Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłem z Makarskiej. Pytajcie.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 01.12.2006 11:20

ja to bym polecil jako baze Szekesfehervar...ale przepraszam, to nie Chorwacja ani Bosnia-Hercegowina.
Henryk
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henryk » 01.12.2006 11:20

Void,nie bądź złośliwy,czy to Ciebie dowartosciowuje?Pozdrawiam
Przy okazji RobCro(Pozdrawiam również) widać,że to zaraźliwe.
Cena pokoju 2 osoby łazienka obiad napoje 22 euro/doba.
Może opłaca się nadrobić te parę kilometrów?
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 01.12.2006 11:44

Henryk napisał(a):Void,nie bądź złośliwy,czy to Ciebie dowartosciowuje?Pozdrawiam
Przy okazji RobCro(Pozdrawiam również) widać,że to zaraźliwe.
Cena pokoju 2 osoby łazienka obiad napoje 22 euro/doba.
Może opłaca się nadrobić te parę kilometrów?


może się opłaca dojechać do najbliższej plaży 60 - 70 km i stracić 1,5 h w jedną stronę :roll: na przyszły rok obiecuję to przemyśleć :wink:

Ps. płaciłem 30 Euro na Hvarze a miełem tylko kuchnię więcej do dyspozycji za 2 osoby i dziecko :evil: kurde przepłaciłem jak byk :evil: :wink:

a do plaży 50 metrów
Henryk
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henryk » 01.12.2006 11:49

Masz rację,jeżeli chodzi tylko o plażę to bez sensu.Acha,dobrym autkiem to góra godzina.Pozdrawiam.Kuchnia też do dyspozycji.
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 01.12.2006 11:55

Byłem w Medjugorie 2 razy i powiem ci szczerze że nie jest to najlepsze miejsce na baze wypadową. No chyba że ktoś lubi tłok i komercję w pełnym wydaniu.
Nie staram się być złośliwy - tylko czasem warto by było przemyśleć swą decyzję. Życzę ci powodzenia w dotarciu w ciagu 1 godziny nad morze .....
Nie wiem w jakim okresie byłeś ale my we wrześniu płaciliśmy 14 EUR za 2 osoby nad samym morzem w Podgorze.

pozdrawiam
Henryk
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henryk » 01.12.2006 12:01

Bywam tam w lipcu i sierpniu,wychodzi po 11 euro od osoby.Byłem tam
9 razy po siedem noclegów.Można mieszkać blisko i dalej od centrum, jak kto woli .Komercja niestety jest wszędzie, ale to prawo popytu i podaży. Pozdrawiam.Henryk
Ostatnio edytowano 01.12.2006 12:04 przez Henryk, łącznie edytowano 1 raz
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 01.12.2006 12:02

Henryk dzieki za pozdrowienia, tez pozdrawiam, tez bylem w Medjugorje. dobra baza, ale nie na pewno, aby dostac sie nad morze. poza tym, juz tu pisano wiele, ze to komercja. niestety, chyba jak w kazdym "sanktuarium" (pisze chyba, bo bylem jeszcze w Lourdes). oczywiscie, mozna rozmawiac, co dla kogo jest blisko, kiedys poznalem pewnego Aussie, ktory mowil mi, ze mieszka blisko Sydney. Gdy sie go spytalem, jak blisko tego Sydney, to powiedzial, ze...ok. 400 km. Wiec pewnie dla Henryka plaza nad adriatykiem, tez jest blisko od Medjugorje.
pozdrav
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 01.12.2006 12:09

a zeby bylo w temacie (straznicy "czystosci" forum czuwaja), to w Makarskiej tez bylem...wlasnie stamtad jechalem do Medjugorje.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 01.12.2006 12:18

Henryk napisał(a):Masz rację,jeżeli chodzi tylko o plażę to bez sensu.Acha,dobrym autkiem to góra godzina.Pozdrawiam.Kuchnia też do dyspozycji.


można pylać miejscami i 230 km/h tylko czu o to chodzi na wczasach mając rodzinę na pokładzie :?: a i wytłumacz dziecku że jedziemy godzinę nad morze bo tata zaoszczędził 5 euro na noclegach :wink: Dla mnie Cro to w 90% plaże i morze a 10 % zwiedzanie więc wybór mam ułatwiony. :D
Henryk
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henryk » 01.12.2006 15:41

Z Medjugorje do Makarskiej jest ok.75 km.Jestem za stary żeby jeździć 230 po zakrętach, ale 80 (średnia)to mogęJeśli natomiast wybieram Medjugorje jako bazę wypadową to nie po to by zaoszczędzić 5 euro
ale dlatego że lubię tam przebywać.Kto był w Medjugorju chociaż 2,3 dni
to pewnie mnie rozumie.Pozdrawiam Cro i BiH maniaków! Henryk
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 01.12.2006 19:52

Henryk napisał(a):Kto był w Medjugorju chociaż 2,3 dni
to pewnie mnie rozumie.Pozdrawiam Cro i BiH maniaków! Henryk


Hm... Wątpię :) Myślę, że Twoja motywacja jest nieco inna. Ale kazdy ma swoje widzimisię:)
Henryk
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henryk » 02.12.2006 11:01

To sprawa priorytetów.Dla jednych to plaża, piękne widoki, piękne dziewczyny, dobre jedzenie a dla innych Ten, kto to wszystko stworzył.
I tyle.Serdeczne pozdrowienia Plumek.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 02.12.2006 11:46

Henryk napisał(a):To sprawa priorytetów.Dla jednych to plaża, piękne widoki, piękne dziewczyny, dobre jedzenie a dla innych Ten, kto to wszystko stworzył.
I tyle.Serdeczne pozdrowienia Plumek.


masz rację tylko to nie to forum :wink:
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 02.12.2006 14:40

Henryk napisał(a):Objawienia nie są jeszcze uznane,bo trwają.Natomiast atmosfery,która
tam panuje nie da się opisać ludziom którzy(bez obrazy) tylko "zaliczają"
ciekawe miejsca.Moja propozycja to Medjugorje jako baza wypadowa.
Blisko do Makarskiej i Veprić(ok 1,5 godziny) Dubrovnika-(3 godz.)
Mostaru (1 godzina max) wodospady Kravice (20 min.)
Noclegi tanie, ludzie przesympatyczni, nie wyłączając przebywających
tam polaków;) Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków a szczególnie Agę i
Jacka!
[/img]

dzięki za pozdrowienia ale my to tacy "dzicy" croniomaniacy bo nigdy nie byliśmy tzn. ja nie byłam mąż już "zaliczył" Chorwację dwa lata temu
Henryk
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henryk » 03.12.2006 11:24

rich72 napisał(a):
masz rację tylko to nie to forum :wink:


Takie ustawienie priorytetów chyba nie przeszkadza w byciu Cromaniakiem? Priorytet nie oznacza negacji reszty... :lol:
Do Agi i Jacka.Mam nadzieję że to dobre "maniactwo" rozwinie się w was
po wspólnej wyprawie do Cro!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Wróciłem z Makarskiej. Pytajcie. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone