Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wlasnie Wrocilem

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yoyo
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 22.02.2009
Wlasnie Wrocilem

Nieprzeczytany postnapisał(a) yoyo » 08.07.2009 14:50

hej.
wrocilem 08.07.2009 z PODGORY okolice makaskiej
jak macie jakies pytania to walcie.
jechalem na LPG
jarekrk
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarekrk » 08.07.2009 15:12

jakie ceny LPG w różnych krajach
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 08.07.2009 15:14

Co sądzisz o tych różnych krajach?
yoyo
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) yoyo » 08.07.2009 15:29

no tak ja jechalem - polska, slowacja, wegry, bosnia, chorwacja.
ceny 1.90zl- 0.42eura- nie tank- 1.57zl- 3.39kun

tylko uwaga na bosni lubia oszukac na przeliczniku waluty
Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 08.07.2009 18:38

jakie ceny glownie interesuja mnie obiady przy morzu w tych knajpkach i generalnie pare rzeczy wyrywkowych innych:)
J@dranka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@dranka » 08.07.2009 18:43

Napisz proszę jak z kwaterami w okolicach Makarskiej? Dużo trzeba się naszukać zanim coś się znajdzie czy przy drogach widoczni byli ludzie z tabliczkami o pokojach do wynajęcia? Jakie mniej więcej stawki za wynajem?
yoyo
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) yoyo » 08.07.2009 20:01

no wiec tak. z zerelkiem to jest ruznie np. spagetti 60 kun fest duza porcja nie do przejedzenia, schabowy i fryty i jakas tam salatka 65-70 kun, pizza 40 kun, galka lodow od 5 do 7 kun ale duze galki robia, piwo 5.50 kun plu kaucja 1.22 kuny,
yoyo
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) yoyo » 08.07.2009 20:18

no a kwaterami to jest tak. przy drogach stoja chorwaci z tabliczkami ale takie szukanie ma swoje plusy i minusy duzo czasu traci sie zeby znalesc ta wlasciwa wiec moja rada druknijcie sobie mapke tej miejscowosci co do niej jedziecie np. z google maps tylko taka mapke co widac budynki sa takie mapki ja korzystalem z takiej mapki no a chodzi o to zeby nie jezdzic z kazdym chorwatem i zeby nam pokazywal gdzie jego dom sie znajduje i wtedy pokazujesz mu taka mapke i on wskarze ci ktory jest jego budynek i wtedy wszystko jest jasne i szybka lokalizacja naszej przyszlej kwatery. no a ceny to tez ruzne zelezy jak daleko do morza i jaki standard. zaczynaja sie od 8 euro do 18 eura pamietajcie ze mozna sie troszke potargowac od wyjsciowej ceny. ja osobiscie mieszkalem w pierwszej lini do morza czyli jakies 12 metrow do morza a placilem 10.5 eura. super cena dla takiej lokalizacji czyli te 12 metrow do morza. jak bym sie wysilil i dobrze by zawialo to bym dosikal do morza.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.07.2009 21:09

Jakbyś po polskunapisał byłoby łatwiej.
Ostatnio edytowano 08.07.2009 21:33 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 2 razy
victoo
Croentuzjasta
Posty: 232
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 08.07.2009 21:17

zebik napisał(a):Jakbyś po Polsku napisał byłoby łatwiej.


Czepiasz sie, każdy Polak wie mniej więcej o co chodzi :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.07.2009 21:21

To napisz po polsku nie będę się czepiał ani nikt inny. Pity też tak wypełniasz. Skoro podajesz jakieś informacje z których ktoś ma skorzystać to trzeba je podać tak aby nie pozostawiać cienia wątpliwości co się chciało przekazać, a nie tekst rodem spod śmietnika.
Ostatnio edytowano 08.07.2009 21:29 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 08.07.2009 21:28

zebik napisał(a):Jakbyś po Polsku napisał byłoby łatwiej.


zebiku, po polsku :!:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.07.2009 21:30

gospodarz napisał(a):
zebik napisał(a):Jakbyś po Polsku napisał byłoby łatwiej.


zebiku, po polsku :!:


Zmieniłem choć dałem z dużej litery dla podkreślenia składnego i stylistycznego pisania w naszym języku
yoyo
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) yoyo » 12.07.2009 10:03

jakies pierdoly o bledach ort piszecie a nic o temacie wlasciwym.wszystko ok ze sa jakies bledy ale czy ty jestes ty ktory zwracasz uwage na to jestes taki IDEALNY no to przepraszam jesli tak to zapraszam do pracy w mojej firmie dam ci zarobic bardzo dobrze ale musisz byc IDEALNYM pracownikiem. no i tak mozemy sobie pogadac o tych PIEDOLACH gdzie ty napiszez ze ktos napisal U zamiast Ó i takie tam jeszcze.
pzd.
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 12.07.2009 10:17

yoyo napisał(a):jakies pierdoly o bledach ort piszecie a nic o temacie wlasciwym.wszystko ok ze sa jakies bledy ale czy ty jestes ty ktory zwracasz uwage na to jestes taki IDEALNY no to przepraszam jesli tak to zapraszam do pracy w mojej firmie dam ci zarobic bardzo dobrze ale musisz byc IDEALNYM pracownikiem. no i tak mozemy sobie pogadac o tych PIEDOLACH gdzie ty napiszez ze ktos napisal U zamiast Ó i takie tam jeszcze.
pzd.


to ,że być może prowadzisz jakąś firmę nie zwalnia Cię z obowiązku bycia kulturalnym i pisać poprawnie składniowo jak i ortograficznie. Dla Ciebie to może i są pierdoły ale to nie jest forum Onetu.

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Wlasnie Wrocilem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone