Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.07.2014 21:53

Mona_M napisał(a):I kolejne pytanie mam. Był ktoś ostatnio na Ciovo? Mam ofertę za 75 euro za 5 osób i nie wiem co opinie ta wyspa ma różne (ale wpisy jakieś starawe).

Poczytaj relacje - jest kilka z 2013 roku.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 09.07.2014 21:56

maniust napisał(a):
mervik napisał(a): do męża krzyczała że bez znalezienia kwatery niech się nie pokazuje 8O :roll:
8O 8O 8O Współczuję mężowi....... 8O mieć taką żonę.


Maniuś no wiesz ,może obiecał jej typu ,,kochanie kwaterkę znajdziemy w pięć minut .. :oczko_usmiech:
marcinlbn
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.07.2014
Re: W ciemno do Cro 2014 Porady małe i duże.

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinlbn » 09.07.2014 22:05

Witam serdecznie, mój debiut na forum i debiut ma być jeśli chodzi o cro. Podpowedźcie mi bo forum zwertowalem w szerz i wzdłuż i jest wiele szkół a każdy sezon ma swoją specyfikę, chce jechać w ciemno Dalmacja, 3 rodziny, zgraja dzieciaków od 5 do 9 latek (gwarancja wolnych miejsc na plaży w promieniu 50 m ... No chyba że ktoś zniesie te decybele ) Chcemy wyjechać w czwartek 7.08 i być w piątek rano ale rano tak na 6 Max 7 i pytanie czy widzicie w piątki w tym roku wolne kwatery ?
Mona_M
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mona_M » 09.07.2014 22:57

Janusz Bajcer napisał(a):
Mona_M napisał(a):I kolejne pytanie mam. Był ktoś ostatnio na Ciovo? Mam ofertę za 75 euro za 5 osób i nie wiem co opinie ta wyspa ma różne (ale wpisy jakieś starawe).

Poczytaj relacje - jest kilka z 2013 roku.

Szukam szukam i nie mogę "oszukać"
A tak z innej beczki (wyszło w trakcie szukania opinii o Ciovo) jestem przerażona wpisami z sierpnia zeszłego roku. Szczególnie całkowitym brakiem kwater i powrotem do Polski po 3 dniach. I nie wiem czy jednak w tym roku nie będzie Kołobrzeg :/
ignas128
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ignas128 » 09.07.2014 23:05

Fanka napisał(a):
ignas128 napisał(a):Nasze doświadczenia z zeszłego roku 2013r.
Wyjazd na 12 osób w okolice Riwiery Makarskiej na początku sierpnia - oczywiście w ciemno.
Wymagania co do apartamentu to klima - wszyscy w miarę blisko siebie (najlepiej jeden budynek) - cena do 18euro/osoba.
W Breli wolnych apartamentów brak (w jednym budynku dla tylu osób).
W Baśka Voda po godzinie poszukiwania apartman znaleziony (16,5euro z klimą i wszystkimi opłatami) - wszystkie 12 osób w jednym budynku - rozmieszczone na 2 apartamenty 4+2.

Też wszyscy mówili, że to nie możliwe, że Makarska, że będzie wysoka cena i brak czegoś sensownego...
A jednak się udało i jakiegoś ogromnego problemu nie było... :wink:

Dwa lata temu na Ciovo w Okrug Gurnij dla 14 osób w 20 minut nocleg znaleziony też w ciemno.


No, ale jest różnica kiedy szuka 12 osób, a kiedy lata 1 osoba...Mieliście 12 razy większą silę szukania, od 1 osoby, od 2 osób 6 razy większą. No i tak szukaliście dosyć długo w zeszłym roku bo z 2 godziny, jak nie dłużej razem z Brelą, a gdyby to przemnożyć, przez 12 osób to szukaliście 24 godziny... 8O


szukało dwie grupy po 3 osoby, a reszta czekała na wyniki poszukiwań i piła piwo.
Znalezienie lokum było by o wiele szybsze gdybyśmy nie chcieli być w jednym budynku blisko siebie.

P.S. Twoje wyliczenia na temat szukania 24 godziny są z kosmosu... :wink: ale wzór ciekawy :wink:
Mona_M
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mona_M » 09.07.2014 23:07

ignas128 napisał(a):
Fanka napisał(a):
ignas128 napisał(a):Nasze doświadczenia z zeszłego roku 2013r.
Wyjazd na 12 osób w okolice Riwiery Makarskiej na początku sierpnia - oczywiście w ciemno.
Wymagania co do apartamentu to klima - wszyscy w miarę blisko siebie (najlepiej jeden budynek) - cena do 18euro/osoba.
W Breli wolnych apartamentów brak (w jednym budynku dla tylu osób).
W Baśka Voda po godzinie poszukiwania apartman znaleziony (16,5euro z klimą i wszystkimi opłatami) - wszystkie 12 osób w jednym budynku - rozmieszczone na 2 apartamenty 4+2.

Też wszyscy mówili, że to nie możliwe, że Makarska, że będzie wysoka cena i brak czegoś sensownego...
A jednak się udało i jakiegoś ogromnego problemu nie było... :wink:

Dwa lata temu na Ciovo w Okrug Gurnij dla 14 osób w 20 minut nocleg znaleziony też w ciemno.


No, ale jest różnica kiedy szuka 12 osób, a kiedy lata 1 osoba...Mieliście 12 razy większą silę szukania, od 1 osoby, od 2 osób 6 razy większą. No i tak szukaliście dosyć długo w zeszłym roku bo z 2 godziny, jak nie dłużej razem z Brelą, a gdyby to przemnożyć, przez 12 osób to szukaliście 24 godziny... 8O


szukało dwie grupy po 3 osoby, a reszta czekała na wyniki poszukiwań i piła piwo.
Znalezienie lokum było by o wiele szybsze gdybyśmy nie chcieli być w jednym budynku blisko siebie.

P.S. Twoje wyliczenia na temat szukania 24 godziny są z kosmosu... :wink: ale wzór ciekawy :wink:

To jak to w końcu było? Horror czy znośnie?
ignas128
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ignas128 » 09.07.2014 23:15

tak jak pisałem - w Breli nie było wolnych miejsc dla tylu osób.
W Baśce około 1,5godziny szukania - wolne apartmany były ale nie decydowaliśmy się ponieważ cała grupa chciała być w jednym miejscu. Po jakimś czasie chyba się wieść po mieście rozniosła, że 12 polaków szuka noclegów i są w jednej grupie i sam właściciel nas znalazł i zaproponował dwa apartmany 4+2 w jednym budynku z klimą - 400m od plaży za 16,5e.
Łatwo nie było - ale tragedii wielkiej ogłosić nie można - bo wszyscy byli zadowoleni z poszukiwań :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.07.2014 23:30

Mona_M napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Mona_M napisał(a):I kolejne pytanie mam. Był ktoś ostatnio na Ciovo? Mam ofertę za 75 euro za 5 osób i nie wiem co opinie ta wyspa ma różne (ale wpisy jakieś starawe).

Poczytaj relacje - jest kilka z 2013 roku.

Szukam szukam i nie mogę "oszukać"

spis-tresci-t25746.html
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.07.2014 23:33

Janusz Bajcer napisał(a):
Mona_M napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Mona_M napisał(a):I kolejne pytanie mam. Był ktoś ostatnio na Ciovo? Mam ofertę za 75 euro za 5 osób i nie wiem co opinie ta wyspa ma różne (ale wpisy jakieś starawe).

Poczytaj relacje - jest kilka z 2013 roku.

Szukam szukam i nie mogę "oszukać"

spis-tresci-t25746.html


Relacja z tego roku w trakcie pisania :wink:
one-goal-one-vision-t45878-30.html#p1432795
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 09.07.2014 23:34

KarolKraw napisał(a):Cześć Wszystkim,
Razem z dziewczyną planujemy wyjazd do Chorwacji w dn. 08.08.2014 -15.08.2014. Nie byliśmy tam jeszcze wcześniej ale planowaliśmy pojechać bardziej na południe i centrum. Moje pytanie brzmi czy ma ktoś namiar na w miarę spokojne miejsce nie bardzo oblegane. Odległość do plaży nie ma dla nas większego znaczenia bo i tak będziemy samochodem a oprócz plażowania planujemy zwiedzanie. Dobrze by było gdyby udało się znaleźć nocleg tak do 40 euro (za apartament 2 osoby) lub coś w tych okolicach, jak taniej to jeszcze lepiej. Warunki nie muszą być super bo raczej nie zamierzamy tam spędzać za dużo czasu. Gdyby był aneks kuchenny byłoby fajnie ale nie jest to warunek konieczny. Z góry dziękuję za namiary. Pozdrawiam!


Cześć,
podaj maila to prześlę Ci coś pod rozwagę
KarolKraw
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolKraw » 11.07.2014 00:05

Cromaniak66 napisał(a):
KarolKraw napisał(a):Cześć Wszystkim,
Razem z dziewczyną planujemy wyjazd do Chorwacji w dn. 08.08.2014 -15.08.2014. Nie byliśmy tam jeszcze wcześniej ale planowaliśmy pojechać bardziej na południe i centrum. Moje pytanie brzmi czy ma ktoś namiar na w miarę spokojne miejsce nie bardzo oblegane. Odległość do plaży nie ma dla nas większego znaczenia bo i tak będziemy samochodem a oprócz plażowania planujemy zwiedzanie. Dobrze by było gdyby udało się znaleźć nocleg tak do 40 euro (za apartament 2 osoby) lub coś w tych okolicach, jak taniej to jeszcze lepiej. Warunki nie muszą być super bo raczej nie zamierzamy tam spędzać za dużo czasu. Gdyby był aneks kuchenny byłoby fajnie ale nie jest to warunek konieczny. Z góry dziękuję za namiary. Pozdrawiam!


Cześć,
podaj maila to prześlę Ci coś pod rozwagę


Cromaniak66 jeśli masz coś ciekawego to prześlij na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , z góry dzięki za info.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2014 00:17

mervik napisał(a):
maniust napisał(a):
mervik napisał(a): do męża krzyczała że bez znalezienia kwatery niech się nie pokazuje 8O :roll:
8O 8O 8O Współczuję mężowi....... 8O mieć taką żonę.


Maniuś no wiesz ,może obiecał jej typu ,,kochanie kwaterkę znajdziemy w pięć minut .. :oczko_usmiech:


Zona jak sprawdzila meza i uslyszala od kolezanki, ze w ciemno sa apartmany za 10 euro od osoby, zaraz przy promenadzie, to mezowi uwierzyla, napalila sie na kase.
Potem zwalila wine na chlopa, ktoremu o tym, ze nie wolno rezerwowac wczesniej powiedzoal kumpel. Kumpel mu powiedzoal, ze za 30 euro mieli full wypas 8)

PS: wiadomo, ze prawie nikt nie bedzie mowil prawdy o nieudanych wyjazdach w ciemno w srodku sezonu znajomym, bo by wyszedl na frajera :cry:
A takich wpadek jest mnostwo 8)
A czesc ludzi po prostu nie umie negocjowac cen noclegow z wlascicielmi kwater, bo nie zna jezykow obcych i nie umie niczego poszukac w internecie. Do tego dochodzi pazernosc, zeby bylo za pol darmo.
Po powrocie i tak sie opowie wszystkim, ze bylo za pol darmo :wink:
walazz
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 05.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) walazz » 11.07.2014 07:32

Taki naród :) A jak się uda znaleźć kwatery to też za często na zdjęciach z wspaniałych wakacji ich nie ma. No bo by był uszczerbek na wizerunku, nasza klasa, facebook, ludzie patrzą :papa: .

Dziwne że "normalni" ludzie (o przeciętnym dochodzie) jeżdżą w sezonie w ciemno a moi bogaci znajomi jeżdżą albo w maju/czerwcu albo w inne miejsca.
marcinlbn
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.07.2014
Re: W ciemno do Cro 2014 Porady małe i duże.

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinlbn » 11.07.2014 08:23

Odświeżam... Oczywiście nie oczekuję odpowiedzi utwierdzającej że coś na bank znajdę i liczę się że może trzeba będzie przenocować w hotelu, natomiast chcę jak najwcześniej rozpocząć urlop wyłączyć telefon i ominąć korki piątkowo sobotnie. Będę szukał jakiejś malej mieścinki, wioski z dla od zgiełku. Zastanawiam się tylko czy biorąc pod uwagę info, że generalnie turnusy są od soboty czy w piątek będą jakieś oferty
concerto777
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) concerto777 » 11.07.2014 15:48

Od dziś jesteśmy w Krapanij Brodarica - przy trasie mnóstwo staczy z apartamentami. My wynajęliśmy z rana na troje nową, czystą kwaterę 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wifi+opłata klimatyczna za 45 e doba. Warunki dla nas rewelacyjne. Dom w drugiej linij zabudowy od drogi głównej. Wprawdzie na plażę przez drogę, ale nie jest to dla nas problemem.
Przyznam, że po całonocnej jeździe byliśmy dość skonani i nie szukaliśmy za wiele.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 211
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone