Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 25.07.2014 17:34

te kiero napisał(a):... wiem że TU było wolne, bo tam zwykle jest wolne :mrgreen:

Dopiero doczytałem :wink: , te kiero napisz dlaczego tam zwykle jest wolne?
Figo2
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 23.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Figo2 » 25.07.2014 18:35

Napisałem przed chwilą do kilkunastu agencji na Istrii. Poczekam na odzew. Jeżeli nic nie napiszą - znaczy się mają full klientów. Mogą też odpisać - nie mamy. Ale może odpiszą, że coś mają. :)
Figo2
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 23.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Figo2 » 25.07.2014 19:48

są pierwsze odpowiedzi. Szału nie ma jak na razie. . Dla zainteresowanych - oferty >90EUR/apartament.
Figo2
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 23.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Figo2 » 25.07.2014 19:53

Szału nie ma = odpowiedziały 3 agencje. 4 oferty.
butibuma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) butibuma » 26.07.2014 17:11

Ludzie dobrej woli potrzebuje pomocy.

Zajrzyjcie do dzialu AutoStop i tam jest moj temat PILNA POMOC. Licze na Was.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2014 17:20

Figo2 napisał(a):Szału nie ma = odpowiedziały 3 agencje. 4 oferty.



A hotele w Opatiji :?:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 26.07.2014 23:53

Figo2 napisał(a):są pierwsze odpowiedzi. Szału nie ma jak na razie. . Dla zainteresowanych - oferty >90EUR/apartament.


Czyli standard jak na internet :? :?

Jeśli na siłę chcesz coś znaleźć przez internet (w miarę niedrogo), to najlepszym sposobem będzie wpisanie w Google "accommodation + miasto", przejrzenie ofert na stronach, które ci wyskoczą i wysyłanie tam maili hurtem.

Trochę jest późno, ale może coś wykopiesz?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2014 00:21

Raul, kiedy wreszcie do ciebie dotrze, że teraz jest szczyt szczytów sezonu na Istrii i obojętnie jakbyś nie jechał, to jest full ludzi i trudno coś dobrego za umiarkowaną sumę znaleźć :?: :roll:

A ktoś jadąc w ciemno, będzie miał totalny stres, bo o tym się dopiero przekona na miejscu :!: :!: :!: :!: :!: :!:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13475
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 27.07.2014 00:29

Nie trzeba demonizować z tym "szczytem szczytów".

W ubiegłym roku będąc na Istrii, do Ravni przyjechała para, która szukała w ciemno. Dostali apartament za 40 Euro.

Dwa tygodnie temu znalazłem apartman nad Gardą za 58 euro, w sierpniu - "szczycie szczytów" 300 metrów od jeziora.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2014 00:34

Para za 40, 4 osoby za 80 :roll:

Ten apartament nad Gardą z pościelą czy bez, ze sprzątaniem końcowym w cenie, czy bez, itp. :?: :roll:
Znam włoskie oferty, cena atrakcyjna, a jak się doliczy pościel, sprzątanie i inne pier.oły, to już jest znacznie mniej fajna.
Drożej niż w Chorwacji.
No, dla Niemców i Austriaków ceny są jak u nich, jak dodają wszystkie koszty.
No i do Włoch nikt nie jeździ w ciemno, tylko rezerwacje :D Przestestowane :D
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13475
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 27.07.2014 00:46

Lednice napisał(a):Para za 40, 4 osoby za 80 :roll:

My, w 4 osoby płaciliśmy 45 euro. Cena wyjściowa 55 euro.
Wcześniejsze negocjacje przez internet, lokalizacja bliżej morza.
Lednice napisał(a):Ten apartament nad Gardą z pościelą czy bez, ze sprzątaniem końcowym w cenie, czy bez, itp. :?: :roll:
Znam włoskie oferty, cena atrakcyjna, a jak się doliczy pościel, sprzątanie i inne pier.oły, to już jest znacznie mniej fajna.
Zdecydowanie drożej niż w Chorwacji.
No i do Włoch nikt nie jeździ w ciemno, tylko rezerwacje :D Przestestowane :D

Apartament nad Gardą jest z pościelą, wliczone końcowe sprzątanie, aneks kuchenny, internet, parking.
Myślisz, że nie znam specyfiki włoskich ofert? Zbyt dużo podróżowałem.

Tadeusz, masz błędne wyobrażenie o tym wszystkim, które niepotrzebnie narzucasz pozostałym.
Według Ciebie nie można jechać "na raz" powyżej 1000 km, nie można jechać "w ciemno", bo to stresujące.
Można.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 27.07.2014 01:09

Lednice napisał(a):Raul, kiedy wreszcie do ciebie dotrze, że teraz jest szczyt szczytów sezonu na Istrii i obojętnie jakbyś nie jechał, to jest full ludzi i trudno coś dobrego za umiarkowaną sumę znaleźć :?: :roll:

A ktoś jadąc w ciemno, będzie miał totalny stres, bo o tym się dopiero przekona na miejscu :!: :!: :!: :!: :!: :!:



Kiedy do ciebie dotrze, że znów piszesz nie na temat??? A także:

masz błędne wyobrażenie o tym wszystkim, które niepotrzebnie narzucasz pozostałym.


Człowiek pytał, jak najlepiej coś znaleźć, a nie czy jest szczyt, czy nie jest.

I gdzie ja napisałem w ostatnim poście, że teraz nie jest szczyt? Gdzie w nim napisałem o jeździe w ciemno? Czytaj ze zrozumieniem, zanim coś napiszesz....

Jesli nie umiesz doradzić, to chociaz przestań przeszkadzać.
Ostatnio edytowano 27.07.2014 11:57 przez Raul73, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2014 07:57

Orka na ugorze, sam rezerwuje, innych namawia dojazdy w ciemno,
ignorując całkowicie możliwość, że może to się skończyć wpadką 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2014 08:01

walp napisał(a): masz błędne wyobrażenie


Mam bardzo dobre wyobrażenie, znam ceny i nikt mi kitu nie wciśnie, cudów nie ma 8)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13475
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 27.07.2014 10:15

Raul73 napisał(a):
walp napisał(a):Tadeusz, masz błędne wyobrażenie o tym wszystkim, które niepotrzebnie narzucasz pozostałym.

Człowiek pytał, jak najlepiej coś znaleźć, a nie czy jest szczyt, czy nie jest.

I gdzie ja napisałem w ostatnim poście, że teraz nie jest szczyt? Gdzie w nim napisałem o jeździe w ciemno? Czytaj ze zrozumieniem, zanim coś napiszesz....

Jesli nie umiesz doradzić, to chociaz przestań przeszkadzać.

Raul obawiam się niestety, że chyba Ty źle zinterpretowałeś mój wpis.

Czy Ty jesteś Tadeusz? Ja odniosłem się do odpowiedzi kolegi Lednice

Cytujesz mój wpis skierowany do niego, a zarzut kierujesz do mnie? 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 224
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone