Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 03.07.2014 06:57

Piraraq napisał(a):3 dorosłe osoby na 14 dni za 3000 tys zł? Odliczając paliwo pozostaje 2200zł i w najlepszym razie jakby liczyć apartament 3os za 40e to już jesteś na minusie ... przecież nie ma czegoś takiego jak apartament za 20e na 3 os w szczycie sezonu ...

ale to chyba chodziło o 20 Euro od osoby, ja tak zrozumiałam...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.07.2014 08:01

Panie Łukaszu :!:
Podane przez ciebie liczby, czyli te 3000 złotych, się nie zgadzają z tym, co napisałeś we wrześniu 2013 na forum o tym samym pobycie, tu koszt pobytu miał wynieść przeszło 4000 złotych :!: :
Proponuję ustalić jedną wersję zeznań :wink:

Postnapisał(a) Łukasz789 » 08.09.2013 11:43
Mnie kopara opadła w momencie kiedy zacząłem szukać miejsca do spania bo wszyscy twierdzili ,że płaci się za apartament a mnie wszędzie mówili ,że podana na tym forum kwotę od osoby i zrobiła się taka kwota ,że się mnie słabo zrobiło. A popełniłem błąd i to kolosalny wziąłem dwóch kumpli i powiedziałem im 2000 kun chorwackich za 14 dniowy pobyt od osoby bo przecież jak jadę sam , wynajmuje apartament sam to ich wezmę , przynajmniej żarcie za free będzie trochę po knajpkach pochodzę , pozwiedzam i wszystko jakby za darmo bo mam 4000kun. A tutaj wziąłem ze sobą 750 euro ...


Tyle, że żadna kopara ci nie opadła :wink:
Świadomie i celowo piszesz teraz bzdury, że byliście zaskoczeni cenami, zmyślasz w żywe oczy
Na szczęście na forum jest coś takiego jak wyszukiwarka :wink:
TWÓJ post z lipca 2013 roku, napisany PRZED wyjazdem :!: :!: :!:

napisał(a) Łukasz789 » 18.07.2013 21:31
... wszędzie się trąbi (oprócz tego) ,że Chorwacja taka tania i piękna a jacy ludzie przyjaźni..... Mówię szczerze znam przynajmniej 3 osoby ( tyle się przyznało) , które po kilku dniach zaczęły by jeść już piasek i popijać wodą z kranu bo miało być tanio a tutaj 2-3 razy drożej . I jest zonk .


Czyli doskonale wiedziałeś, że ceny w Chorwacji są wysokie.
Nawet zdecydowanie przesadziłeś z drożyzną :wink:
I tu jest tego jeszcze jeden dowód na to, że nie mogłeś być zdumiony cenami:

Postnapisał(a) Łukasz789 » 11.07.2013 16:42
Najbardziej przeraża mnie koszt wynajęcia apartamentu .Mają tam jakieś propozycje dla takich jak ja typu kawalerka itp. Wiem ,ze koszty przejazdu mnie zjedzą bo to min 1200zł ale czy jest szansa zamknąć się w 3000zł nie jedząc tylko zupek chińskich i nie mieszkać 2km od plaży. Chciałem jechać na 2 tygodnie :oops: ale coś się mnie wydaje ,że za 3 tys. max tydzień :(


Mało tego, o cenach w Chorwacji zostałeś już rzetelnie poinformowany na forum w 2010 roku :!:
To twój post:
Łukasz789 napisał(a):Toście mnie pocieszyli naprawdę.... Wszyscy mówią ,że Chorwacja taka bajecznie tania a tutaj się okazuje ,że nie do końca. Jak tak Was czytam to mam obiekcje czy mojej rodzince na taki wyjazd starczy 6-7k zł ( pełne 14 dni w Chorwacji).

czy-4tys-zl-wystarcza-t27223-15.html#p507886





Co to za gierki :?: :?: :?: :!: :!: :!: :? :? :?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.07.2014 08:17

Łukasz789 napisał(a):...

ale się ubawiłem :lol: weź Ty chłopie lepiej siedź w chałupie i nikaj się nie ruszaj :D


btw: jakby ktoś szukał App. w Breli dla 2os. w terminie: 23-30.08.2014 to mogę polecić: 5m od morza, oddziela tylko promenada... full wypas, za 45E
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 03.07.2014 08:24

Lednice napisał(a):Panie Łukaszu :!:






Co to za gierki :?: :?: :?: :!: :!: :!: :? :? :?


Lednice,
Brawo!!
Trollom mówimy zdecydowane NIE!! :mrgreen: :mrgreen:
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 03.07.2014 08:45

Lednice napisał(a):Panie Łukaszu :!:

Co to za gierki :?: :?: :?: :!: :!: :!: :? :? :?

Bardzo dobrze napisane Lednice... czytałam to i jak pisałam oczy mi się szeroko otwierały, bo nie mogłam za bardzo w to wszystko uwierzyć... ale ja naiwna :roll: ... wierzę w ludzką dobroć i brałam jego słowa za przestrogę... a z tego wychodzi, że Pan Łukasz miał chwilę wolnego i nie wiedział za bardzo co z tą chwilą zrobić... :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.07.2014 09:22

imij napisał(a):Łukasz789-z polotem,z ironią i ....sedno Chorwacji-ot cała prawda.

Brawo, celnie i dowcipnie :)
A jak było na banie?
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3791
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 03.07.2014 09:30

Hahaha, co za jaja.. :mrgreen:

Dobrze, że w tej historii wzięliście w ogóle jakąś kasę.. ;) Może napiszesz wersję, gdzie nie zabieracie wcale?
Podróż, noclegi, jedzenie - będzie dużo więcej dramaturgi i koszmaru... :mrgreen: 8)
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 03.07.2014 09:58

Łukasz789, ale patologia. Używaj z kolegami prezerwatyw żebyście się nie rozmnożyli.

Czujecie zapach cebuli? :D
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3049
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 03.07.2014 10:19

Zanim przeczytałem Wasze komentarze o wojażach Łukasza to już "mnie" się cisnęło na usta kilka stwierdzeń.
Podaruje sobie jednak komentarz bo takie osoby proszą się po prostu o problemy. Nic tego nie zmieni, że zawsze te problemy znajdą.
O ile to nie jest kolejny trolling.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 03.07.2014 10:46

romuald22 napisał(a):
Łukasz789 napisał(a):...
Spotykałem się i z apartamentami za 100euro od osoby a naprawdę nie wiem za co była tak kwota bo żadne luksusy ani bliskość plaży(oglądnąłem je bo najpierw naganiacz nas zaprowadził potem podał cenę)

Uszczypnijcie mnie...

:lol:

..po co szczypać ,jak chcesz płacić 100EU od osoby proszę bardzo :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Łukasz789
Cromaniak
Posty: 669
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz789 » 03.07.2014 13:44

.
Ostatnio edytowano 27.10.2014 07:56 przez Łukasz789, łącznie edytowano 1 raz
Mlody003
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mlody003 » 03.07.2014 13:48

Mam pytanie gdzie najlepiej szukać noclegu w jakim regionie wyspy krk gdzie najłatwiej ,ktoś kto był może coś polecić w terminie od 11 do 17 lipca nie szukam luksusów tylko nocleg dla 5 osób najlepiej jak by było z kuchnią czy w tym okresie będzie ciężko bo z tego co czytam to wysoki sezon i mogą być problemy oczywiście chodzi mi o cenę tak do 20 euro od osoby może być nawet do 1 km od plaży .
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 03.07.2014 13:58

Łukasz789 napisał(a):I moim zdaniem ceny za dobry apartament (odległość w okolicach 250m od plaży własna łazienka , mebel nadające się do użytku , klimatyzacja i powiedzmy WIFI) zaczynają się od 40 euro od osoby. Może po sezonie lub po ogromnej znajomości zejdzie się do 30euro od osoby. Nie dam sobie wmówić ,że ktoś wynajmuje kwaterę max 50m od morza z WiFI , klimatyzacjom i pełnym wypasem za 20 euro od osoby, na dodatek w szczycie sezonu. Już ktoś tutaj napisał,że jest do wynajęci apartament za 45 euro , ale na pewno nie od całego apartamentu ale od osoby.


Nie wiem, na ile piszesz poważnie, lub jak dużego miałeś pecha na miejscu, ale jeśli w Chorwacji faktycznie kwatery kosztowałyby przeciętnie 40 euro za osobę / doba, to chyba połowa ludzi z cro.pl by tam nie jeździła 8) (ja na pewno nie). Od paru lat płacę za osobę od 15 do (max) 25 euro w zależności od miasteczka i standardu. Dzieci najczęściej nie są wcale liczone, ew. symboliczna dopłata. Wszystkie kwatery jakie miałem, były blisko morza, czasem 20 metrów.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 03.07.2014 14:00

Mlody003 napisał(a):Mam pytanie gdzie najlepiej szukać noclegu w jakim regionie wyspy krk gdzie najłatwiej ,ktoś kto był może coś polecić w terminie od 11 do 17 lipca nie szukam luksusów tylko nocleg dla 5 osób najlepiej jak by było z kuchnią czy w tym okresie będzie ciężko bo z tego co czytam to wysoki sezon i mogą być problemy oczywiście chodzi mi o cenę tak do 20 euro od osoby może być nawet do 1 km od plaży .


To dla 5-ciu dorosłych ,czy są jakieś dzieci :roll:
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3791
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 03.07.2014 14:01

Ogólnie wydaje mi się, że coś masz ostro pogmatwane co do tych cen apartamentów. ;) Według mnie za osobę standard to jakieś 15-25 euro oraz nieco bardziej skrajne to 10-15 oraz te 25 wzwyż, gdzie granicy właściwie nie ma.. ;)

Nie chce mi się wierzyć, że WIELE osób pisze, że wynajmuje cały w wakacje za 20e za app/doba, albo, że inni za 45e za osobę (mowa o zwykłym apartamencie).

No chyba, że proponowali Wam apartamenty np. dla 8 czy 10 osób, to po rozłożeniu na trzech faktycznie mogło Wam tyle wychodzić.. :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 205
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone