Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wróciłem z Egiptu i już tam raczej nie wrócę

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.11.2009 14:23

Italiano napisał(a):Ja też byłem z Eximem w tym roku.


opinie o Exim Tourze
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108003
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.12.2009 19:53

AndrzejPK napisał(a):Napiszę właściwie w celach informacyjnych dla potencjalnych zwolenników ojczyzny faraonów. Jednocześnie przestrzegam przed biurem ITAKA.

od czego tu zacząć - Wyjazd do Sharm El Sheikh wykupiony w Itace hotel - Inter Plaza Beach - podobno 5*

pozdrawiam


Witaj Andrzeju :D

Znajomi i żona namawiają mnie na wyjazd do Egiptu -właśnie do Sharm El Sheikh też z ITAKĄ do hotelu Oriental Rivoli

http://www.itaka.pl/wczasy/egipt/sharm_ ... i_2319.php

A ja tam nie chcę bo mi się miejsce i miasto nie podoba :cry:

Obrazek
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 30.12.2009 20:35

Witaj! To zależy jak chcemy odpoczywać ,w Nama Bay kolorowy deptak mnóstwo strganow egzotycznych.Nie znam Hotelu. Ja była w Szharm niedaleko Nama Bay. Nie wiem czy chciałbys jeszcze obejrzeć zdjęcia z tych okolic co chcesz jechać.Ja osobiscie bardzo lubie Egipt .To zależy tez od Hotelu czy promu.Najmilej wspomninam Rejs po Nilu. Własnie w tej chwili moja córeczka z rodzina płynie do Asuanu. :)

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=215 ... ght=kolory jordanii&start=150

Hotel mieliśmy luxsusowy pełen zieleni cudowne otoczenie. Iberotel Grand Szharm

Szczęsliwego Nowego Roku i wspaniałych wrażen w Egipcie. mysmy mieli. :)

Pozdrowienia
Ostatnio edytowano 30.12.2009 21:20 przez petris, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108003
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.12.2009 20:51

petris napisał(a):
Szczęsliwego Nowego Roku i wspaniałych wrażen w Egipcie. mysmy mieli. :)

Pozdrowienia


Dziękuje Petris za życzenia , natomiast nie polecę końcem czerwca do Egiptu po wrażenia.

Lubie ciepło, ale nie upały bez grama naturalnego cienia.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2422
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 30.12.2009 20:54

P.Januszu może czas w przyszłym roku wrócić do Cro :D 8) :?:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 30.12.2009 20:57

myslę,że w takich tematach powinno się mocno zaznaczać słowa ja,mi...itd......
bo przeciez każdy ma prawo do własnego zdania....
są gusta i guściki......miejsce które mnie zauroczy ,na kimś innym może nie wywrzeć żadnego wrażenia.....
nie byłam w Egipcie...
.czy będę ?-nie wiem...
ważniejsze dla mnie pytanie ...."czy chciała bym być?"
-tak ....choćby dlatego,aby móc powiedzieć:..."
mi sie tam nie podoba!
lub
ja jestem zachwycona tym krajem!
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 30.12.2009 21:03

Janusz Bajcer napisał(a):
petris napisał(a):
Szczęsliwego Nowego Roku i wspaniałych wrażen w Egipcie. myśmy mieli. :)

Pozdrowienia


Dziękuje Petris za życzenia , natomiast nie polecę końcem czerwca do Egiptu po wrażenia.

Lubie ciepło, ale nie upały bez grama naturalnego cienia.



Masz rację troszkę za goraco.My latamy w pażdzierniku ,aby przedłużyć ciepełko.Bo czerwiec jest zarezerwowany od lat na Cro. :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108003
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.12.2009 21:04

Aneta.K napisał(a):P.Januszu może czas w przyszłym roku wrócić do Cro :D 8) :?:


Też tak myślę :D

Jakoś Egipt nie podchodzi mi na letnie wakacje.

W Turcji mi się spodobało i tam mógłbym lecieć ponownie.

Od hotelu w Egipcie wolałbym hotel na jakieś greckiej wyspie.
AndrzejPK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejPK » 01.01.2010 13:23

Tego hotelu nie znam. Może być zupełnie inny niż mój - aczkolwiek tak jak JA :) zaobserwowałem - różnią się mocno na plus jedynie hotele sieci międzynarodowych. Odnośnie polecania lub nie samego wyjazdu wstrzymam się - ten mój temat i tak zrobił sie w pewnym momencie nieco kontrowersyjny. Biorąc pod uwagę , że warto zobaczyć coś nowego i doznać innych wrażeń - warto. Itakę - ODRADZAM -

pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108003
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.01.2010 13:29

AndrzejPK napisał(a): Biorąc pod uwagę , że warto zobaczyć coś nowego i doznać innych wrażeń - warto. Itakę - ODRADZAM -
pozdrawiam


Dziękuję, myślę że warto zobaczyć Egipt, ale nie w lipcu/sierpniu, dlatego nie polecę w tym terminie.

Z ITAKĄ byłem w zeszłym roku w Turcji, było OK.

Pozdrav.
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 10.01.2010 22:01

Janusz Bajcer napisał(a):
Dziękuję, myślę że warto zobaczyć Egipt, ale nie w lipcu/sierpniu, dlatego nie polecę w tym terminie.



szczególnie polecam miesiące od października do grudnia :D sama byłam raz na przełomie listopad/grudzień i drugi raz zaraz po nowym roku w styczniu.
jeśli objazdówka - koniecznie Nilem, podróżowanie klimatyzowanym autokarem to nie to samo.
i ja generalnie polecam przede wszystkim objazdówkę, nie siedzenie w hotelu (to nie Chorwacja, tam głównie hotele i budujące się hotele. i kurz :lol: )

aaa, ja byłam z Alfa Star i było super. kolejny wyjazd z Rainbow Tours nie był już tak udany.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 10.01.2010 22:29

Koleżanko Madziu. też uważam, że Alfa Star z Radomia to bardzo dobre biuro. Nie chcę nic sugerować ale innym biurom wystawiam ŻÓŁTĄ KARTKĘ. Czy koleżanka podobnie sądzi?.
Tomasz W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1152
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz W » 10.01.2010 22:37

darek1 napisał(a):Koleżanko Madziu. też uważam, że Alfa Star z Radomia to bardzo dobre biuro. Nie chcę nic sugerować ale innym biurom wystawiam ŻÓŁTĄ KARTKĘ. Czy koleżanka podobnie sądzi?.


Alfa Star z Radomia to naprawdę świetne biuro... :wink:

A Co Ty z tymi kartkami...? :D[/u][/b]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108003
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.01.2010 16:49

B_Magdalenka napisał(a):szczególnie polecam miesiące od października do grudnia :D sama byłam raz na przełomie listopad/grudzień i drugi raz zaraz po nowym roku w styczniu.


Na razie podane przez Ciebie miesiące nie wchodzą w rachubę, może za kilka lat, jak będę na emeryturze.
hexapus
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 31.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hexapus » 12.01.2010 14:32

tadeusz2 napisał(a):Byłem w Egipcie w styczniu. Mieliśmy tylko tydzień na to, aby w środku zimy nacieszyć się słońcem i ciepłym morzem. Jednego cieszą piramidy innego rafa. Myślę, że przy dwutygodniowym pobycie można byłoby połączyć jedno z drugim.
Co do poruszanego hajlajfu to spotkałem się z tak różnymi opiniami, że można zwątpić czy ja to ja. Byłem w hotelu 4+ i jak wsłuchiwałem się w narzekania niektórych malkontentów to miałem ochotę ich zjeść żywcem. Dla mnie jedzenia było osiem razy za dużo a spotykałem się z opinią, że to syfiasty hotel, bo na śniadanie mają do wybory tylko trzy żółte sery. To, że dziewięć rodzajów wędlin, dwadzieścia sałatek, dwadzieścia różnych ciast, sterta owoców, napojów, płatków i diabli wiedzą, czego jeszcze leży obok, nie ma dla nich znaczenia. Syf!!!
Mam ochotę do tego syfiastego hotelu polecieć raz jeszcze, zwłaszcza, że rafa zaczynała się dwadzieścia metrów od brzegu i nie musiałem kupować ekstra wycieczki aby ją zobaczyć.

Czy Cromaniakom może się taki plener nie podobać? w styczniu bylo tu puściutko :D
Obrazek


co to za miejsce ? kto wie/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Afryka



cron
wróciłem z Egiptu i już tam raczej nie wrócę - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone