Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kazow
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazow » 21.07.2014 14:31

.
Ostatnio edytowano 21.07.2014 15:04 przez kazow, łącznie edytowano 2 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2014 14:44

Szybko klikaj na pierwszą stronę i czytaj uważnie pierwszy post.
introvert91
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) introvert91 » 21.07.2014 14:57

Witam,
Czy orientuje się ktoś, czy w okolicach Makarskiej dostępne są wolne apartamenty ( za ok. 50-60 euro)? Jedziemy w ciemno, w 4 osoby i zastanawiamy się, czy wart wybrać ten kierunek.
yarek777
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 30.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarek777 » 21.07.2014 15:50

Odstąpię apartament na wyspie Rab 28.07-05.08. Dwa pokoje z kuchnią. 60 euro za dzień. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 21.07.2014 18:11

Lednice napisał(a):... Czego nie ma w ofercie internetowej, to nie istnieje ...


Pozwolę się nie zgodzić, zarówno wcześniej w Medulinie jak i w ubiegłym roku w Omišu mieszkaliśmy legalnie (rejestracja, račun przed wyjazdem itd). A naszych gospodarzy w necie nie uświadczysz, na podanych przed chwilą stronach również :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.07.2014 18:35

Wystarczy, ze zglosili apartamenty do agencji turystycznej, ktora ma baze kwater i oglasza sie w internecie, i za niewielka prowizja im przysyla klientow 8)

Na Istrii rzadza agencje :D


Nie ma odwrotu od inwazji internetowej, co bylo rok temu, jest juz czesto nieaktualne. Zreszta bedzie coraz wiecej mozliwosci rezerwacji online, przez klikanie

Internet daje wlascicielom kwater mozliwosc latwiejszego zdobycia klienta, a klientowi wygodna rezerwacje :P
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 21.07.2014 18:48

Witam

Co prawda mielismy jechac "w ciemno" ale przysiadlem przed kompem i napisalem do kilku "posrednikow" z Polski i kilku bezposrednio w Cro.

Odpowiedzialo w sumie 4 i wybralem sobie apartament w Novi Vinodolski dla trzech osob od 27.07 do 3.08 za 62Euro za dobe. Jak zaplacilem zaliczke, to zglosila sie jeszcze jedna osoba i tutaj (Crikvenica) takze sa wolny apartament. Nawet fajniejszy niz ten co zadatkowalem i w tej samej cenie. ;)

Z tego wniosek, ze na miejscu pewnie takze byloby w czym przebierac, ale wolalem jechac w dzien i byc wieczorkiem.

pozdro
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 21.07.2014 19:25

Lednice napisał(a):Nie ma odwrotu od inwazji internetowej, co bylo rok temu, jest juz czesto nieaktualne. Zreszta bedzie coraz wiecej mozliwosci rezerwacji online, przez klikanie

Internet daje wlascicielom kwater mozliwosc latwiejszego zdobycia klienta, a klientowi wygodna rezerwacje :P

Zgodzę się w zupełności, podaż kwater w internecie będzie systematycznie rosła, ale chyba jeszcze wiele wody w Cetinie upłynie nim 100% ofert pojawi się w necie.
Tym niemniej, że sytuacja jest dynamicznie zmienna - gospodyni mojego kolegi zniknęła z jednej strony, a pojawiła się na trzech innych. :lol:
pzdr
:papa:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 21.07.2014 19:58

Lednice napisał(a):...
Nie ma odwrotu od inwazji internetowej, co bylo rok temu, jest juz czesto nieaktualne. Zreszta bedzie coraz wiecej mozliwosci rezerwacji online, przez klikanie

Internet daje wlascicielom kwater mozliwosc latwiejszego zdobycia klienta, a klientowi wygodna rezerwacje :P

Oczywiście masz rację co do tezy.

Jednak bardzo wiele chorwackich kwater nie ma swej oferty w internecie.
I to jest rzeczywista nadzieja dla tych, którzy jadą w ciemno.
artik
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) artik » 21.07.2014 23:03

Witam !
Jak wiele osób śledziłem to forum już parę lat gdyż co roku obiecywałem sobie wyjazd do Chorwacji, byłem w wielu miejscach ale po opisach cromaniaków postanawiałem że odwidzę ten kraj, jakoś się nie składało były Włochy, Tunezja, Izrael i nadszedł czas na CRO i pozwolę sobie opisać moje spostrzeżenia, może komuś się przyda,- wyjazd w ciemno a jak.... nadmienię tylko że podróżujemy z dziećmi 12 i 3 lata, dojechaliśmy do Makarskiej przed południem jak zaleca abc forum w środku tygodnia i to jeszcze 15.07 czyli przed Włochami i co brak wolnych kwater lub cena np. 120 E albo piwnica... po męczącej podróży tak średnio mi się podobało, ale goniłem i pot się lał, zaczepiali mnie ludzie no tak ale albo chcieli wcisnąć mi pokój 3 osobowy z kuchnią za 55 albo rudera za 45 E. Po 3-godzinach decyzja zapadła jedziemy w kierunku Splitu w Omis podobna sytuacja naganiacze chcą wcisnąć co mają a nie co chcemy, po godzinie znalazłem : :lol: z klimą, wi-fi i standard naprawdę super za 60 E. Moje wnioski są takie: w ciemno raczej nie, jest tu ładnie ale bez przesady, ładne apartamenty są rezerwowane z wyprzedzeniem a zostaję mocno przebrane, P.S. W sezonie jest tu naprawdę sporo ludzi, byłem dzisiaj w Splicie w porcie i widziałem kolejki samochodów na promy :roll:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11293
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.07.2014 06:46

podzielę się info: w dn. wczorajszym na jednej ze stacji TV poinformowano (nie wiem czy prowda, bo ponoć tv kłamie :lol: ), że cytuję:
"Chorwacja w tym roku przeżywa prawdziwe oblężenie, ocenia się że turystów zagranicznych przyjechało już ok 20% więcej, niż dotychczas",
tzn na mnie to i tak nie robi wrażenia, jadę w ciemno, ale ktoś może nie chce być niemile zaskoczony...
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 22.07.2014 08:49

te kiero napisał(a):podzielę się info: w dn. wczorajszym na jednej ze stacji TV poinformowano (nie wiem czy prowda, bo ponoć tv kłamie :lol: ), że cytuję:
"Chorwacja w tym roku przeżywa prawdziwe oblężenie, ocenia się że turystów zagranicznych przyjechało już ok 20% więcej, niż dotychczas",

już... a to dopiero nawet nie środek sezonu.... :D trzeba uciekać w głusze.... :lol:
Pepe12345
zbanowany
Posty: 328
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pepe12345 » 22.07.2014 08:59

W telewizji wczoraj straszyli wyjazdami w ciemno, że niby to w tej chwili już jest 20% więcej turystów niz w zeszłym roku.
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 22.07.2014 13:58

tez planuje wyjazd w ciemno.. troche mam obawy, ze nic nie znajdziemy jedziemy w 7 osób i planujemy przyjazd wieczorem w sobote :D
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 22.07.2014 14:09

Apartament znalazlem tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Sympatyczny i szybki kontakt, jak na szybko to tel. Ceny troche spore, ale wydaje sie uczciwe - potwierdzilem rezerwacje z wlascicielami w Cro.

pozdro
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 219
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone