Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa SkarbÓw

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 09.07.2004 14:10

cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 10.07.2004 10:43

cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 12.07.2004 10:09

cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 12.07.2004 19:22

cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 12.07.2004 22:25

petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 12.07.2004 22:42

Moje gratulacje-prosilam Forumowiczow o ciekawe linki ,musialam odtwarzac moje archiwum-wirus-teraz mam juz ksiazke.Podziwiam Cie jestes prawnikiem,filologiem-skad bierzesz czas,aby siedziec przed komputerem 28.godz.a gdzie słoneczko,las,woda,milosc,praca.moze jestes emerytem,ale i to wszystko w tym wieku tez pociaga,wiem to po sobie na surfowanie mam niewiele czasu,Prosze o recepte.A ja skladam wniosek o nagrode-moze cos ADMINISTRATOR wymysli ,mam nadzieje ze moja prosbe popra inni FORUMOWICZE korzystajacy z Twojej ciezkiej pracy.Zycze szerokiej drogi-i wspanialego urlopu tylko juz nie bierz z soba LAPTOPA-miej przed soba tylko ekran ekologiczny slonce ,morze i gory :lol: :twisted: Petris
Podaj recepte jak Ty to robisz?
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003
Re: temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 12.07.2004 22:53

petris napisał(a):Moje gratulacje-prosilam Forumowiczow o ciekawe linki ,musialam odtwarzac moje archiwum-wirus-teraz mam juz ksiazke.Podziwiam Cie jestes prawnikiem,filologiem-skad bierzesz czas,aby siedziec przed komputerem 28.godz.a gdzie słoneczko,las,woda,milosc,praca.moze jestes emerytem,ale i to wszystko w tym wieku tez pociaga,wiem to po sobie na surfowanie mam niewiele czasu,Prosze o recepte.A ja skladam wniosek o nagrode-moze cos ADMINISTRATOR wymysli ,mam nadzieje ze moja prosbe popra inni FORUMOWICZE korzystajacy z Twojej ciezkiej pracy.Zycze szerokiej drogi-i wspanialego urlopu tylko juz nie bierz z soba LAPTOPA-miej przed soba tylko ekran ekologiczny slonce ,morze i gory :lol: :twisted: Petris
Podaj recepte jak Ty to robisz?

Witaj, Petris!
Czy zdajesz sobie sprawę, dla kogo bijesz brawo?
Cezarze000 - winy zostały Ci odkupione.
Królewna pocałowała żabę i zły czar z Ciebie zdjęła :lol:
Pozdrawiam
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 12.07.2004 22:58

Witam Petris na Wyspie SkarbÓw.Rozgość się.
Zresztą wszyscy się rozgoście.Wyspa jest duża.Tutaj będąc możecie się na niej opalać jednocześnie na wszystkich chorwackich plażach,być w parę chwil to na Kornatach to na Plitvicach.Próbować wina w konobie w Primostenie ,a za chwilę .....Zobaczyć Delfiny i zejść pod wodę.Być na festivalu w Dubrowniku i...Zobaczyć wspomnienia innych.

Nagrody nie szukam,chyba ,ze byłaby to mozliwość zalogowania się jako ches.
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 12.07.2004 23:27

Przybijam tu raz dziennie, wieczorkiem.
Kiedy tłum zwiedzających już odpłynie.
Kiedy dopalają się pochodnie a gospodarz serwuje drinka z ostatnią kostką lodu.
Zostawiłam odcisk stopy na plaży - rano zmyty przez fale... .

Nie będąc ... jestem.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 13.07.2004 11:23

Przykro mi ze zaba calkowicie nie odczarowala chesa czy cezara000,lecz kazdy z nas bywa nieraz upierdliwy,nie zgadam sie z wypowiedziami nigrzecznymi, chamskimi,po prostu nie czytam bzdurnych postow, zabieram glos bardzo rzadko,tylko w sprawach co mnie interesuja,teraz po serii bzdurnych postow nie reaguje nawet na to z czym sie nie zgadzam.po prostu ludzie maja wyobraznie i musza poszpanowac A Cezar 000 wlozyl duzo pracy i z to ma moje uznanie choc wiele linkow jest zbytecznych ,ala sa moze ktos z nich skozysta .Uwazam ze nawet na 100 niech skozysta 1 to jest sukces.Pozdrowienia dla wszystkich :D :twisted:
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004
Re: temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 13.07.2004 12:15

[quote="petris"]Przykro mi ze zaba calkowicie nie odczarowala chesa czy cezara000,


I tak ches został królewną na Wyspie SkarbÓw :D,a Petris żabą :lol:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
Re: temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 13.07.2004 15:10

cezar000 napisał(a):
petris napisał(a):Przykro mi ze zaba calkowicie nie odczarowala chesa czy cezara000,


I tak ches został królewną --i to do tego narcyzm- na Wyspie SkarbÓw :D,a Petris żabą :lol: ale jak ładna :twisted: :twisted:


"a to ja" miala racje jeszcze raz przyslowie
"lepiej z madrym zgubic niz z glupim znalezć"

mimo to nie cofam ze ciezko pracujesz-moze nie efektywnie bo niektore linki do bani ala jak zaznaczylam moze sie komus przydadza.Spadam z Twojej wyspy . :lol: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone