Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wpłata zaliczki na Chorwackie konto,kilka numerów.POMOCY

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
poziomek
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) poziomek » 14.03.2010 12:34

szary779 napisał(a):Dzisiaj dostałem odpowiedź ,że kasa dotarła do cro( trzy dni, no chyba że banki pracują w sobotę to cztery)Wszystko kosztowało mnie 40PLN.Dziękuję wszystkim za porady. :D

Ktoś wie jak to w mBanku wygląda? w Niedzielę wiezorem (2010-03-08 23:13 ) złożyłem wniosek o przelew, tłucze się to już tydzień i od jakiś 2ch dni mam status wniosku: "WYSŁANY - KOSZTY NIE POBRANE". A nie może się jakoś zmienić na: "Zrealizowany". To oznacza że w Banku w Splicie jeszcze tych pieniędzy nie ma na koncie odbiorcy?! Toż to tydzień czasu! XXI wiek?! :evil:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.03.2010 14:42

poziomek napisał(a):
szary779 napisał(a):Dzisiaj dostałem odpowiedź ,że kasa dotarła do cro( trzy dni, no chyba że banki pracują w sobotę to cztery)Wszystko kosztowało mnie 40PLN.Dziękuję wszystkim za porady. :D

Ktoś wie jak to w mBanku wygląda? w Niedzielę wiezorem (2010-03-08 23:13 ) złożyłem wniosek o przelew, tłucze się to już tydzień i od jakiś 2ch dni mam status wniosku: "WYSŁANY - KOSZTY NIE POBRANE". A nie może się jakoś zmienić na: "Zrealizowany". To oznacza że w Banku w Splicie jeszcze tych pieniędzy nie ma na koncie odbiorcy?! Toż to tydzień czasu! XXI wiek?! :evil:

Spokojnie za parę dni Ci rozliczą ten przelew i pobiorą prowizję z konta.
gonzo
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 01.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gonzo » 14.03.2010 16:05

Widzę że lepiej jechać w ciemno mniej stresu.
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 14.03.2010 21:20

gonzo napisał(a):Widzę że lepiej jechać w ciemno mniej stresu.

Każdy wyjazd ma swoje plusy dodatnie i ujemne :wink: W zeszłym roku jechałem w ciemno i znalazłem miejsce dla ośmiu osób. Do końca nie wiedziałem ile osób pojedzie i nie było sensu załatwiać lokum przez neta, w tym sezonie ekipa zaklepana więc ap. przez neta.Nie stresuj się płatnościami , w przyszłym roku pójdzie Ci lepiej
poziomek
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) poziomek » 15.03.2010 08:42

zebik napisał(a):Spokojnie za parę dni Ci rozliczą ten przelew i pobiorą prowizję z konta.

Dziękuję za słowa otuchy :papa: . Mam nadzieję ,że odbiorca będzie cierpliwy, Dał nam 5dni na przelew ,dostał potwierdzenie , więc może jeszcze zaczeka chwilkę :?

PS: w MBanku nie da się z automatu wygenerowac samemu potwierdzenia przelewu w języku Angielskim :( Niech się Chorwaci szkolą z Polska Język :wink:
Zavadcoff
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 15.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zavadcoff » 15.03.2010 12:24

poziomek napisał(a): Niech się Chorwaci szkolą z Polska Język :wink:

Chorwat odnajdzie tylko cyferki układające się w jego numer rachunku i cyferki stojące przed napisem EUR. Jemu to wystarczy ;)
Pozdrawiam
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 15.03.2010 12:42

Zavadcoff napisał(a):Chorwat odnajdzie tylko cyferki układające się w jego numer rachunku i cyferki stojące przed napisem EUR. Jemu to wystarczy ;)


Do chorwata można napisać nawet po hebrajsku jak potrafisz :wink: i tak zrozumie ,że posyłasz kasę za lokal. Oni z tego żyją i dostosują się do wszystkich :D
xporferus
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) xporferus » 17.04.2010 23:16

@miguel06

chyba rezerwujemy w tym samym miejscu

czy moglbym Cie prosic o kontakt moje gg 4278222


jesli dostanie "dziwna" wiadomosc po napisaniu do mnie to sie nie przejmuj - to tylko filtr antyspamowy
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 08.03.2011 20:31

a ja mam IBAN prawidłowy, ING nie ma zastrzeżeń, natomiast nie wchodzi mi S.W.I.T. C.O.D.E ZABAHR2X ile bym nie wpisała tych iksów nie toleruje tego, natomiast przechodzi bez wpisania S.W.I.T ale z nazwą Zagrebacka Banka d.d. Zagrzeb, czy byłoby poprawnie gdybym opuściła SWIT CODE i pozostawiła tylko nazwę banku i nr IBAN ?? Szary779 robiłeś przelew z ING prosze o pomoc :D
aa i w IPKO wszytko wchodziło bez zastrzeżeń, tylko powaliły mnie koszty, ponad 200 Pln, za 98 euro zaliczki 8O
goombek23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 03.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) goombek23 » 08.03.2011 20:40

zebik napisał(a):
poziomek napisał(a):
szary779 napisał(a):Dzisiaj dostałem odpowiedź ,że kasa dotarła do cro( trzy dni, no chyba że banki pracują w sobotę to cztery)Wszystko kosztowało mnie 40PLN.Dziękuję wszystkim za porady. :D

Ktoś wie jak to w mBanku wygląda? w Niedzielę wiezorem (2010-03-08 23:13 ) złożyłem wniosek o przelew, tłucze się to już tydzień i od jakiś 2ch dni mam status wniosku: "WYSŁANY - KOSZTY NIE POBRANE". A nie może się jakoś zmienić na: "Zrealizowany". To oznacza że w Banku w Splicie jeszcze tych pieniędzy nie ma na koncie odbiorcy?! Toż to tydzień czasu! XXI wiek?! :evil:

Spokojnie za parę dni Ci rozliczą ten przelew i pobiorą prowizję z konta.


:D
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Wpłata zaliczki na Chorwackie konto,kilka numerów.POMOCY - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone