Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd we dwoje ; )

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PiotrekK
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.07.2011
Wyjazd we dwoje ; )

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekK » 13.07.2011 00:38

Wiiitam,
Mam pewien problem i mam nadzieję, że choć troszkę mi pomożecie.
Otóż - chce dziewczynie zrobić niespodziankę i zorganizować wypad we dwójkę do Chorwacji, ale taki wyjazd w nieznane i organizacja na nieznanym terenie powoduje lekkie wahania (bo oboje lecimy po raz pierwszy) ; )
Ale do rzeczy - po cenach już zauważyłem, że hotele odpadają(chyba, że jakieś znacie niedrogie), szukalibyśmy kwatery w jakiś rozsądnych granicach jeżeli chodzi o odległość od lotniska i do plaży.. wypad byłby 6-7 dniowy więc rozsądna cena to ok 25-30€ od osoby/dzień (chyba, że się z nią wygłupię i zaraz rzucę oczekiwaniami jak z luksusowego hotelu). Oczekiwania - wiadomo, chcielibyśmy się skupić na leżakowaniu i klubowaniu, dodatkowe atrakcje są mile widziane, ale zwiedzanie itp. nas raczej nie interesuje. Sama kwatera fajnie jakby miała duże możliwości jeżeli chodzi o prywatność tzn. niekoniecznie marzę o porannej walce o łazienkę z 5 rodzinami na raz czy krzywych minach na każdy głośniejszy śmiech. Jeżeli macie jakieś godne polecenia propozycję - bardzo bym prosił, na razie jestem w punkcie wyjścia niestety : )
Napisałem to troszkę chaotycznie, fakt faktem, ma to być wyjazd typowy dla młodej pary, który umożliwi nam spędzenie paru miłych i romantycznych chwil : )
pozdrawiam!
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 13.07.2011 00:51

Nie gniewaj się ale takich pytań na tym forum codziennie pojawia się wiele od nowo zarejestrowanych. Myślisz,że wszyscy otrzymują natychmiast upragnioną odpowiedź ? Wiele juz napisano. Poszukaj.
PiotrekK
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekK » 13.07.2011 01:15

romuald22 napisał(a):Nie gniewaj się ale takich pytań na tym forum codziennie pojawia się wiele od nowo zarejestrowanych. Myślisz,że wszyscy otrzymują natychmiast upragnioną odpowiedź ? Wiele juz napisano. Poszukaj.

Spoooko, rozumiem ; ) Forum przeglądam cały czas jednak dalej mam wątpliwości jaki rejon będzie najlepszy na taki pierwszy wypad bo podejrzewam, że tak jak Polska Chorwacja dzieli się na tereny typowo do zwiedzania i typowo do leżakowania : ) poza tym priorytetową kwestią jest odległość do lotniska bo nie ukrywam, że odległości rzędu kilkunastu kilometrów mnie przerażają po samej podróży. Jeżeli ktoś miałby chwilkę i mógłby mi coś doradzić to bardzo proszę.

Na razie, poprzez jedną ze stron tu podanych, znalazłem takie "ladnie" wyglądające oferty.. Jakby ktoś wiedział coś o nich to prosiłbym również o info ; )
http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... =1119,3231,
http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... ,4387,4388,
http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... =4054,4055,
http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... =2265,2267,
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.07.2011 01:35

PiotrekK napisał(a):Wiiitam,
Mam pewien problem i mam nadzieję, że choć troszkę mi pomożecie.
Otóż - chce dziewczynie zrobić niespodziankę i zorganizować wypad we dwójkę do Chorwacji, ale taki wyjazd w nieznane i organizacja na nieznanym terenie powoduje lekkie wahania (bo oboje lecimy po raz pierwszy) ; )

pozdrawiam!


Lecicie samolotem :?: Gdzie lądujecie :?:
PiotrekK
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekK » 13.07.2011 15:35

Janusz Bajcer napisał(a):
PiotrekK napisał(a):Wiiitam,
Mam pewien problem i mam nadzieję, że choć troszkę mi pomożecie.
Otóż - chce dziewczynie zrobić niespodziankę i zorganizować wypad we dwójkę do Chorwacji, ale taki wyjazd w nieznane i organizacja na nieznanym terenie powoduje lekkie wahania (bo oboje lecimy po raz pierwszy) ; )

pozdrawiam!


Lecicie samolotem :?: Gdzie lądujecie :?:


Na 99% w Splicie.
Jeszcze mam pytanie - czy ceny biletów np. na lotnicze-bilety.pl albo easygo.pl są cenami za jeden bilet w obie strony czy za oba?
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 13.07.2011 16:14

PiotrekK napisał(a):Na 99% w Splicie.
Jeszcze mam pytanie - czy ceny biletów np. na lotnicze-bilety.pl albo easygo.pl są cenami za jeden bilet w obie strony czy za oba?


To chyba od Ciebie zależy jaką opcję wybierzesz, czy z drogą powrotną czy też bez. Na lotnicze-bilety.pl wybierasz datę wylotu i datę powrotu, możesz też wybrać opcję bez powrotu stawiając "ptaszka" w odpowiednim polu.
Pozdrawiam
PiotrekK
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekK » 13.07.2011 16:25

annte napisał(a):
PiotrekK napisał(a):Na 99% w Splicie.
Jeszcze mam pytanie - czy ceny biletów np. na lotnicze-bilety.pl albo easygo.pl są cenami za jeden bilet w obie strony czy za oba?


To chyba od Ciebie zależy jaką opcję wybierzesz, czy z drogą powrotną czy też bez. Na lotnicze-bilety.pl wybierasz datę wylotu i datę powrotu, możesz też wybrać opcję bez powrotu stawiając "ptaszka" w odpowiednim polu.
Pozdrawiam


Wiem, że ode mnie zależy, zaznaczyłem w obie, jednak nie wiem jakie ceny oni podają(od osoby w jedną stronę, od osoby w dwie strony itp. czy kwota całkowita od razu za obie osoby w obie strony). Takie głupie wątpliwości ; )
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 13.07.2011 16:40

PiotrekK napisał(a):Wiem, że ode mnie zależy, zaznaczyłem w obie, jednak nie wiem jakie ceny oni podają(od osoby w jedną stronę, od osoby w dwie strony itp. czy kwota całkowita od razu za obie osoby w obie strony). Takie głupie wątpliwości ; )

Na stronie wyszukiwarki lotnicze-bilety.pl masz wszystkie opcje o które pytasz:
zaznaczasz datę wylotu i powrotu, miejsce z którego lecisz i miejsce docelowe oraz ilość osób w zależności od wieku.
Przykładowy lot z Warszawy do Splitu (wylot 17.lipca) dla dwóch dorosłych osób w dwie strony to koszt od 3000 do 4500 zł w zależności od linii lotniczych.
funkyman3
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 02.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) funkyman3 » 14.07.2011 20:04

annte napisał(a):
PiotrekK napisał(a):.
Przykładowy lot z Warszawy do Splitu (wylot 17.lipca) dla dwóch dorosłych osób w dwie strony to koszt od 3000 do 4500 zł w zależności od linii lotniczych.


8O grubo
osimek1
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) osimek1 » 14.07.2011 22:46

łoł.... a my za tyle spędzamy 2 tygodnie w chorwacji.... to czemu nie korzystacie z biura podróży? wszystko masz załatwione, bierzesz all inclusive i jest kulturka
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.07.2011 23:15

PiotrekK napisał(a):Na razie, poprzez jedną ze stron tu podanych, znalazłem takie "ladnie" wyglądające oferty.. Jakby ktoś wiedział coś o nich to prosiłbym również o info ; )
http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... =1119,3231,
http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... ,4387,4388,
http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... =4054,4055,
http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... =2265,2267,


Jak na 99 % lądujecie w Splicie, i ma być blisko lotniska, to tylko jedna oferta wchodzi w rachubę.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Wyjazd we dwoje ; )
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone