Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłem z Makarskiej. Pytajcie.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 03.12.2006 12:39

Henryk napisał(a):
rich72 napisał(a):
masz rację tylko to nie to forum :wink:


Takie ustawienie priorytetów chyba nie przeszkadza w byciu Cromaniakiem? Priorytet nie oznacza negacji reszty... :lol:
Do Agi i Jacka.Mam nadzieję że to dobre "maniactwo" rozwinie się w was
po wspólnej wyprawie do Cro!


Henryku oczywiście że nie przeszkadza a może wręcz pomaga. Nie miałem na myśli negacji jednak o prawdziwe zrozumienie przez większość będzie trudno aczkolwiek życzę powodzenia w podróżach niezależnie od ich celów i nastawień :wink:
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 03.12.2006 13:17

no ja też mam nadzieję że dojdzie do wyjazdu tym bardziej że mąż ciągle coś przegląda na forum tak jakby jechał juz za tydzień hehe
Henryk
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henryk » 03.12.2006 19:32

Dzięki za sympatyczne słowa i jeżeli kiedyś w czykolwiek będę mógł
pomóc jestem do dyspozycji na forum lub pod mailem.
Pozdrav.
Henryk
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Wróciłem z Makarskiej. Pytajcie. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone