Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sylwi@a@
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwi@a@ » 08.07.2014 18:45

Mam jeszcze pytanie czy w rejonie Makarskiej/ Baska Voda znajdziemy apartamenty tak do 15 euro? Gdzie najlepiej szukać? W samej miejscowości czy gdzieś obok? :)
aglig
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aglig » 08.07.2014 19:03

I nadal posty typu:
BEZ OBAW!!! NA PEWNO ZNAJDZIESZ TO CZEGO SZUKASZ!!! ODWAGI!!!
Kupując w Necie w tzw. "ciemno" nigdy nie masz pewności czy to jest właściwie to czego szukam ????? (zdjęcia apartamentu, okolicy itp. sobie a rzeczywistość jest okrutna:))) Jazda w ciemno daje swobodny wybór jak nie ta miejscowość to inna, jesteś wolny i decyzja należy do Ciebie czy ich ukochane "eura" wydasz tu czy tam. To TY przyjechałeś wydać w tym kraju SWOJE pieniądze niech zabiegają o Ciebie!! JESTEŚ PANEM TURYSTĄ a nie ubogim klientem liczącym na łaskawość gospodarzy. ODWAGI DASZ RADĘ!!!!
cytat z tego forum (autentyk)
utwierdzające osoby, żeby w szczycie sezonu jechały z małymi dziećmi do najbardziej obleganych miejscowości (Makarska i okolice) i że znajdą nocleg ( nie norę) za przyzwoitą cenę.
A potem płacz i nerwy i często zmarnowany urlop.
Poniżej znajdziecie również posty (autentyki) tego co działo się w zeszłym roku.
I proszę nie pisać
jestem teraz w Makarskiej i jest mnóstwo wolnych apartementów

bo teraz nie jest szczyt sezonu i sytuacja zmieni się na początku sierpnia kiedy zachodnie nacje zaczynają swoje urlopy
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać ( strony od mniej więcej 150 do 170 tego wątku)

aglig napisał(a):
Łukasz789 napisał(a):Bo przecież wszyscy znajomi i na tym forum mówili ,że za cały apartament zapłacę 20 euro za noc. To ,że wyjazd był bardzo spontaniczny (planowany z 2 tygodniowym wyprzedzeniem) wcale mnie nie martwiło, bo przecież znaleźć w Chorwacji kwaterę w ciemno to żaden problem. Przynajmniej tak wszyscy mówili w tym moim znajomi na tym forum było to samo. Nie wiem naprawdę co strzeliło mnie do głowy aby jechać akurat w sierpniu w czasie największego ruchu turystów. Kwater było sporo , ale po pierwszych kilkunastu szczęka mnie opadła, po pierwsze żadnych negocjacji cen w większości przypadków ceny w okolicach 30 euro od osoby (cena ostateczna). Było kilka kwater po 20 euro od osoby ,
Po kilku godzinach wpadłem w rozpacz zbliżał się wieczór a my nadal bez miejsca do spania ..

Dyskusja o tym co się działo w Makarskiej w tamtym roku w szczycie sezonu już była ( od strony 150- 170 tego wątku). Chorwaci widząc tłumy chętnych podnosili ceny. Mogli sobie na to pozwolić bo były tłumy chętnych którzy zmęczeni wielogodzinnym poszukiwaniem byli już gotowi zapłacić każdą cenę.
zeluu napisał(a):Przesyłam w miarę "świeże" info z cro. W poniedziałek ok południa dojechałem na riwierę makarską i praktycznie nie było kwater. Przeszukaliśmy Promajnę, Tucepi, Drasnice i Podgore. Jedyne co udało się znaleść to pokoje za 50 -70 eur. Masakra. Teraz w cro jest naprawdę full. Trzeba naprawdę porządnie się na męczyć, żeby coś znaleść. Ostatecznie odpuściłem Riwierę Makarską i wróciłem na stare śmieci czyli okolice Trogiru. Tu taj znalazłem super kwatery nad samym morzem za 60 eur. Trochę drogo ale app jest super. Podsumowując odradzam jechania w ciemno na riwierę makarską, a jeżeli już to lepiej wziąć ze sobą laptopa i w razie czego rezerwować chociaż na jedną noc przez np booking bo może być tak, że nic nie znajdziecie

darek1 napisał(a):Na Makarskiej w sezonie ceny wysokie standard niski. Tak było w ubiegłym roku. Dlatego wynająłem w Duce i Sevidzie. Taniej i bardziej komfortowo nad samym morzem. Na Makarskiej wynajmujący dostają w szału na punkcie kasy.

supernutka napisał(a):My również od wtorku 06.08 pierwszy raz Chorwajia samochodem - Primosten wyjazd "w ciemno"
Przyjazd godz.11.30 rozpoczęliśmy szukanie apartmani dla 3os 12-14 dni.
W Travel agency Dalmatinka oraz innych agencjach Turystycznych poinformowano nas że w Primosten wolnych miejsc brak.Odwiedziliśmy ok 25 domów gdzie były jakieś informacje o pokojach. Wszędzie to samo - brak miejsc w Primosten.
Podjechaliśmy do Rogoznicy i tu niespodzianka w agencji Turystycznej okazało się że jest jedno wolne apartmani dostępne od dnia następnego, cena 75 euro na poddaszu, oddalone od plaży.

WiktorG10 napisał(a):słyszałem od polaka że miał trudności w znalezieniu noclegu w okolicy Makarskiej, Podgory, Baśki, Tucepi, Breli, Omiś... wszystko zajęte.... jedynie daleko od plaży budynek ale pokoje nie za dobre jak na 20euro osoba:)

Edikol napisał(a):Ja też przyjechałem na Makarską 03,08 od 8,30 zaczęliśmy szukać kwatery dla 5 osób, zaczęliśmy od Breli i w kierunku Dubrownika, zahaczyliśmy prawie o Ploce i nic, jak coś było to takie badziewie że głowa boli a o cenie już nie mówię

nasajem napisał(a):Założenie było 50e na dobę, później zrobiło się z tego 70e, okazało się że albo za mało, albo i tak nic nie było. Nas było tylko 2 osoby....

Tak, że ja koledze Łukaszowi wierzę ( oprócz ceny 100 euro za osobę, tu się zgodzę że to mogła być pomyłka językowa i że chodziło o 100 euro za apartament), ale była to tylko i wyłącznie jego wina, bo nie przygotował się do wyjazdu odpowiednio.
Nadal będę podkreślać: nie dla jazdy w ciemno w wysokim sezonie i nie do najbardziej obleganych miejsc.
kuba80
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba80 » 08.07.2014 19:12

Baska Voda spoko. Z klimą. Szukać na wjeździe do miejscowości, rano i oglądać, targować się. To mała miejscowość, ale powinno się coś znaleźć. Makarska będzie droższa, chyba, że trochę dalej od plaż. Ale to też ma swój urok w Makarskiej. Tańsze sklepy, rynek warzywno-owocowy, inne atrakcje. Wyżej - zbocze góry: dalej do plaży, winnice, rewelacyjne widoki - taniej. W Baska Voda tego nie próbuj - ograniczy cię nadmorska droga i urwiska. I kwestia nazwy - "apartamenty" - to w większości nic więcej jak mieszkania opuszczone na sezon letni. Całe rodziny przenoszą się w głąb kraju i gnieżdżą się na kilkudziesięciu m2, aby zwolnić coś turystom.
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 08.07.2014 19:23

te kiero napisał(a):Sorrki, gdzieś mi uciekła inf o 5latku, powinni policzyć taniej, tak na logikę, choć nigdy tego nie przerabiałem
Medici nie byłem, Rogoznica w cenie bliżej 20E


Cena zwykle jest za apartament, nie od osoby. Czasami są ceny w zależności od liczby osób, a czasami czy są 2 czy 5 osób cena jest taka sama, za ten sam apartament. Jak jest np apartament 4+1 to oznacza, że 1 łóżko jest dodatkowe, zwykle jest to w jadalni rozkładana kanapa.
Jeśli 5 latek nie będzie zajmował osobnego łózka to może nie być liczony jako osoba, ale jeśli będzie zajmował to co to za różnica, czy zajmuje łóżko 40 latek, czy 5 latek i tak trzeba liczyć osobę do liczby łózek w apartamencie.
Mona_M
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mona_M » 08.07.2014 19:26

Myślę że syn będzie spał z nami albo w łóżeczku turystycznym (jeszcze się mieści). My nie nastawiamy się na jedną konkretną miejscowość możemy podjechać i poszukać w okolicach byle by plaża była blisko (no i żeby miała "widoki") ;)
kuba80
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba80 » 08.07.2014 19:48

aglig napisał(a):I nadal posty typu:
BEZ OBAW!!! NA PEWNO ZNAJDZIESZ TO CZEGO SZUKASZ!!! ODWAGI!!!
Kupując w Necie w tzw. "ciemno" nigdy nie masz pewności czy to jest właściwie to czego szukam ????? (zdjęcia apartamentu, okolicy itp. sobie a rzeczywistość jest okrutna:))) Jazda w ciemno daje swobodny wybór jak nie ta miejscowość to inna, jesteś wolny i decyzja należy do Ciebie czy ich ukochane "eura" wydasz tu czy tam. To TY przyjechałeś wydać w tym kraju SWOJE pieniądze niech zabiegają o Ciebie!! JESTEŚ PANEM TURYSTĄ a nie ubogim klientem liczącym na łaskawość gospodarzy. ODWAGI DASZ RADĘ!!!!
cytat z tego forum (autentyk)
utwierdzające osoby, żeby w szczycie sezonu jechały z małymi dziećmi do najbardziej obleganych miejscowości (Makarska i okolice) i że znajdą nocleg ( nie norę) za przyzwoitą cenę.
A potem płacz i nerwy i często zmarnowany urlop.
Poniżej znajdziecie również posty (autentyki) tego co działo się w zeszłym roku.
I proszę nie pisać
jestem teraz w Makarskiej i jest mnóstwo wolnych apartementów

bo teraz nie jest szczyt sezonu i sytuacja zmieni się na początku sierpnia kiedy zachodnie nacje zaczynają swoje urlopy
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać ( strony od mniej więcej 150 do 170 tego wątku)

aglig napisał(a):
Łukasz789 napisał(a):Bo przecież wszyscy znajomi i na tym forum mówili ,że za cały apartament zapłacę 20 euro za noc. To ,że wyjazd był bardzo spontaniczny (planowany z 2 tygodniowym wyprzedzeniem) wcale mnie nie martwiło, bo przecież znaleźć w Chorwacji kwaterę w ciemno to żaden problem. Przynajmniej tak wszyscy mówili w tym moim znajomi na tym forum było to samo. Nie wiem naprawdę co strzeliło mnie do głowy aby jechać akurat w sierpniu w czasie największego ruchu turystów. Kwater było sporo , ale po pierwszych kilkunastu szczęka mnie opadła, po pierwsze żadnych negocjacji cen w większości przypadków ceny w okolicach 30 euro od osoby (cena ostateczna). Było kilka kwater po 20 euro od osoby ,
Po kilku godzinach wpadłem w rozpacz zbliżał się wieczór a my nadal bez miejsca do spania ..

Dyskusja o tym co się działo w Makarskiej w tamtym roku w szczycie sezonu już była ( od strony 150- 170 tego wątku). Chorwaci widząc tłumy chętnych podnosili ceny. Mogli sobie na to pozwolić bo były tłumy chętnych którzy zmęczeni wielogodzinnym poszukiwaniem byli już gotowi zapłacić każdą cenę.
zeluu napisał(a):Przesyłam w miarę "świeże" info z cro. W poniedziałek ok południa dojechałem na riwierę makarską i praktycznie nie było kwater. Przeszukaliśmy Promajnę, Tucepi, Drasnice i Podgore. Jedyne co udało się znaleść to pokoje za 50 -70 eur. Masakra. Teraz w cro jest naprawdę full. Trzeba naprawdę porządnie się na męczyć, żeby coś znaleść. Ostatecznie odpuściłem Riwierę Makarską i wróciłem na stare śmieci czyli okolice Trogiru. Tu taj znalazłem super kwatery nad samym morzem za 60 eur. Trochę drogo ale app jest super. Podsumowując odradzam jechania w ciemno na riwierę makarską, a jeżeli już to lepiej wziąć ze sobą laptopa i w razie czego rezerwować chociaż na jedną noc przez np booking bo może być tak, że nic nie znajdziecie

darek1 napisał(a):Na Makarskiej w sezonie ceny wysokie standard niski. Tak było w ubiegłym roku. Dlatego wynająłem w Duce i Sevidzie. Taniej i bardziej komfortowo nad samym morzem. Na Makarskiej wynajmujący dostają w szału na punkcie kasy.

supernutka napisał(a):My również od wtorku 06.08 pierwszy raz Chorwajia samochodem - Primosten wyjazd "w ciemno"
Przyjazd godz.11.30 rozpoczęliśmy szukanie apartmani dla 3os 12-14 dni.
W Travel agency Dalmatinka oraz innych agencjach Turystycznych poinformowano nas że w Primosten wolnych miejsc brak.Odwiedziliśmy ok 25 domów gdzie były jakieś informacje o pokojach. Wszędzie to samo - brak miejsc w Primosten.
Podjechaliśmy do Rogoznicy i tu niespodzianka w agencji Turystycznej okazało się że jest jedno wolne apartmani dostępne od dnia następnego, cena 75 euro na poddaszu, oddalone od plaży.

WiktorG10 napisał(a):słyszałem od polaka że miał trudności w znalezieniu noclegu w okolicy Makarskiej, Podgory, Baśki, Tucepi, Breli, Omiś... wszystko zajęte.... jedynie daleko od plaży budynek ale pokoje nie za dobre jak na 20euro osoba:)

Edikol napisał(a):Ja też przyjechałem na Makarską 03,08 od 8,30 zaczęliśmy szukać kwatery dla 5 osób, zaczęliśmy od Breli i w kierunku Dubrownika, zahaczyliśmy prawie o Ploce i nic, jak coś było to takie badziewie że głowa boli a o cenie już nie mówię

nasajem napisał(a):Założenie było 50e na dobę, później zrobiło się z tego 70e, okazało się że albo za mało, albo i tak nic nie było. Nas było tylko 2 osoby....

Tak, że ja koledze Łukaszowi wierzę ( oprócz ceny 100 euro za osobę, tu się zgodzę że to mogła być pomyłka językowa i że chodziło o 100 euro za apartament), ale była to tylko i wyłącznie jego wina, bo nie przygotował się do wyjazdu odpowiednio.
Nadal będę podkreślać: nie dla jazdy w ciemno w wysokim sezonie i nie do najbardziej obleganych miejsc.



Powiem tak - co roku bierzemy hotel, generalnie ten sam tj. Osejava, Makarska - polecam. W zeszłym roku zaproponowałem wyjazd znajomemu, w ciemno, z dziećmi, środek sezonu - zebrał 18 osób ! Bez problemu znaleźliśmy im noclegi w "apartmeni" w przyzwoitych cenach i wszyscy byli zadowoleni.
BadBoy_89
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 29.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) BadBoy_89 » 08.07.2014 20:47

Cromaniak66 napisał(a):
BadBoy_89 napisał(a):Witam wraz z dziewczyna pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji 20.07.2014 jakie miejscowości polecacie ? Lubimy raczej cisze i spokój troche dalej od skupisk ludzi z ładnymi widokami i czysta woda, co zaproponujecie oraz odrazu chętnie bym spisał namiary na jakieś kwatery w danej miejscowosci.

pozdrawiamy


Cześć,
podaj maila to Ci coś podeślę, gdzie będziesz mieć ciszę , spokój, ładne widoki i czystą wodę :-)[/quote

Hej, przeslij prosze na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl bardzo Ci dziękuje
Gofer83
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 09.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gofer83 » 08.07.2014 21:03

kuba80 napisał(a):
aglig napisał(a):I nadal posty typu:
BEZ OBAW!!! NA PEWNO ZNAJDZIESZ TO CZEGO SZUKASZ!!! ODWAGI!!!
Kupując w Necie w tzw. "ciemno" nigdy nie masz pewności czy to jest właściwie to czego szukam ????? (zdjęcia apartamentu, okolicy itp. sobie a rzeczywistość jest okrutna:))) Jazda w ciemno daje swobodny wybór jak nie ta miejscowość to inna, jesteś wolny i decyzja należy do Ciebie czy ich ukochane "eura" wydasz tu czy tam. To TY przyjechałeś wydać w tym kraju SWOJE pieniądze niech zabiegają o Ciebie!! JESTEŚ PANEM TURYSTĄ a nie ubogim klientem liczącym na łaskawość gospodarzy. ODWAGI DASZ RADĘ!!!!
cytat z tego forum (autentyk)
utwierdzające osoby, żeby w szczycie sezonu jechały z małymi dziećmi do najbardziej obleganych miejscowości (Makarska i okolice) i że znajdą nocleg ( nie norę) za przyzwoitą cenę.
A potem płacz i nerwy i często zmarnowany urlop.
Poniżej znajdziecie również posty (autentyki) tego co działo się w zeszłym roku.
I proszę nie pisać
jestem teraz w Makarskiej i jest mnóstwo wolnych apartementów

bo teraz nie jest szczyt sezonu i sytuacja zmieni się na początku sierpnia kiedy zachodnie nacje zaczynają swoje urlopy
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać ( strony od mniej więcej 150 do 170 tego wątku)

aglig napisał(a):
Łukasz789 napisał(a):Bo przecież wszyscy znajomi i na tym forum mówili ,że za cały apartament zapłacę 20 euro za noc. To ,że wyjazd był bardzo spontaniczny (planowany z 2 tygodniowym wyprzedzeniem) wcale mnie nie martwiło, bo przecież znaleźć w Chorwacji kwaterę w ciemno to żaden problem. Przynajmniej tak wszyscy mówili w tym moim znajomi na tym forum było to samo. Nie wiem naprawdę co strzeliło mnie do głowy aby jechać akurat w sierpniu w czasie największego ruchu turystów. Kwater było sporo , ale po pierwszych kilkunastu szczęka mnie opadła, po pierwsze żadnych negocjacji cen w większości przypadków ceny w okolicach 30 euro od osoby (cena ostateczna). Było kilka kwater po 20 euro od osoby ,
Po kilku godzinach wpadłem w rozpacz zbliżał się wieczór a my nadal bez miejsca do spania ..

Dyskusja o tym co się działo w Makarskiej w tamtym roku w szczycie sezonu już była ( od strony 150- 170 tego wątku). Chorwaci widząc tłumy chętnych podnosili ceny. Mogli sobie na to pozwolić bo były tłumy chętnych którzy zmęczeni wielogodzinnym poszukiwaniem byli już gotowi zapłacić każdą cenę.
zeluu napisał(a):Przesyłam w miarę "świeże" info z cro. W poniedziałek ok południa dojechałem na riwierę makarską i praktycznie nie było kwater. Przeszukaliśmy Promajnę, Tucepi, Drasnice i Podgore. Jedyne co udało się znaleść to pokoje za 50 -70 eur. Masakra. Teraz w cro jest naprawdę full. Trzeba naprawdę porządnie się na męczyć, żeby coś znaleść. Ostatecznie odpuściłem Riwierę Makarską i wróciłem na stare śmieci czyli okolice Trogiru. Tu taj znalazłem super kwatery nad samym morzem za 60 eur. Trochę drogo ale app jest super. Podsumowując odradzam jechania w ciemno na riwierę makarską, a jeżeli już to lepiej wziąć ze sobą laptopa i w razie czego rezerwować chociaż na jedną noc przez np booking bo może być tak, że nic nie znajdziecie

darek1 napisał(a):Na Makarskiej w sezonie ceny wysokie standard niski. Tak było w ubiegłym roku. Dlatego wynająłem w Duce i Sevidzie. Taniej i bardziej komfortowo nad samym morzem. Na Makarskiej wynajmujący dostają w szału na punkcie kasy.

supernutka napisał(a):My również od wtorku 06.08 pierwszy raz Chorwajia samochodem - Primosten wyjazd "w ciemno"
Przyjazd godz.11.30 rozpoczęliśmy szukanie apartmani dla 3os 12-14 dni.
W Travel agency Dalmatinka oraz innych agencjach Turystycznych poinformowano nas że w Primosten wolnych miejsc brak.Odwiedziliśmy ok 25 domów gdzie były jakieś informacje o pokojach. Wszędzie to samo - brak miejsc w Primosten.
Podjechaliśmy do Rogoznicy i tu niespodzianka w agencji Turystycznej okazało się że jest jedno wolne apartmani dostępne od dnia następnego, cena 75 euro na poddaszu, oddalone od plaży.

WiktorG10 napisał(a):słyszałem od polaka że miał trudności w znalezieniu noclegu w okolicy Makarskiej, Podgory, Baśki, Tucepi, Breli, Omiś... wszystko zajęte.... jedynie daleko od plaży budynek ale pokoje nie za dobre jak na 20euro osoba:)

Edikol napisał(a):Ja też przyjechałem na Makarską 03,08 od 8,30 zaczęliśmy szukać kwatery dla 5 osób, zaczęliśmy od Breli i w kierunku Dubrownika, zahaczyliśmy prawie o Ploce i nic, jak coś było to takie badziewie że głowa boli a o cenie już nie mówię

nasajem napisał(a):Założenie było 50e na dobę, później zrobiło się z tego 70e, okazało się że albo za mało, albo i tak nic nie było. Nas było tylko 2 osoby....

Tak, że ja koledze Łukaszowi wierzę ( oprócz ceny 100 euro za osobę, tu się zgodzę że to mogła być pomyłka językowa i że chodziło o 100 euro za apartament), ale była to tylko i wyłącznie jego wina, bo nie przygotował się do wyjazdu odpowiednio.
Nadal będę podkreślać: nie dla jazdy w ciemno w wysokim sezonie i nie do najbardziej obleganych miejsc.



Powiem tak - co roku bierzemy hotel, generalnie ten sam tj. Osejava, Makarska - polecam. W zeszłym roku zaproponowałem wyjazd znajomemu, w ciemno, z dziećmi, środek sezonu - zebrał 18 osób ! Bez problemu znaleźliśmy im noclegi w "apartmeni" w przyzwoitych cenach i wszyscy byli zadowoleni.


Od 4 lat jeżdżę w ciemno. zawsze ostatni tydzień lipca i pierwszy sierpnia. Tylko ze ja na miejscu jestem o 8-9 rano. Jak ktoś przyjeżdża o 12-13 to może być już gorzej. W tamtym roku byłem z synem 14mcy, w tym roku znów śmigamy na Riwierę Makarska. Średnio za apartman 4 os płaciłem od 70-78E.
wizual
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wizual » 09.07.2014 06:23

Witam,
Mam nadzieje że się nie powtarzam przeglądałem forum i nie znalazłem zbyt dużo informacji na nurtujące mnie pytanie. Czy znajdę studio Vodice i okolice w okolicach 30euro ( dwie osoby) w terminie 22.9-3.09. Jadę w ciemno przeglądając strony z rezerwacjami ceny są wyższe niż 30 euro ale nie wiem jak ma się to do rzeczywistości. Co do wymagań oczywiście miło było gdyby był taras z widokiem na morze i przyzwoite warunki, klima raczej to podstawa. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.
Mona_M
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mona_M » 09.07.2014 11:07

Dobra wiem, że to nie jest ten temat ale nie mogę znaleźć więc mnie przekierujcie jak by co. Potrzebne mi info o obowiązkowym wyposażeniu samochodu jadąc przez poszczególne kraje.
Dzięki
AnnaEs
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaEs » 09.07.2014 11:10

KarolKraw
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolKraw » 09.07.2014 13:24

Cześć Wszystkim,
Razem z dziewczyną planujemy wyjazd do Chorwacji w dn. 08.08.2014 -15.08.2014. Nie byliśmy tam jeszcze wcześniej ale planowaliśmy pojechać bardziej na południe i centrum. Moje pytanie brzmi czy ma ktoś namiar na w miarę spokojne miejsce nie bardzo oblegane. Odległość do plaży nie ma dla nas większego znaczenia bo i tak będziemy samochodem a oprócz plażowania planujemy zwiedzanie. Dobrze by było gdyby udało się znaleźć nocleg tak do 40 euro (za apartament 2 osoby) lub coś w tych okolicach, jak taniej to jeszcze lepiej. Warunki nie muszą być super bo raczej nie zamierzamy tam spędzać za dużo czasu. Gdyby był aneks kuchenny byłoby fajnie ale nie jest to warunek konieczny. Z góry dziękuję za namiary. Pozdrawiam!
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 09.07.2014 13:29

KarolKraw napisał(a):w miarę spokojne miejsce nie bardzo oblegane. Odległość do plaży nie ma dla nas większego znaczenia bo i tak będziemy samochodem a oprócz plażowania planujemy zwiedzanie. Dobrze by było gdyby udało się znaleźć nocleg tak do 40 euro (za apartament 2 osoby) lub coś w tych okolicach, jak taniej to jeszcze lepiej. Warunki nie muszą być super bo raczej nie zamierzamy tam spędzać za dużo czasu. Gdyby był aneks kuchenny byłoby fajnie ale nie jest to warunek konieczny.

Patrząc na wasze kryteria to wybrał bym opcję w ciemno.
Zjechać z autostrady w Sukosanie i po drodze .........podoba się , zostajemy! :wink:
KarolKraw
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolKraw » 09.07.2014 14:10

maniust napisał(a):
KarolKraw napisał(a):w miarę spokojne miejsce nie bardzo oblegane. Odległość do plaży nie ma dla nas większego znaczenia bo i tak będziemy samochodem a oprócz plażowania planujemy zwiedzanie. Dobrze by było gdyby udało się znaleźć nocleg tak do 40 euro (za apartament 2 osoby) lub coś w tych okolicach, jak taniej to jeszcze lepiej. Warunki nie muszą być super bo raczej nie zamierzamy tam spędzać za dużo czasu. Gdyby był aneks kuchenny byłoby fajnie ale nie jest to warunek konieczny.

Patrząc na wasze kryteria to wybrał bym opcję w ciemno.
Zjechać z autostrady w Sukosanie i po drodze .........podoba się , zostajemy! :wink:

Jednak gdyby ktoś miał coś do polecenia to bym był spokojniejszy ;)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 09.07.2014 14:33

KarolKraw napisał(a):Odległość do plaży nie ma dla nas większego znaczenia bo i tak będziemy samochodem ...

Odległość od plaży ma znaczenie, jeśli do plaży nie można podjechać samochodem, ani w okolicy nie ma wygodnego parkingu.

KarolKraw napisał(a):gdyby ktoś miał coś do polecenia

Jedź do Rogoznicy. Tyle, że to oparte jest na subiektywnym odczuciu, dlatego najlepiej zrób tak, jak radzi Maniek. Spodoba ci się, to zostajesz, a nie spodoba - jedziesz dalej.
Zawsze można wrócić.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 209
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone