Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

worki próżniowe

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
worki próżniowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 06.02.2011 13:49

czy ktos z Was uzywał ??
w zeszłym roku jadąc do Cro w 4 osoby zabraliśmy masę niepotrzebnych ubrań, bagażnik załadowany na fulla ja osobiście miałam wielką walizę pełną ciuchów, z czego używałam tylko kilka szmatek, 60% tego co przywiozłam leżało nieruszone do powrotu, ale tez i upały były między 30a 40 stopni, w tym roku chcielibyśmy uniknąć tego nadmiaru, ale też mieć wybór w razie czego
:D może to byłby dobry patent na zminimalizowanie ??
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.02.2011 15:35

Rozwiązanie bardzo dobre do zminimalizowania gabarytów miękkiego bagażu. Do worków potrzebny tylko odkurzacz. :lol:
Marek40
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek40 » 06.02.2011 17:49

My jak jedziemy to zabieramy , Stroje kąpielowe , ręczniki , 1 spodnie długie , krótkie , Polar ,wiatrówka , sukienka x 2 , 2 -3 bluzeczki i tyle z ciuchów a i tak sie chodzi w stroju kąpielowym spodenkach i koszulce . I tak prawie cały pobyt
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 06.02.2011 17:58

Problem leży nie w zmniejszaniu objętości bagażu, lecz w jego minimalizowaniu :wink:
piotr65
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 18.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr65 » 06.02.2011 18:23

O to, to. Muszę zawołać moją lepszą połowę. Niech sobie poczyta. :D
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 06.02.2011 19:40

co roku od drugiego pobytu w cro zabieram 4x krótkie gatki,6x krótki rękaw,1x ręcznik duży,1x mały 2xklapki 1x dres mała torba sportowa, do tego wchodzą jeszcze książki,nigdy przez 9 lat nie było mi więcej potrzebne dlatego nie jestem w stanie zastanawiac się nad próżniowym pakowaniem ubrań :lol: :lol: :lol:
co innego moja żona ale ma dla siebie całą torbę więc problemu nie ma :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.02.2011 19:46

Od kiedy zabieram do bagażnika silnik do pontonu muszę się mieścić ze swoimi tekstyliami w torbie w której sprzęt foto biorę, skutkiem czego podczas powrotu w ubiegłym roku przez Węgry pompiarzowi niemal oczy nie wypadły jak mnie zobaczył przy 6stC w krótkich gatkach, koszulce na ramionkach i gumowych klapkach. Sam ubrany był w pikowaną puchową kurtkę :)
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 06.02.2011 20:05

nie no obiecujemy sobie że w tym roku rzeczywiście dużo mniej ubrań zapakujemy, ale na inne wyjazdy np wiosną w góry nasze polskie to może i byłby dobry pomysł bo nasza aura nie rozpieszcza :wink:
Po namyśle doszłam do wniosku że bardziej porządana byłaby maleńka pralka bo te kilka szmatek w których chodziłam to wiecznie prałam .. ba mężowi też :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.02.2011 20:22

Madzik68 napisał(a):porządana byłaby maleńka pralka :D




Prosisz i masz mała pralka, :wink: miedniczkę zawsze znajdziesz. :lol:
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 06.02.2011 21:32

cześć smoki3 pozdrawiam :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.02.2011 21:56

smok131 napisał(a):cześć smoki3 pozdrawiam :papa:




Cześć, tak sobie grzebię w internecie w niedzielny wieczór. Pozdrawiam. :papa:
Mario 1975
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario 1975 » 07.02.2011 17:35

Worki próżniowe to na pewno dobry pomysł na zmniejszenie objętości ubrań, ale jeszcze lepszy pomysł to zabrać to, co naprawdę potrzebne. Sama piszesz, że zabrałaś mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Upały w Chorwacji gwarantowane, tak więc pakujemy potrzebne (nie jedziemy na rewię mody) i lekkie ubrania i naprzód. A oddech ulgi bagażnika Twojego samochodu gwarantowany. Pozdrowienia.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14587
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 08.02.2011 12:56

można pojechać w 5 osób i zapakować się do jednej walizki

:)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 08.02.2011 14:31

kaszubskiexpress napisał(a):można pojechać w 5 osób i zapakować się do jednej walizki

:)


Problem w tym ze ten pan nie wkładał tam żadnych kosmetyków, sprżetu do snurkowania, aparatów, kamer. Sama birę mniej ciuhców niż on ;) na wyjazd ale skarpetki tam samo upycham :D

Co do worków póżniwych to jak ze swierzoscią ciuchow i ich stanem (nie wygladaja jak psu z gardła).
Najlepiej ograniczyc ilosc ciuchów i tyle :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 08.02.2011 20:06

Pogoda w Chorwacji bywa naprawdę różna.
Znajomi weterani chorwaccy przed naszym pierwszym wspólnym wyjazdem przekonywali, że klapki, spodenki i koszulka wystarczy, bo jest tak gorąco, że się w samym stroju kąpielowym chodzi po kempingu.
Dobrze, że jak zwykle zrobiłam po swojemu, czyli - długie spodnie i drugie na zmiane, polar i kolejny, jak się pierwszy zmoczy, kurtka wiatrówka, bo może sie przydac, gumowce, itd... Przez trzy dni lało i wiało na zmianę, my pod namiotem z maluchami ;) bajka. Dwie noce przespałam z młodymi w vanie, bo od trzepotu szmaty nad głową już świra dostawałam. Nam było sucho i ciepło, a nasi kochani znawcy tematu udawali, że im ciepło w tych klapkach ;) a dzieciaki siedziały w namiocie w szlafrokach - bo wszystko było mokre.
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
worki próżniowe
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone