Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
coolin
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 25.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolin » 02.08.2024 22:39

Wróciłem właśnie z Promajny i są wolne kwatery, rezerwowałem przez internet w lutym lub marcu i "ciężko" było już o fajną kwaterę a tu po przyjeździe okazało się są lepsze wolne miejscówki. Na samej ulicy Zagrebačkiej stoją właściciele lub przy domach są kartki z informacją o wolnym noclegu a dodatkowo widziałem info o wolnym miejscu przy "promenadzie" na ul.Obala.
DominikI
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 21.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikI » 02.08.2024 23:30

Właśnie mam zamiar jechać do Promajny za kilkanaście dni i rzeczywiście na bookingu czy airbnb trzeba było początkiem roku coś sensownego rezerwować. Teraz tez jeszcze są ale dla rodziny 2+2 na ogół na tydzień to grubo ponad 1000e sobie życzą. Myślę że trochę przegięcie. Nie wspomnę o tych co chca drugie tyle i więcej. Ci wynajmujący to chyba wola nikomu nie wynajmować za rozsądne pieniądze i żeby stało puste, nie rozumiem takiej pazerności ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11275
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.08.2024 06:39

DominikI napisał(a):Właśnie mam zamiar jechać do Promajny za kilkanaście dni i rzeczywiście na bookingu czy airbnb trzeba było początkiem roku coś sensownego rezerwować. Teraz tez jeszcze są ale dla rodziny 2+2 na ogół na tydzień to grubo ponad 1000e sobie życzą. Myślę że trochę przegięcie. Nie wspomnę o tych co chca drugie tyle i więcej. Ci wynajmujący to chyba wola nikomu nie wynajmować za rozsądne pieniądze i żeby stało puste, nie rozumiem takiej pazerności ;)

Pomimo emotikona na końcu chyba trochę prawdy w tym jest i racji w tym masz i nie chodzi tylko o Chorwację, we włoskiej Ligurii czy Bawarii stwierdzam to samo w tym roku. Ale każdy właściciel decyduje.
michał1234
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 07.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 03.08.2024 08:56

DominikI napisał(a):Właśnie mam zamiar jechać do Promajny za kilkanaście dni i rzeczywiście na bookingu czy airbnb trzeba było początkiem roku coś sensownego rezerwować. Teraz tez jeszcze są ale dla rodziny 2+2 na ogół na tydzień to grubo ponad 1000e sobie życzą. Myślę że trochę przegięcie. Nie wspomnę o tych co chca drugie tyle i więcej. Ci wynajmujący to chyba wola nikomu nie wynajmować za rozsądne pieniądze i żeby stało puste, nie rozumiem takiej pazerności ;)

Myślę, że to nie pazerność, a kalkulacja. Nastawiają się na zamożniejszego klienta. Wolą mieć więcej pustych okienek w sezonie, a więc napracować się mniej, a zarobić tyle samo albo lepiej. Innego wytłumaczenia nie widzę.
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 08.08.2024 18:35

Można w ciemno, ale po co? ;) Odstąpię rezerwację od 16 do 24 sierpnia, Borak Dingac (Półwysep Peljesac) u Boza Danicicia - gościa, którego rekomendował sam Robert Makłowicz :) . Więcej szczegółów tutaj: odstapie-rezerwacje-przyjme-rezerwacje-t55794-105.html
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 425
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone