Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WYpożyczenie motorówki w chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MATii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.04.2008
WYpożyczenie motorówki w chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) MATii » 20.06.2008 21:12

Wiem że był podobny temat ale nic z niego nie wynikło konkretnego. Czy wie ktoś gdzie i jak można wypożyczyć motorówkę. Nie chodzi mi o wypożyczenie na tydzień motorówki kabinowej itd. tylko otwartej motoróweczki z silnikiem do 80 km bo mam podstawowy patent nie wyrobilem ejszcze starszego sternika i chciałbym ją wypożyczyć na 1 dzień żeby poprostu popływać ją przy brzegu bez dalszych wypadów w morze. Jakby ktoś miałby jakiś kontakt, adres strony albo jakąś porade byłbym bardzo wdzięczny :roll:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.06.2008 23:03

Chyba z silniczkiem do 8 KM :?: :D
Było kilka razy, sam opisywałem jak wypożyczałem taką łódeczkę i jak pływałem cały dzień, koszty i inne wymagania opisałem----poszperaj na forum dokładniej.
MATii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MATii » 24.06.2008 17:15

czemu do 8 km do 8 km w chorwacji to moge wypozyczyc bez patentu w Polsce do 13 km chyba teraz, ale mając sternika moge do 80 km wypozyczyc motoroweczke i sie wlasnie pytam o cos takiego :wink:
malagosa
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 09.08.2005
murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) malagosa » 29.06.2008 15:24

Na wyspie Murter na plaży jest pomost i kilka motorówek. Wypożyczyliśmy motorówke na godzinę za jakieś 60 kun dwa lata temu. Bez żadnych licencji, krótki kurs obsługi - dwa biegi w przód i jeden w tył. Nie pamietam jakia to była miejscowość, zdaję się po lewej stronie wyspy (tam nie ma możliwiści bładzić - jedna droga prosto na plażę).
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 29.06.2008 16:40

MATii napisał(a):czemu do 8 km do 8 km w chorwacji to moge wypozyczyc bez patentu w Polsce do 13 km chyba teraz, ale mając sternika moge do 80 km wypozyczyc motoroweczke i sie wlasnie pytam o cos takiego :wink:


nikt Ci nie wypożyczy łódki z takim silnikiem -a tak to wogóle ja nie widziałem otwartych łódek z takim wielkim silnikiem ,są do 8 KM a koszt to ok 500 kun za 8 godzin (tak było w zeszłym roku).
MATii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MATii » 02.07.2008 09:47

nie mowie od razu o 80 koniach, mala 30 konna w zupelnosci by mi starczyla no jak nie bedzie i nikt nie wypozyczal to bede musial ta 8 konna sie zadowolic poplywac tez sie da aczkolwiek wolalbym czyms szybciej, najwyzej dorwe skuter i sie wyzyje heehhe :wink:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 02.07.2008 12:13

Nie piszesz w jakim rejonie będziesz, ale takie wypożyczalnie jak ta:
http://www.max-rent.com/boat.htm znajdziesz w każdej większej miejscowości.
MATii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MATii » 02.07.2008 13:04

oooo o to mi chodzi a jade do małej miejscowości 15 km od sibenika może coś tam znajdę?? Jakbyś coś kolego podpowiedział byłbym wielce wdzięczny ale i tak już z góry dziękuje!! :D
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 02.07.2008 13:25

Tak na szybko wygoglowane (okolice Šibenika):

http://www.slaptours.hr/http://www.slap ... at.htm#top
http://www.murter-kornati-runje.com/ind ... &Itemid=19

ale najlepiej poszukać na miejscu. Wypatruj napisów "Rent a Boat". W Šibeniku znajdziesz na 100% a tam gdzie jedziesz to nie wiem bo mi się szklana kula popsuła :lol:
MATii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MATii » 02.07.2008 14:48

super będe wypatrywał już wiem jak cenowo to wygląda. CO do miejscowości to Grebastica ale wątpie żeby tam coś było gdyby było to bym był w siódmym niebie. :roll:

Jeszcze mam pytanie bo wiadomo benzyna to odzielna sprawa. Zaopatruje nas w benzyne osoba wyporzyczająca nam motoróweczka czy trzeba samemu gdzieś tankować - orientujesz może się?? Wiadomo że na początku dostane powiedzmy z dwa bańaczki ale jak na cały dzień wypożycze i mi się skończy?? Jestem świeżo upieczonym motorowodniakiem więc się pytam wcześniej miałem tylko przyjemność korzystania z uroków pływania jako pasażer i jak mi wujek pozwolił swoją motorówka posterować trochę i nie interesowałem się takim rzeczami - dzięki za wyrozumiałość eehhe :lol:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 02.07.2008 15:31

MATii napisał(a):Jeszcze mam pytanie bo wiadomo benzyna to odzielna sprawa. Zaopatruje nas w benzyne osoba wyporzyczająca nam motoróweczka czy trzeba samemu gdzieś tankować - orientujesz może się??


To zależy od konkretnej wypożyczalni. Zwyczajowo do łódek z małymi silnikami (kilka KM) paliwo jest wliczone w cenę. Dostajesz pełny zbiornik, który wystarczy Ci na cały dzień.

Wypożyczając szybką motorówkę za paliwo płacisz ekstra. Najczęściej dostajesz pełny zbiornik i masz oddać pełny, ale to zależy od wypożyczającego i od warunków na miejscu, bo jak stacja benzynowa jest daleko to tak się zrobić nie da.

Ale jak napisałem na początku tak zwykle bywa i wcale tak być nie musi. Wszystkiego i na pewno dowiesz się dopiero od właściciela wypożyczalni.
MATii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MATii » 02.07.2008 15:51

acha no tak właśnie myślałem a raczej bym chciał coś z 40 konnym silniczkiem żeby troszke popływać no dobra to fajnie śliczne dzięki za informacje już wiem na co moge się nastawić :lol:

Powrót do Chorwackie ABC



cron
WYpożyczenie motorówki w chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone