Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłem z wyspy Rab

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 07.04.2009 13:36

Loleczka napisał(a):No, ogólnie o wyspę. Przecież to mała wyspa - słyszałam. A ja będę samochodem, wiec tak czy owak wszędzie będzie "rzut beretem". Natomiast będę mieszkać zaraz nad miastem Rab, na górce. Z okna jest widok na miasto Rab.
Jeśli chodzi o rybiarnie, to miałam na myśli smażalnie rybek. Tak jak u nas nad morzem jest tego wiele. Pytam , czy tam też.


W Hr nie ma "smażalni ryb" są restauracje, konoby; tam można zjeść rybę.
Pozdrawiam
MTG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 10.04.2008
Re: Co robić wieczorem ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) MTG » 09.04.2009 14:08

Loleczka napisał(a):Co sądzicie o Rab, jako miejscu wakacyjnym dla nastoletniej młodzieży. Czytam, że tu większość z małymi dziećmi jeździ. A czy 13-14 letnia młodzież nie bedzie się tam nudziła ? Jak tam wygląda wieczorowe życie ? Knajpy, bary, lodziarnie, rybiarnie, sklepy, stragany, imprezki ? Czy tam się coś dzieje oprócz słońca i wody ?
Np w porównaniu do polskiego Mielna, gdzie dla mnie jest zdecydowanie za gwarno, ale młodzież jest zachwycona.

W mieście Rab nastolatkowie na pewno nie będą się nudzić, wieczorami dzieje się tam dużo. Na szczęście nie można tego porównać z deptakiem w Mielnie :wink:
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 15.04.2009 12:52

A jak wygląda funkcjonowanie "TAXI - wodne". Widziałem rok temu w porcie "LOPAR - przy rajskiej plaży" takie małe łódki z napisem TAXI ale jakoś nie zagłębiałem się w ten temat.
Domyślam się iż takimi to łódkami rozwożą gości po innych mniej dostępnych plażach ale jak później wygląda powrót, czy ktoś z was korzystał z takiej usługi i jakie są ceny?
MTG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MTG » 23.04.2009 14:40

canooe napisał(a):A jak wygląda funkcjonowanie "TAXI - wodne". Widziałem rok temu w porcie "LOPAR - przy rajskiej plaży" takie małe łódki z napisem TAXI ale jakoś nie zagłębiałem się w ten temat.
Domyślam się iż takimi to łódkami rozwożą gości po innych mniej dostępnych plażach ale jak później wygląda powrót, czy ktoś z was korzystał z takiej usługi i jakie są ceny?

TAXI Boat kursują do późna z Rab, nie wiem jakie są inne połączenia, ja korzystałem tylko Rab - Banjol. W zeszłym roku kosztowało to 10kn za dorosłą osobę. Można się dogadać indywidualnie na jakiś dalszy kurs, ale z tej możliwości też nie korzystałem.
mnowak355
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 08.05.2009
Jadę na Rab do miejscowości Palit

Nieprzeczytany postnapisał(a) mnowak355 » 22.06.2010 00:32

Witam
Wybieram się na Rab do miejscowości Palit. Moglibyście podpowiedzieć jakieś fajne plaże w okolicy.
Pozdrawiam będę wdzięczny za odpowiedzi.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciłem z wyspy Rab - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone