Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa SkarbÓw

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 27.10.2004 11:55

platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 27.10.2004 12:06

platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 27.10.2004 12:20

tu znajdziemy stare mapy cro

http://pubwww.srce.hr/hpm/k0013003.htm
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 27.10.2004 12:23

platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 27.10.2004 13:59

a tu dla wszystkich anglocromaniaków :wink:

http://visitcroatia.proboards21.com/index.cgi
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 27.10.2004 14:11

Kilka nowych tematów z Cro :lol:

http://press.croatia.hr/datoteke/1973.pdf


pzdr :papa: :papa:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 27.10.2004 16:09

platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 27.10.2004 18:29

corolla3
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 105
Dołączył(a): 30.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) corolla3 » 28.10.2004 07:44

i znowu jestem niewyspany ......

tym razem po "Powrocie do raju ", ktory wczoraj puścili na 2 chyba po 23.00 ? Trwał do 1.05, ale warto było !
Film , który uważnego widza musiał zainteresować wspaniałymi zdjęciami Malezji na poczatku i narastającą atmosferą "niewiadomego". Świetnie wprowadzony kontrast pomiędzy senno- kokainową atmosferą kolorowego "zapomnianego raju "- Malezji a szarą rzeczywistością neurotycznego Nowego Yorku.
Film o przyjaźni , odpowiedzialności, o ludzkich słabościach ........ . Nie skonczył sie happy endem! Wciągnął mnie do końca.
Widział ktoś ?
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 28.10.2004 09:12

corolla3 napisał(a):i znowu jestem niewyspany ......

tym razem po "Powrocie do raju ", ktory wczoraj puścili na 2 chyba po 23.00 ? Trwał do 1.05, ale warto było !
Film , który uważnego widza musiał zainteresować wspaniałymi zdjęciami Malezji na poczatku i narastającą atmosferą "niewiadomego". Świetnie wprowadzony kontrast pomiędzy senno- kokainową atmosferą kolorowego "zapomnianego raju "- Malezji a szarą rzeczywistością neurotycznego Nowego Yorku.
Film o przyjaźni , odpowiedzialności, o ludzkich słabościach ........ . Nie skonczył sie happy endem! Wciągnął mnie do końca.
Widział ktoś ?

Dobrze powiedziane. Oglądałem, choć jednym okiem, bo troszkę zajęty byłem. Duże wrażenie zrobiła na mnie scena wieszania.
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 28.10.2004 10:09

Witaj Robku!
żałuj , że nie poświęciłes większej uwagi temu filmowi ... wart był tego ! Jak szkoda , że nie puszczają takich filmów wcześniej ! Może wiecej osób skłoniłby do refleksji !

ale ja nie o tym: dostało mi sie od Karola :( ....zasłużenie ?

s3
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 28.10.2004 10:26

Ja pracuję do późna i wstaję bardzo wcześnie, więc na ogół nagrywam kilka wybranych z tygodnia filmów. Telewizora nie mam w sypialni ani w pokoju "komputerowym" :(
Mam nadzieję, że wczorajszy też mi się nagrał, więc obejrzę go zapewne w ciągu najbliższego roku (mam nadzieję, że nie w czasie chorobowego gdy ostatnio w ciągu dwóch miesięcy przeglądałem prawie 50 8-godzinnych kaset). To nic, że z takim "poślizgiem" ale na pewno zwrócę na niego uwagę...

Pozdrawiam
Józek

P.S. Już tak się przyzwyczaiłem do nagrywania filmów, że gdy zdarzy mi się (bardzo rzadko) ogladać film na bieżąco, gdy pojawiają się reklamy próbuję "przewijać" obraz pilotem od telewizora :)
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 28.10.2004 10:36

saturn3 napisał(a):Witaj Robku!
żałuj , że nie poświęciłes większej uwagi temu filmowi ... wart był tego ! Jak szkoda , że nie puszczają takich filmów wcześniej ! Może wiecej osób skłoniłby do refleksji !

ale ja nie o tym: dostało mi sie od Karola :( ....zasłużenie ?

s3

Po tym, co piszesz, żałuję. Miałem wczoraj natchnienie i robiłem stronkę internetową.
Co do Karola: Jarku, doprawdy nie wiem, czym sobie zasłużyłeś. Nie mnie to oceniać. Każdy z nas popełnia jakieś błędy, każdy z nas ma gorszy dzień. Ode mnie Ci się dostało, bo chyba zbyt opacznie zrozumiałem Twój temat, miałem doła, bo to była 6. rocznica śmierci mojego przyjaciela.
Każdy ma swój styl wypowiedzi, który nie zawsze jest akceptowalny przez innych. Fakt, Twój styl ostatnio się zmienił, ale czy jest lepszy czy gorszy? To są subiektywne oceny. Mnie, jak czyjeś pisanie się nie podoba, to nie czytam. I tyle. A że jak narazie nie ma takiej osoby na forum, to czytam wszystko.
Może Twoja umiłowanie anonimowości? Ale wielu tu takich, więc wszystko w normie. Hmm, może te 2 nicki? Poza Tobą i Cezem to chyba nikt tu w zauważalny sposób nie afiszuje się z nimi. Ale sprawę wytłumaczyłeś.
Myślę, że przede wszystkim powinieneś pogadać z Karolem. Jesteśmy wielką rodziną forumową, więc jak w rodzinie wyjaśnijmy sobie nasze pretensje. I nie bójmy się słowa przepraszam. Jak gdzieś napisałem: to nie boli, to leczy.
Mam nadzieję, że jakoś z Karolem dogadacie się i będzie OK.
Pozdrawiam
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 28.10.2004 11:13

dzieki :?
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 28.10.2004 12:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone