Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wynajmem pokoju dla jednej osoby?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Egon
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 09.05.2009
Wynajmem pokoju dla jednej osoby?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Egon » 22.06.2009 21:37

Witam!

Wybieram się w pierwszej połowie sierpnia do Chorwacji (Zadaru) w ciemno. Niestety tak się stało, że prawdopodobnie będę jechał sam. Chciałbym Was zapytać o kwestię wynajmu pokoju dla jednaj osoby. Pewnie będzie trudno coś takiego znaleźć i zapłacę tyle samo co za pokój przeznaczony dla dwóch osób? Jestem w stanie przeboleć nawet spartańskie warunki. Napiszcie proszę jakich przedziałów cenowych mogę się spodziewać. Dodam też, że język chorwacki znam w stopniu średnio-zaawansowanym (liczę że ułatwi mi to pertraktacje).

Pozdrawiam
Kasiek2222
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 21.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiek2222 » 26.06.2009 10:23

Witaj
Miałam kilka lat temu podobny problem. Znalazłam się w Zakopanem i potrzebowałam pokoju dla jednej osoby. Wszystkich, których pytałam mieli oczywiście dosyć drogie pokoje dla kilku osób. Udało mi się znaleźć hostel, wzięłam jedno łóżko w pokoju wieloosobowymi płaciłam dużo mniej.
Proponuje hostel, moze to bedzie dobre rozwiązanie ??
Byłam parę lat temu w Zadarze, ale korzystałam zkampingu :)
Na wszelki wypadek sprawdziłam czy jest hostel w Zadarze. Posyłam link z jego opisem: http://www.hostelbookers.com/hostels/croatia/zadar/
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 26.06.2009 13:07

Nie koniecznie musisz zapłacić tyle co za 2 osoby,
ale napewno będzie to drożej, myślę że jeśli apart/pokój będzie kosztował przykładowo 20euro za dobę,
to możesz płacić nie 10, a np 14.
Ostatnio edytowano 27.06.2009 08:18 przez mutiaq, łącznie edytowano 2 razy
Egon
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 09.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Egon » 26.06.2009 23:29

Egon- Wojtek! Czy faktycznie w zaistniałej sytuacji polecacie hostel?
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 26.06.2009 23:43

Hej Egon,
Ja bym polecał, jeśli możesz, weź namiot i jedź na kamp, jesteś niezależny, płacisz tylko za siebie i towarzystwo do pogadania i wspólnego spędzenia czasu zawsze się znajdzie. Życzę miłego wyjazdu!
pzdr :)

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Wynajmem pokoju dla jednej osoby?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone