na te wyspy, bo moje wakacje już się skończyły i brakuje mi skałek, turkusów itp. :D .

Witaj, Wiolu! :D To co, przedłużamy wakacje? :chytry:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8805
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 23.07.2024 21:51

maslinka napisał(a):Mówicie po włosku?

Mówicie to za dużo powiedziane :lol: , ale w podstawowych kwestiach, zwłaszcza jedzeniowych, bez problemu się dogadujemy. Po tyyyylu wyjazdach samo weszło do głowy 8).

Ale staram sie uczyć. Kupiłam sobie parę miesięcy temu kurs z eTutora, ale mam problem z systematycznością :roll:.
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 23.07.2024 21:52

maslinka napisał(a):
BraveSirRobin napisał(a):Do Lošinj przymierzamy się drugi rok, ale jakoś nie wychodzi :D Dołączę się do czytających 8)

Szczerze polecam :D I jestem ciekawa, czy spodobał Ci się tytuł relacji - miłośniku (jak wnioskuję po nicku :D) Monty Pythona :mg:

Dobrze wnioskujesz, lubię Monty Pythona, ale mnie trochę zawstydzasz, bo nie załapałem związku :cry: Z którego to skeczu?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14992
Dołączył(a): 02.08.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.07.2024 22:26

marze_na napisał(a):Ale staram sie uczyć. Kupiłam sobie parę miesięcy temu kurs z eTutora, ale mam problem z systematycznością :roll:.

W takim razie trzymam kciuki za systematyczność. Motywacji (kolejnych wyjazdów w kolejce) pewnie Wam nie brakuje ;)

BraveSirRobin napisał(a):
maslinka napisał(a):
BraveSirRobin napisał(a):Do Lošinj przymierzamy się drugi rok, ale jakoś nie wychodzi :D Dołączę się do czytających 8)

Szczerze polecam :D I jestem ciekawa, czy spodobał Ci się tytuł relacji - miłośniku (jak wnioskuję po nicku :D) Monty Pythona :mg:

Dobrze wnioskujesz, lubię Monty Pythona, ale mnie trochę zawstydzasz, bo nie załapałem związku :cry: Z którego to skeczu?

Nawiązanie do tytułu Skeczu z papugą nie będzie. Chyba mało czytelne :|

Szczerze mówiąc, nie widziałam akurat tego filmu (składanki skeczów), ale tytuł wydał mi się trafny, bo zdjęcia delfina nie ma, tak jak skeczu z papugą :chytry:
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 23.07.2024 22:35

maslinka napisał(a):Chyba mało czytelne :|

Nie, to ja się nie domyśliłem :D
Czekam na ciąg dalszy relacji :)
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 24.07.2024 10:21

O Korčuli zawsze chętnie poczytam. A o Lošinj chętnie czegoś się dowiem.
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 565
Dołączył(a): 29.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 24.07.2024 11:22

Zastanawiałam się, który rejon Chorwacji wybierzesz w tym roku i o ile spodziewałam się Korčuli, to Lošinj mnie zaskoczył. O ile dobrze pamiętam, w poprzedniej relacji z tej wyspy pisałaś, że raczej nie planujecie powrotu. Bardzo się cieszę, że będę mogła znowu poczytać u Ciebie o tych okolicach. Spędziliśmy w Velim Lošinju majówkę 2018 i bardzo nam się podobało. Rozważaliśmy nawet powrót w tym roku, tym razem z kajakiem, ale ostatecznie wybór padł na Vis. Już nie moglę się doczekać kolejnych odcinków. :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14992
Dołączył(a): 02.08.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.07.2024 11:30

BraveSirRobin napisał(a):Czekam na ciąg dalszy relacji :)

Właśnie zasiadam do pisania :)

empire13 napisał(a):O Korčuli zawsze chętnie poczytam. A o Lošinj chętnie czegoś się dowiem.

Witaj w relacji :D

Epepa napisał(a):Zastanawiałam się, który rejon Chorwacji wybierzesz w tym roku i o ile spodziewałam się Korčuli, to Lošinj mnie zaskoczył. O ile dobrze pamiętam, w poprzedniej relacji z tej wyspy pisałaś, że raczej nie planujecie powrotu.

To Lošinj był priorytetem :mg:, Korčula wyszła przy okazji ;)

Wtedy (w 2011 roku) nie umieliśmy korzystać z kajaka ;) To był dopiero nasz drugi rok kajakowania i nie wymyśliliśmy jeszcze, że można go wrzucać na dach samochodu.

Epepa napisał(a): Spędziliśmy w Velim Lošinju majówkę 2018 i bardzo nam się podobało. Rozważaliśmy nawet powrót w tym roku, tym razem z kajakiem, ale ostatecznie wybór padł na Vis.

Kajakowo Lošinj (i Cres) jest genialny :idea:, ale Vis też, więc bardzo dobrze wybraliście :D
Przewidujesz może pisanie relacji? Z przyjemnością bym poczytała :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Zdjęcia z delfinem nie będzie - Lošinj i Korčula 2024 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone