Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 12.07.2014 13:21

Planuję wyjazd 15 sierpnia rano w okolice Split, a konkretnie jakieś 50 km wcześniej, poszukiwany pokój z aneksem (klima i chętnie internet) za jakieś 15 EUR/osoba (2 dorosłe, 1 dziecko 9 lat i mały pies). Czy w tym roku i okresie jest sens jechać na sobotę rano czy lepiej w inny dzień? No i czy nasze oczekiwania są w miarę akceptowane :-)
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2618
Dołączył(a): 13.07.2014
kwatery w sierpniu 2014r

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 13.07.2014 13:24

Witam. Czy ktoś może wie jak jest z kwaterami na R 8O Riwierze Makarskiej, albo w rejonie Zadaru? Mamy zamiar jechać do Cro w ciemno na początku sierpnia.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: kwatery w sierpniu 2014r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.07.2014 13:39

Stoją, nie są wyburzone.
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2618
Dołączył(a): 13.07.2014
Re: kwatery w sierpniu 2014r

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 13.07.2014 14:25

dowcipne..... wiadomo, że chodzi o to czy znajdzie się coś wolnego. Słyszałem, że w tym roku jest dużo więcej turystów.
jaca10
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 15.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaca10 » 13.07.2014 15:47

Witam

Byłem parę razy w Chorwacji, zawsze w ciemno. Teraz chce jechać na wyspę HVAR. Czy ktoś wie, najlepiej z doświadczenia, czy można ryzykować i jechać w ciemno? Jedziemy w dwie rodziny, obie 2 + 1. Termin od 2 sierpnia do 9 sierpnia, tydzień czasu. Może ktoś zna jakąś miłą kwaterę?

Pozdrawiam
Jacek.
sylwia2013
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia2013 » 13.07.2014 22:38

Witam .Czy wyjazd w ciemno jest możliwy w terminie od 3 do 10 Sierpnia w okolice Sibenika lub w okolice Puli ? Chcielibyśmy jechać w dwie rodziny (3+2) i (2+2) ?Czy to możliwe? Gdyby ktoś miał jakieś namiary to proszę o kontakt na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
hbt
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 11.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) hbt » 14.07.2014 13:34

Ja zawsze wcześniej rezerwuję, ale moi znajomi byli już 2 razy w ciemno i bez problemu znajdowali kwatery. Na przykłąd w zeszłym roku byli w Makarskiej od. 30.07. i kwatery były. U Was problemem może być znalezienie (aż) 2 kwater w jednym domu, ale możecie poszukać też jednego dużego apartamentu.
Nigdy nie jest tak, że wszytskie apartamenty są wynajęte. Są przecież apartamenty, które nie są mocno rozreklamowane, albo po prostu dalej od plaży.
Marek Leśniak
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek Leśniak » 14.07.2014 14:46

Poszukuję apartamentu dla 4 osób na Istrii od jutra tj. 15.07 na 10 dni.
Jeśli ktoś może coś zaoferować to uprzejmie proszę. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pzdr
ML
AgaWie
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaWie » 14.07.2014 20:31

Witam!
Jadę z chłopakiem do Chorwacji po raz pierwszy, w ostatnim tygodniu sierpnia. Lądujemy w Zadarze, dlatego myśleliśmy o kwaterach nie tak bardzo na południu, np. w Trogirze. Chcemy trochę leżeć na plaży (ja) a trochę zwiedzać (mój chłopak :lol: ). Mi się marzy spokojna, ustronna plaża, a jemu nocne życie. Da się to jakoś zgrać w Trogirze? Co sądzicie? I jak z wyjazdem "w ciemno"? Próbować? Chciałabym coś dla 2 osób za 30-35 euro, najlepiej w miarę blisko morza, z widokiem na nie!

Jak z połączeniami autobusowymi z Trogiru np. do Dubrovnika, Makarską, Jeziora Plitwickie? Bo my bez samochodu, a chcielibyśmy jednak coś zwiedzić.
Pozdrawiam! :D
beti.ka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti.ka » 14.07.2014 20:35

Wiadomo, że ile osób tyle różnych opinii...Ja w tym roku drugi raz zdecydowałam się na wyjazd w ciemno, mimo zeszłorocznej porażki. Musicie wziąć pod uwagę, fakt, że o ile w lipcu są wolne kwatery to w sierpniu sytuacja zmienia się diametralnie za sprawą sierpniowej siesty w wielu firmach, fabrykach itd. W zeszłym roku również wybraliśmy się ze znajomymi w ciemno, szukaliśmy 3 godziny apartamentów w Primosten i niestety totalna kicha, a lokalne mini agencje turystyczne oferowały apartamenty za 80e i dodam, że niektóre bez klimatyzacji. Postanowiliśmy jechać dalej, ale wiedzieliśmy, że skoro w takim mniejszym miasteczku jest taki problem, to na Makarskiej tym bardziej nie ma czego szukać i tak natrafiliśmy na małą miejscowość Marina i przeciętny apartament za 45e z plażą po drugiej stronie ruchliwej drogi. Mimo tego, że nie było łatwo i nie znaleźliśmy tego czego szukaliśmy, to i tak mi się podobało, ale i tak uważam, że Chorwacja jest droga..i trzeba mieć naprawdę wielkie szczęście, żeby w szczycie sezonu, w sierpniu znaleźć wymarzoną kwaterę, niestety bierze się co jest i raczej nie uwierzę w to, że jest w czym wybierać. Pozdrawiam i życzę powodzenia!:)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 14.07.2014 20:37

Z Trogiru do Dubrovnika autobusem? obawiam się że aby pozwiedzać to trzeba by było dzień wcześniej wyjechać a już na pewno w nocy.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.07.2014 20:41

:mrgreen:
Da sie. Samolotem.
AgaWie
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaWie » 14.07.2014 22:01

O 5:29 z Trogiru autobus, o 10:48 jestem w Dubrovniku
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 14.07.2014 22:11

AgaWie napisał(a):O 5:29 z Trogiru autobus, o 10:48 jestem w Dubrovniku

tylko pamiętaj, że tam autobusy czasami jeżdżą inaczej niż jest w rozkładzie.... lepiej przyjść na przystanek znacznie wcześniej :lol:
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 14.07.2014 22:26

maluszek napisał(a):
AgaWie napisał(a):O 5:29 z Trogiru autobus, o 10:48 jestem w Dubrovniku

tylko pamiętaj, że tam autobusy czasami jeżdżą inaczej niż jest w rozkładzie.... lepiej przyjść na przystanek znacznie wcześniej :lol:


5 i pół godziny.. musi mieć masą przystanków, że tyle jedzie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 212
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone