Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa SkarbÓw

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 11.10.2004 18:40

kura napisał(a):Jutro odbieram paszport,jadę w srodę.Nie gniewaj się już na mnie .
Wiem ,że ostro zagrałem.Jeszcze raz przepraszam(szczegolnie ,ze oberwalo Ci się od Volumena).Te parę dni przerwy na forum dobrze mi zrobi.No i .....Chorwacja.Usiądę sobie nad morzem i będę siedział.
No i zobaczę jesienią co tam słychać w ........ Chorwacji.
Przy okazji do Petris -Dzięki.




No to jak cezarku 000 reka zwinieta w pięsc,czy do zgody? :?: takiej prawdziwej,aby druga reka za plecami nie trzymała sztyletu.Zycze Tobie pogody w Chorwacji i pogody ducha,naładuj sie zyczliwoscia i takiego oczekujemy.Od Ciebie zalezy.czy bedziesz istnial,czy wymazemy Cie z pamieci. Petris
kura
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kura » 11.10.2004 18:56

Oczywiście Petris dwie ręce wyciagnięte do zgody.
Z tym że nie mogę być wieczną ,,kurą'' czy katiuszą,lukiem itd..Poszukać sobie nowego nika?
No nie wiem?może wyślę imejla w poniedzialek o nowy nik ,,Jowisz".Czy go dostanę? Opowiem wam wtedy o jesiennej Chorwacji.
To na razie.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 11.10.2004 19:17

Nie zmieniaj swojego nika zostań jak jestes cezarem000,zmien tylko swój stosunek do nas do Forum,aby mozna bylo Cie polubic.Zmiana niku nic nie zalatwi.Petris
kura
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.08.2004
Re: temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) kura » 11.10.2004 19:25

petris napisał(a):Nie zmieniaj swojego nika zostań jak jestes cezarem000,zmien tylko swój stosunek do nas do Forum,aby mozna bylo Cie polubic.Zmiana niku nic nie zalatwi.Petris

Petris technicznie to niemozliwe.Cezarowi 000 odcieto dostęp do forum,dlatego wchodzę tu pod róznymi nikami.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
Re: temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 11.10.2004 19:51

kura napisał(a):
petris napisał(a):Nie zmieniaj swojego nika zostań jak jestes cezarem000,zmien tylko swój stosunek do nas do Forum,aby mozna bylo Cie polubic.Zmiana niku nic nie zalatwi.Petris

Petris technicznie to niemozliwe.Cezarowi 000 odcieto dostęp do forum,dlatego wchodzę tu pod róznymi nikami.



Ales sobie nagrabił. :roll: Jedyne wyjscie musisz postarac sie o zaufanie na FORUM.ale to bedzie trudne, sam o tym najlepiej wiesz.Nie jestem ekspertem nie umiem Ci pomóc.Po prostu badz miły.A co do nika nie wiem?Petris
kura
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kura » 12.10.2004 16:59

http://www.hotel-selce.com/ -na wiosnę,lato i jesień
kura
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kura » 12.10.2004 17:01

kura
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kura » 12.10.2004 17:03

kura
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kura » 12.10.2004 17:12

platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 12.10.2004 19:10

platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 12.10.2004 20:54

Chciałbym tu zostać jako Platon.Wiem,że oczekujecie na......
Ale myślę ,że to niepotrzebne.
Platon to ten od wyspy Atlantydy :lol:
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 12.10.2004 20:59

platon napisał(a):Chciałbym tu zostać jako Platon.Wiem,że oczekujecie na......
Ale myślę ,że to niepotrzebne.
Platon to ten od wyspy Atlantydy :lol:

Może i niepotrzebne, ale byłoby to miłe. Forum ostatnio pełne miłości, także tej platońskiej. :lol:
Nie podziel tylko losu Atlantydy. (chciałem dopisać www.atlantyda...., ale tam brzydactwa jakoweś :oops: )
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 12.10.2004 21:07

volumen napisał(a):
platon napisał(a):Chciałbym tu zostać jako Platon.Wiem,że oczekujecie na......
Ale myślę ,że to niepotrzebne.
Platon to ten od wyspy Atlantydy :lol:

Może i niepotrzebne, ale byłoby to miłe. Forum ostatnio pełne miłości, także tej platońskiej. :lol:
Nie podziel tylko losu Atlantydy.


Wiesz volumen nie jestem z braci ryjacych schylonych i bosych
forum/viewtopic.php?t=6043&start=45
tak jak ty nie jesteś Cyganem i Chorwatem.
Więc nie kladż mi kłód pod nogi.Jak ci się nie podoba to napisz-
nie podoba mi się platon -wywalcie go.To zrozumiem.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 12.10.2004 21:15

Nie kładę, jak masz problem ze zrozumieniem, to trudno.
Chcesz zaczynać po raz kolejny nowe życie mając nadzieję, że o Tamtych wszyscy zapomną. Tak trudno powiedzieć Ci te parę słów? Chcesz akceptacji, to daj nam chociaż szansę. A tak zaczynasz znowu od obrażania. Chciałem, naprawdę chciałem zmienić o Tobie zdanie...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone