Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa SkarbÓw

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 12.10.2004 21:17

platon napisał(a):
volumen napisał(a):Może i niepotrzebne, ale byłoby to miłe. Forum ostatnio pełne miłości, także tej platońskiej. :lol:
Nie podziel tylko losu Atlantydy.


Wiesz volumen nie jestem z braci ryjacych schylonych i bosych
forum/viewtopic.php?t=6043&start=45
tak jak ty nie jesteś Cyganem i Chorwatem.
Więc nie kladż mi kłód pod nogi.Jak ci się nie podoba to napisz-
nie podoba mi się platon -wywalcie go.To zrozumiem.

Andrzej (jeżeli faktycznie tak masz na imię) przeczytaj jeszcze raz uważnie to co napisał Volumen. Ja odczytuję z jego wypowiedzi zupełnie coś innego... To coś nawet jakby namiastka rozgrzeszenia... ale za tym powinno iść postanowienie poprawy.
pitag

Nieprzeczytany postnapisał(a) pitag » 12.10.2004 21:19

platon napisał(a):
volumen napisał(a):
platon napisał(a):Chciałbym tu zostać jako Platon.Wiem,że oczekujecie na......
Ale myślę ,że to niepotrzebne.
Platon to ten od wyspy Atlantydy :lol:

Może i niepotrzebne, ale byłoby to miłe. Forum ostatnio pełne miłości, także tej platońskiej. :lol:
Nie podziel tylko losu Atlantydy.


Wiesz volumen nie jestem z braci ryjacych schylonych i bosych
forum/viewtopic.php?t=6043&start=45
tak jak ty nie jesteś Cyganem i Chorwatem.
Więc nie kladż mi kłód pod nogi.Jak ci się nie podoba to napisz-
nie podoba mi się platon -wywalcie go.To zrozumiem.


i platon mi sie nie podoba, i cezar, i inne wersje.
masz nastepne szklo na otarcie lez :D
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 12.10.2004 21:24

volumen napisał(a):Nie kładę, jak masz problem ze zrozumieniem, to trudno.
Chcesz zaczynać po raz kolejny nowe życie mając nadzieję, że o Tamtych wszyscy zapomną. Tak trudno powiedzieć Ci te parę słów? Chcesz akceptacji, to daj nam chociaż szansę. A tak zaczynasz znowu od obrażania. Chciałem, naprawdę chciałem zmienić o Tobie zdanie...


Wiesz volumen jak chcesz dać komuś szansę to nie pisz ,ze jest ryjacy i bosy bo to go ośmiesza.A ci wszyscy tu zapomną ,bo piszę to co mi na sercu i nikt mi za to nie płaci,a wiedzę mam o Chorwacji dużą,a to forum cro.pl.Przyjażń nie rodzi się sztucznie.Przyjażń to także pomoc w kłopotach.Jeśli chcesz bym był na kolanach ,to nie pisz do mnie więcej.
Ja jestem ches.Zrobiłemwiele dobrego tutaj i wiele złego.I tak jak Kimicic,vel Babinicz proszę by jakiś mądry człek wstapił na ambonę i ujął się za mną.
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 12.10.2004 21:32

a mało razy dałem Ci dowody sympatii Jędruś ? Potrafiłes jednak zrobić debet na moim koncie . Jedź do ukochanej , czyli Cro , naładuj akumulatory , byle pozytywnie i wracaj szczęsliwie :wink:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 12.10.2004 21:41

bazyl napisał(a):a mało razy dałem Ci dowody sympatii Jędruś ? Potrafiłes jednak zrobić debet na moim koncie . Jedź do ukochanej , czyli Cro , naładuj akumulatory , byle pozytywnie i wracaj szczęsliwie :wink:

to co ? na makówki jednak w trojkę :wink:
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 12.10.2004 21:48

pogadamy jeszcze jutro ...
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 12.10.2004 21:50

platon napisał(a):
Wiesz volumen jak chcesz dać komuś szansę to nie pisz ,ze jest ryjacy i bosy bo to go ośmiesza.A ci wszyscy tu zapomną ,bo piszę to co mi na sercu i nikt mi za to nie płaci,a wiedzę mam o Chorwacji dużą,a to forum cro.pl.Przyjażń nie rodzi się sztucznie.Przyjażń to także pomoc w kłopotach.Jeśli chcesz bym był na kolanach ,to nie pisz do mnie więcej.
Ja jestem ches.Zrobiłemwiele dobrego tutaj i wiele złego.I tak jak Kimicic,vel Babinicz proszę by jakiś mądry człek wstapił na ambonę i ujął się za mną.

Nie ośmieszam Cię, bo to był żart, utrzymany w tonacji wątku. I nie tu, a gdzie indziej. Przed Twoją prośbą. Wyjety z kontekstu brzmi inaczej. Jeżeli tak Cię to uraziło to nie wstydzę i nie boję się powiedzieć: przepraszam. Jak ów Babinicz. Wyciągnij z tego wnioski i przestań wreszcie pieprzyć, a weź się do roboty. Bo teraz Ty oberwiesz w makówkę :lol:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 12.10.2004 22:07

Mam jeszcze prosbę.Ściga mnie niezawodny pitag.Pisze cały czas nie na temat cro.Można z nim cos zrobić?Tylko tak delikatnie regulaminowo. :wink:
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 12.10.2004 22:16

platon napisał(a):Mam jeszcze prosbę.Ściga mnie niezawodny pitag.Pisze cały czas nie na temat cro.Można z nim cos zrobić?Tylko tak delikatnie regulaminowo. :wink:

Tyś jednak niereformowalny chyba.
pitag

Nieprzeczytany postnapisał(a) pitag » 13.10.2004 08:31

platon napisał(a):Mam jeszcze prosbę.Ściga mnie niezawodny pitag.Pisze cały czas nie na temat cro.Można z nim cos zrobić?Tylko tak delikatnie regulaminowo. :wink:


a kto zaczal :?:
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 13.10.2004 10:04

Ja jestem ches.Zrobiłemwiele dobrego tutaj i wiele złego.I tak jak Kimicic,vel Babinicz proszę by jakiś mądry człek wstapił na ambonę i ujął się za mną.


prosisz a wciąż nie przepraszasz - a to pewnie ważne dla ogółu i dla ...Ciebie w tym momencie 8O

s3
ps tylko sobie nie schlebiaj i nie myśl , że ja Cię ścigam ( choć w jednym temacie mógłbyć się odnieść 8O ) , "śledzę" Twoją wyspę bo znalazłem na niej kilka przydatnych rzeczy
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 13.10.2004 12:43

platon napisał(a):
volumen napisał(a):
platon napisał(a):Chciałbym tu zostać jako Platon.Wiem,że oczekujecie na......
Ale myślę ,że to niepotrzebne.
Platon to ten od wyspy Atlantydy :lol:

Może i niepotrzebne, ale byłoby to miłe. Forum ostatnio pełne miłości, także tej platońskiej. :lol:
Nie podziel tylko losu Atlantydy.


Wiesz volumen nie jestem z braci ryjacych schylonych i bosych
forum/viewtopic.php?t=6043&start=45
tak jak ty nie jesteś Cyganem i Chorwatem.
Więc nie kladż mi kłód pod nogi.Jak ci się nie podoba to napisz-
nie podoba mi się platon -wywalcie go.To zrozumiem.


Cezarku pisałeś,że wyciagasz dwie rece ,jak widze trzymasz jedna za plecami,po co to wszystko.Jak zauwazyłam wiele osób pragnie Tobie pomoc,lecz Ty po prostu nie chcesz tego ,albo nie rozumiesz co piszemy. :roll: Petris
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 13.10.2004 13:17

O Petris !
jak zawsze fajnie napisałaś ! iiiiiiiii...... fajnie powychodziłaś na zdjęciach :oops: 8)
pozdrawiam s3
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 13.10.2004 14:12

saturn3 napisał(a):O Petris !
jak zawsze fajnie napisałaś ! iiiiiiiii...... fajnie powychodziłaś na zdjęciach :oops: 8)
pozdrawiam s3


Widze ,ze mam sie zaczerwienic, :oops: a wyszłam na zdjeciach-spojrzenie z ukosa 8) -wiele mówiące.Biore za dobra monetę dzieki :wink: :twisted: Odmłodniała o całe wieki Petris, co potrafia zrobić komplementy :twisted: :twisted:
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 15.10.2004 11:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone