Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wybór miejscowości - dokąd jechać?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Loo111
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.10.2024
Re: Wybór miejscowości - dokąd jechać.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loo111 » 09.10.2024 21:41

Zaba007 napisał(a):Witam. Byłem 5 razy w Pakostane bo mi się tam podoba, jest co robić wieczorem, dzieciaki też zadowolone bo jest co nieco dla nich.
Czy ktoś może mi polecić takie miasteczko jak Pakostane?


Jeśli Pakostane Ci się podoba, to tym bardziej dobre wrażenie powinna zrobic Baska na wyspie Krk. Moim zdaniem dużo ładniejsza od Pakostane, w sezonie duzo sie dzieje, ludzi tez sporo, najlepsza okolica do zamieszkiwania - rejon ulicy Zarok.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wybór miejscowości - dokąd jechać? - strona 127
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone