Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Właśnie wróciłem z Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Copacabana
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.07.2008
Właśnie wróciłem z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Copacabana » 08.07.2008 18:30

Witam

Na wstępie chciałem podziękować wszystkim którzy włożyli swój wkład w tą stronkę bowiem to właśnie dzięki niej udało mi się po raz pierwszy szczęśliwie odbyć podróż do Chorwacji. Wszystko poszło bezproblemowo z tego względu, iż wiele przydatnych informacji właśnie tutaj znalazłem.

Co do samego pobytu w Chorwacji to wszystko było świetne. Tydzień w Senj był niezapomniany, pogoda bezchmurna przez cały okres, temperatury nie schodziły poniżej 30stopni C (o 1 w nocy było 28 stopni). Tak czystej wody nigdy nie widziałem, choć fakt że duże zasolenie. Problemu z jeżowcami nie było bo tam gdzie są plaże raczej nie występują one ewentualnie tam gdzie już się pływa a nie chodzi po wodzie.

Zaś niezapomniany widok to delfiny które przypłynęły na odległość około 20 metrów od plaży i sobie przez 3 minuty poskakały. Coś wspaniałego.

Więc aby pomóc wszystkim zachęcam do zadawania pytań o ile jakieś są, co się zmieniło, ewentualnie jakie ceny itd. Wszystko postaram się powiedzieć.
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 08.07.2008 19:08

a może...zamiast czekać aż Cię poproszą napisz krótką relację z miejsca gdzie byłeś. Napisz co robiłeś, co zwiedziłeś i może pokaż jakies fotki?

Coraz więcej wątków "wróciłem z ...../Pytajcie" - trochę bez sensu... zresztą wiele z tych wątków pozostaje bez odpowiedzi.....
marzena125
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzena125 » 10.07.2008 19:01

Witaj,
Słyszałam, że od tego roku Chorwaci zamierzają zabronić (lub już zabronili) wwożenia jakichkolwiek przetworów mięsnych- puszki, weki itp... - czy coś Ci na ten temat wiadomo? Kontrolują to na granicy?
dzięki.
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 10.07.2008 19:21

marzena125 napisał(a):Witaj,
Słyszałam, że od tego roku Chorwaci zamierzają zabronić (lub już zabronili) wwożenia jakichkolwiek przetworów mięsnych- puszki, weki itp... - czy coś Ci na ten temat wiadomo? Kontrolują to na granicy?
dzięki.

Nie Marzenko nie kontrolują;-)))) ten temat ma już dłuższą brodę niż 'dziadek mróz". Zakaz zawieszony na pół roku;-)))Celnik chorwacki odwrócił się w druga stronę gdy wyciągaliśmy rękę z paszportami;-)))
krzysiek1956
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek1956 » 10.07.2008 19:56

Popieram,napisz troszkę więcej oprócz upału i delfinów co widziałeś i słyszałeś :D :D :D
kacha35
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacha35 » 11.07.2008 01:27

Copacabana napisał(a):Witam

Na wstępie chciałem podziękować wszystkim którzy włożyli swój wkład w tą stronkę bowiem to właśnie dzięki niej udało mi się po raz pierwszy szczęśliwie odbyć podróż do Chorwacji. Wszystko poszło bezproblemowo z tego względu, iż wiele przydatnych informacji właśnie tutaj znalazłem.

Co do samego pobytu w Chorwacji to wszystko było świetne. Tydzień w Senj był niezapomniany, pogoda bezchmurna przez cały okres, temperatury nie schodziły poniżej 30stopni C (o 1 w nocy było 28 stopni). Tak czystej wody nigdy nie widziałem, choć fakt że duże zasolenie. Problemu z jeżowcami nie było bo tam gdzie są plaże raczej nie występują one ewentualnie tam gdzie już się pływa a nie chodzi po wodzie.

Zaś niezapomniany widok to delfiny które przypłynęły na odległość około 20 metrów od plaży i sobie przez 3 minuty poskakały. Coś wspaniałego.

Więc aby pomóc wszystkim zachęcam do zadawania pytań o ile jakieś są, co się zmieniło, ewentualnie jakie ceny itd. Wszystko postaram się powiedzieć.



Witaj, opowiedz gdzie nocowałeś(apartament, kemping), jakie są tam ceny noclegów, czy można pojechać w ciemno i znajdzie się kwatere lub miejsce na zacienionym kempingu, opowiedz tez jaką trasę obrałeś i gdzie po drodze warto przenocowac za rozsądne pieniądze w dobrych warunkach, ile godzin jechałeś itp.
Pozdrawiam

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Właśnie wróciłem z Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone