Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Murter

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Magda B.
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 16.04.2007
Wyspa Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda B. » 16.04.2007 20:30

WITAM ! Wiem, że juz dużo napisaliście o Cro, ale ja mam pytanie, czy ktoś może był z was na wyspie Murter ( i najlepiej w hotelu Colentum).
Jadę ze swoim facetem pod koniec maja. Pozdrawiam.
mawe
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mawe » 18.04.2007 18:41

Byłam, ale na kwaterach prywatnych. O Murter sporo tu juz napisano, poszperaj w szukaju. A masz jakies konkretne pytania?
farenhajt
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 19.04.2007 16:48

Byłam w miejscowości Murter w ubiegłym roku.Jest ok.Hotel znam tylko z zewnątrz.Moim największym rozczarowaniem była plaża Slanica.Mała, wąska,brudna, bez zaplecza (brak pryszniców), w wodzie taki tłok, że ludzie niemal ocierają się o siebie.Najczęściej chodziłam na dzikie plaże za kampem Slanica lub jeździliśmy na plażę kampu Lovisce (trochę lepsza ).Do dziś zachodzę w głowę jak ktoś mógł nazwać ten kawałek brudnego piasku "przepiękną plażą".
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 19.04.2007 17:25

Wyspa Murter jest przepięknie położona. Dziesiątki rozsypanych na Jadranie wyspek tworzy nieprawdopodobnie wprost piękny krajobraz. Co do miasteczka to rzeczywiscie nic szczególnego (dla mnie było rozczarowaniem). Zaskoczeniem w negatywnym znaczeniu tego słowa były kompletnie zaniedbane szczątki antycznego Colentum.
Ale jeśli jest się tam swoim autkiem, to Murter jest fantastyczną bazą wypadową do Zadaru, Np.Paklenica, Vranskog jezera, Šibenika, Np.Krka, Trogiru, nawet i Splitu. A przede wszystkim oczywiście Np.Kornati tuż przed nosem.
Magda B.
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 16.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda B. » 20.04.2007 19:32

Czytałam na forum o wyspie Murter, ale większość z Was była na kwaterach i kempingu a mnie głównie chodzi o ten hotel Colentum. Jaka obsługa, kuchnia i takie tam.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone