Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

za rok znowu jadę do Omis

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomasz szydzikowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz szydzikowski » 05.08.2007 16:47

Fakt ten okres to niestety duży najazd turystów,trzeba sobie z tego zdawać sprawę, im ciekawsze miejsce tym więcej ludzi,ale miasteczko fajne,co prawda nie do plażowania ,już o tym zresztą ,kiedyś pisałem ,że trzeba wyjechać kawałek za miasteczko i już można zaznać wiecej spokoju i miejsca nad wodą .
pozatym ,kto czego szuka ? no właśnie ,spokoju i ciszy ,czy może odwrotnie ,w Makarskiej w lipcu to tak jak np.w łebie ,ludzi tłum.
Ale ,są widać tego zwolennicy.
pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.08.2007 17:44

Dla tych co byli jako wspomnienie, dla tych co będą aby zobaczyli

http://www.plavi-horizont.hr/galerijaOmis/omis.html
tomasz szydzikowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz szydzikowski » 05.08.2007 22:08

dzięki ,super
tomasz szydzikowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz szydzikowski » 09.08.2007 23:37

wszędzie blisko ,czy ktos korzystał z raftingu?
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 10.08.2007 15:34

Brooklyn napisał(a):Odpowiedzcie mi na pytanie. Dlaczego jeździcie, jak widzę inne posty na forum, w to samo miejsce od paru lat (niekótrzy np 6 raz do Baski Vody)? W dodatku na plażę, czyli leżakowanie na słońcu przez tydzień lub dwa? Przecież wyprawa taka kosztuje co najmniej 1500zł na głowę no i 2 urlopu w roku raczej się nie dostaje. Czy nie lepiej zobaczyć jakiś inny kraj lub inne miejsce w Chorwacji? Tak tylko pytam bo mnie zainteresowało to zagadnienie. :wink:
Mylisz się ja byłem po raz czwarty w Cro ale za kazdym razem w innym miejscu.....Podgora...Kasteli Stari...Baska Voda...no i oczywiście Lokva Rożnica w tym roku. :D
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 10.08.2007 15:42

Ale zapewniam że w przyszłym roku wracam znów do Lokva Rogożnica(Ivaśniak).Do wspaniałych gospodarzy u których mieszkaliśmy. :D
keruj7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 23.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) keruj7 » 11.08.2007 10:44

tomasz szydzikowski napisał(a):Fakt ten okres to niestety duży najazd turystów,trzeba sobie z tego zdawać sprawę, im ciekawsze miejsce tym więcej ludzi,ale miasteczko fajne,co prawda nie do plażowania ,już o tym zresztą ,kiedyś pisałem ,że trzeba wyjechać kawałek za miasteczko i już można zaznać wiecej spokoju i miejsca nad wodą .
pozatym ,kto czego szuka ? no właśnie ,spokoju i ciszy ,czy może odwrotnie ,w Makarskiej w lipcu to tak jak np.w łebie ,ludzi tłum.
Ale ,są widać tego zwolennicy.
pozdrawiam

Owszem ale w Łebie samochody nie jeżdżą po plaży. Byłem - sprawdziłem.
W porównaniu z Omiśem w czerwcu sierpień w Łebie to błogi spokój. (Mówię o plaży).
tomasz szydzikowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz szydzikowski » 14.08.2007 11:28

ale już pisałem ,ze zgadzam się z opinia co do zatłoczenia ,ale miejsce pobytu i plazowania wybieram kawałek dalej ,za miastem ,gdzie jest więcej miejsca i spokoju.natomiast Omis odwiedzam bo mam do niego blisko ,a to na zakupy ,a to do kafejki itp.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 14.08.2007 11:38

Owszem ale w Łebie samochody nie jeżdżą po plaży. Byłem - sprawdziłem.


Ale w Karwii jeżdżą, byłem widziałem, nawet zdjęcie zrobiłem, trochę nieostre, spieszyłem się.
Obrazek
keruj7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 23.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) keruj7 » 14.08.2007 12:23

maciek1956 napisał(a):Owszem ale w Łebie samochody nie jeżdżą po plaży. Byłem - sprawdziłem.


Ale w Karwii jeżdżą, byłem widziałem, nawet zdjęcie zrobiłem, trochę nieostre, spieszyłem się.
[img]http%20://images23.fotosik.pl/57/6243298efd7d402dm.jpg[/img]

Jeden jeep "jadranki" nie czyni...
tomasz szydzikowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz szydzikowski » 21.08.2007 09:48

pomimo tych uwag to jednak warto tam pojechac i napewno nie mozna się tam nudzic i jest co robić .pozdrawiam
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 26.08.2007 18:36

A wiec tak mili państwo jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli (narazie jest 50%na 50%) to jeszcze raz w tym roku odwiedze Cro. Lokva Rogoznica+codzienny wypad gdzie.....? do Omisa. :D
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 04.09.2007 19:22

no i po urlopie-planowany był Omis a skonczy ło sie na Breli, no i super-Omis to miasto na dzienny wypad i na małe zwiedzanie , nic wiecej----sorki niezła rakija na straganie w centrum
Zenek Smetana
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zenek Smetana » 29.09.2007 09:20

Jak już gdzieś wspominałem na forum warto wstąpić na posiłek do Restauracji "Milo" jadąc od Dubrovnika przed mostem w prawo i potem w małą wąską uliczkę, cały czas prosto i po prawej stronie jest restauracja.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 30.09.2007 22:37

Omiska riviera jest super. :) Ale wyspy to są wyspy. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
za rok znowu jadę do Omis - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone