Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Vir

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.01.2011 20:58

Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 27.01.2011 21:21

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Aniu, nie daj się tak długo prosić... Wklej fotki :)


Obiecuję coś wybiorę i może w weekend wrzucę. Przyznaję, ciężko mi się zebrać w tym temacie. :lol:

Pasjonat Chorwacji napisał(a): Zauważyłem, że wyspa ta nie cieszy się powodzenie u Cro-maniaków, ale ma jednak swoje zalety.


To prawda, cromaniacy w większości omijają szerokim łukiem.
W 2009 spędzałam wakacje w Zatonie i niestety nie pojechaliśmy na wyspę, czytając wcześniej te niepochlebne opinie...Na Twoich fotkach Vir mnie zaciekawił. Jest inny..

Mam nadzieję, że cosik jeszcze wkleisz. :D

Serdecznie pozdrawiam.
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 27.01.2011 21:35

Nie mam zbyt wiele zdjęć z Viru. W tym roku nadrobię to, obiecuję :) I specjalnie dla Ciebie Aniu jeszcze jedna fortka z Viru:
Obrazek
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 27.01.2011 21:42

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Nie mam zbyt wiele zdjęć z Viru. W tym roku nadrobię to, obiecuję :) I specjalnie dla Ciebie Aniu jeszcze jedna fortka z Viru:


Bardzo dziękuję za fotkę. :D

I trzymam Cię za słowo, że nadrobisz zaległości i ładne zdjęcia później wkleisz. :D
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 27.01.2011 23:32

Nadrobię, ale to dopiero w lipcu :(
Jest noc, więc pora spać :)
Obrazek
9anubis
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) 9anubis » 20.08.2011 17:21

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Trzy lata temu byłem w domku blisko mostu łączącego Vir z lądem, ale do niego nie znalazłem strony. W tym roku jadę do Villa Maria. Jest bardzo blisko morza (praktycznie z domu wychodzi się na plażę) i nie jest drogo - płacę 50 EUR za dobę w czteroosobowym apartamencie.
oto link:
http://villa-maria-barisic.blogspot.com/
zapraszam anakin :)



Witam wszystkich

Pasjonat chorwacji i jak ta Willa Maria - warto ?
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 22.08.2011 11:26

9anubis napisał(a):
Pasjonat Chorwacji napisał(a):Trzy lata temu byłem w domku blisko mostu łączącego Vir z lądem, ale do niego nie znalazłem strony. W tym roku jadę do Villa Maria. Jest bardzo blisko morza (praktycznie z domu wychodzi się na plażę) i nie jest drogo - płacę 50 EUR za dobę w czteroosobowym apartamencie.
oto link:
http://villa-maria-barisic.blogspot.com/
zapraszam anakin :)



Witam wszystkich

Pasjonat chorwacji i jak ta Willa Maria - warto ?


Nie ma prostej odpowiedzi na to proste pytanie :(
Na Virze dłużej nie ma co robić. Połazić można w różne miejsca np. pod Kasztel, ale w kilka dni obejdzie się wszystko. Znalazłem bardzo fajną zatoczkę na północnym krańcy wyspy i tam jeździłem często (przy czerwonych klifach). Ale Vir to fantastyczne miejsce wypadowe, bo jest stosunkowo blisko zarówno do Plitvic jak i Trogiru, nie wspominając już o Zadarze, czy Ninie.
A co do Villa Maria Barisic - położenie fantastyczne, bo na plaży. Polecam szczególnie apartamenty od strony morza z pięknymi tarasami. Cena - bardzo atrakcyjna. Właścicielka starała się być miła, pomogła mi też kupić pakiet startowy Vodafon (miałem dzięki temu internet za 50 Kn, wystarczyło na cały pobyt). Miałem tylko jedną nieprzyjemną rozmowę z właścicielką ponieważ stwierdziła, że za dużo używam klimatyzacji (która wliczona była w cenę). Nie lubię takich uwag i na przyszły raz pojadę w inne miejsce.
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 26.08.2011 20:42

Wróciłem z Viru.
Podobnie jak 4 lata temu uważam, że Vir jest OK.
To świetne miejsce wypadowe, do wielu miejsc środkowej Chorwacji.
Oto kilka fotek:

To domek, w którym mieszkałem - Villa Maria Birisic
Obrazek

widok z tarasu:
Obrazek

Obrazek

spacer po Virze:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ciąg dalszy nastąpi...
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 26.08.2011 22:01

Spaceru ciąg dalszy...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

nadciąga burza
Obrazek

Obrazek

Obrazek

cdn.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 27.08.2011 16:10

Fajnie, że pokazujesz Vir. :D
Nie jest on taki straszny, bo w Chorwacji nad morzem wszędzie jest ładnie. :)

My w tym roku byliśmy tydzień na Virze, bardziej z przymusu niż z przekonania. Mieliśmy awarię autka, a na wyspie był mechanik i tam nas zawieziono.

Nie było tego złego, bo mieliśmy przedłużony pobyt, a Vir trochę poznaliśmy.
Moje spostrzeżenie są zbieżne z Twoimi...Jest to niezła baza wypadowa do okolicznych atrakcji i jeśli ktoś preferuje ciągłe smażenie się na plaży, odpoczynek z rodzinką w jednym miejscu to jak najbardziej. :)

Pozwolisz mi wkleić zdjęcia z pobytu jak już wszystkie swoje pokażesz? :wink: :D

Serdecznie pozdrawiam. :papa:
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 28.08.2011 11:42

CZEKAM Aniu na Twoje zdjęcia!!! :D
Nie pozwól czekać mi zbyt długo :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone