Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 11.11.2008 07:36

Szkoda że zbliżamy się do końca, tak fajnie się czytało.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15002
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.11.2008 12:38

Yaro, jeszcze kilka dni nam zostało (a potem Węgry). Postaram się, żeby było ciekawie :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.11.2008 13:18

Jak ja nie cierpię tych ostatnich 2 dni przed wyjazdem...niby wszystko fajnie (jeszcze urlop) ale w głowie już droga.
Jestem na posterunku.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 11.11.2008 14:47

Właśnie zaczęłam nadrabiać zaległości :)
Zdjęcia z Lokrum piękne. No i żałuję, że odpuściliśmy sobie Wyspy Elafickie :(
:papa:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 11.11.2008 19:32

maslinka napisał(a):Anjas, niezupełnie chodziło mi o lepszy aparat... Nasz był kupiony na allegro za 30 złotych i działa od dwóch lat, trzy razy zmienialiśmy w nim film. Ma wodoszczelną obudowę, ale jest to zwykły analogowy aparat (trzeba ręcznie przewijać każdą klatkę), żeby było śmieszniej, firmy Bosch. Najważniejsze, że działa i robi zdjęcia podwodne, może nie jakieś super jakości, ale zawsze. Jesteśmy z niego zadowoleni, bo za takie pieniądze, to sprawuje się bardzo dobrze :) Obudowa faktycznie jest szczelna.
Ale jak chcesz robić bardziej profesjonalne zdjęcia, to może faktycznie warto zainwestować w coś lepszego.


maslinka dzięki za poradę.... Może faktycznie szarpnę się i kupię jakiś aparacik. Trochę bałabym się kupować obudowę, ale cieszę się, że Ty jesteś przekonana i spisywała się Wam na medal :D
Zafascynowana jestem podwodnym życiem coś w tym jest ekscytującego :wink:
Pozdr.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 11.11.2008 19:55

Trochę bałabym się kupować obudowę


Co do obudowy, to kupuje się ją do konkretnego typu aparatu i wtedy nie ma szans żeby coś przeciekło itp. (jeżeli tylko poprawnie się ją założy). Niestety nie do wszystkich typów aparatów da się ją kupić- my szukaliśmy do naszego i niestety nie ma :roll:

Czekam na relację z pobytu na Węgrzech, bo to nas ominęło. Zobaczymy, czego mamy żałować :)
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 11.11.2008 19:58

maslinka napisał(a):Yaro, jeszcze kilka dni nam zostało (a potem Węgry). Postaram się, żeby było ciekawie :)

Pewnie że będzie ciekawie liczę na to a jeszcze się nie zawiodłem :D
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 11.11.2008 19:59

JacYamaha napisał(a):Jak ja nie cierpię tych ostatnich 2 dni przed wyjazdem...niby wszystko fajnie (jeszcze urlop) ale w głowie już droga.
Jestem na posterunku.

Tak i zastanawia się jak to się stało że ten czas tak szybko zleciał.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 11.11.2008 20:26

-Yaro- napisał(a):
JacYamaha napisał(a):Jak ja nie cierpię tych ostatnich 2 dni przed wyjazdem...niby wszystko fajnie (jeszcze urlop) ale w głowie już droga.
Jestem na posterunku.

Tak i zastanawia się jak to się stało że ten czas tak szybko zleciał.


Ja też nie cierpię tej końcówki :evil: Jestem poddenerwowana, a jednocześnie smutna, że ''wszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć" :evil: :cry:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 11.11.2008 20:34

No i ten dzień zaraz po powrocie tak trudno się przestawić :(
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 11.11.2008 20:41

-Yaro- napisał(a):No i ten dzień zaraz po powrocie tak trudno się przestawić :(

Właśnie, a kiedy ma się tyle niesamowitych wrażeń, to człowiek nieciekawie czuję się w domu :cry:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15002
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.11.2008 21:08

Anjas, Yaro, nie smućmy się tak. Receptą na powakacyjną melancholię i trudności z powrotem do rzeczywistości jest rozpoczęcie planowania następnych wakacji w Chorwacji :D zaraz po powrocie!
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 11.11.2008 21:20

maslinka napisał(a):Anjas, Yaro, nie smućmy się tak. Receptą na powakacyjną melancholię i trudności z powrotem do rzeczywistości jest rozpoczęcie planowania następnych wakacji w Chorwacji :D zaraz po powrocie!

Ależ oczywiście , że tak :!: :D I jeszcze jak się czyta taką fajną relację, to na serduszku cieplej się robi :lol:
Już planuje kolejny pobyt, tylko szkopuł w tym, że jeszcze nie wiem gdzie w Cro :?: Myślę o "księżycowym Pagu" albo o Peljesacu.
Niestety w grę wchodzi tylko jedno docelowe miejsce :( Albo jeszcze Istria. Sama już nie wiem. Tyle tu świetnych relacji, a każda jest jakaś inspiracją :idea:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 11.11.2008 21:38

U mnie jest dokładnie, tak samo jak pisze anjas ja zacznę planować koło stycznia :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15002
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.11.2008 22:17

Ja też już planuję i ... codziennie zmieniam te plany :D
Ale, anjas, powiem Ci szczerze, że tak naj, najbardziej w Chorwacji to podobało mi się na ... Hvarze :D.

Tak, Peljesac jest "dziewiczy", miejscami nieodkryty; Pag cudownie księżycowy; okolice Dubrovnika mają niesamowite "klifowe" wybrzeże, ale Hvar to do tej pory mój numer 1 :!:
Zastanawiam się, dlaczego? Co jest takiego w tej wyspie, że inne, mimo bezdyskusyjnych walorów, przegrywają...

Chyba nie da się tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie. My byliśmy na Hvarze rok temu zaledwie 4 dni. Wiem, że to mało, żeby poznać uroki całej wyspy, ale opinię sobie wyrobiliśmy.
Dla mnie Hvar jest "esencją Chorwacji" - cudowne skaliste plaże, bogate "życie podwodne", zapomniane malutkie wioski, urocze miasteczka (Jelsa, Stari Grad), zapach lawendy...
Myślę, że Hvar jednak wygra w moich rozważaniach i wrócimy tam za rok, bo mamy jeszcze dużo do zobaczenia.

A jeśli chodzi o urlop z małym dzieckiem (bo rozumiem, anjas, że takie wakacje masz na myśli :)), to kilka spokojnych miejsc, zatoczek na pewno się na Hvarze znajdzie (zawsze możesz zapytać Kasi :), zresztą dużo było już na ten temat na forum).
Tylko rozumiem Cię, że to trudny wybór (i absolutnie nie doradzam akurat Hvaru), ale na szczęście mamy jeszcze czas do lata na decyzję :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :) - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone