Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

właśnie wróciłam z Pagu

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006
właśnie wróciłam z Pagu

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 12.07.2006 12:24

Witam własnie wróciłam :( z Pagu jeśli macie jakieś pytania a bede mogła na nie odpowiedzieć to zapraszam
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 12.07.2006 21:37

Byłaś pierwszy raz na Pag-u czy któryś z kolei. ?? Jakie wrażenia.
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 12.07.2006 23:16

byłam pierwszy raz......wrazenia super.....az zal bierze ze juz wszystko sie skonczyło......była to moja pierwsza przygoda z cro i mam nadzieje ze nie jedyna.Pag jest niesamowity;-)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 13.07.2006 09:22

beatusia napisał(a):byłam pierwszy raz......wrazenia super.....az zal bierze ze juz wszystko sie skonczyło......była to moja pierwsza przygoda z cro i mam nadzieje ze nie jedyna.Pag jest niesamowity;-)


:lol: :lol: :lol: tak jest zawsze jak się jest pierwszy raz. Wybacz ale Twoje wrażenia nie są do końca obiektywne. Za kilka lat, przyznasz mi rację.
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 13.07.2006 14:25

pisząc że była to moja pierwsza przygoda z cro to nie znaczy że nigdzie nie byłam.....i porównując włochy,grecję i cro to ta ostatnia jest na pierwszym miejscu;-)) Na Pagu podobało mi sie to że można było chodzić w cały dzień w kostiumie kąpielowym i było to tak naturalne jak oddychanie :) woda błękitna;-) jakiej nie ma np.we włoszech Więc mnie sie wydaje że moje spostrzeżania są jak najbardziej obiektywne;-))) chociaż.........zależy co kto lubi.......pozdrawiam
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 13.07.2006 14:54

Ależ, proszę nie zrozumieć mnie źle. Nic złego na myśli nie miałem. Żeby o CRO pisać bez emocji trzeba by w niej co najmniej kilka razy. Nawet dwa razy to stanowczo za mało. Ja na Pag-u nie byłem, odwiedzam inny rejon i mimo lat, również nie potrafie pisać negatywnie. Odpowiadam, owszem lecz staram się powstrzymać emocje. Tak jak napisałaś, nie każdy lubi to samo.
Pozdrawiam.
jfk66
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jfk66 » 17.07.2006 01:21

Dzień dobry wszystkim Cro. Jestem nowy i mam nadzieje ze informacje tu zawarte pozwola mi przeżyc wspaniałe wakacje.
Byłas na wyspie Pag, czy w samej miejscowości Pag? Wybieram sie 28.07, jak w noclegami i wyżywieniem (sklepy, ceny)?Będę wdzieczny za wszelkie info.
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 17.07.2006 08:58

Hej!! Bylam w pagu na wyspie pag.Kwatery mielismy zarezerwowane.Udało nam sie po calkiem niskiej cenie.Jechalo nas osiem doroslych i 6 dzieci wiec takie małe stadko.Spedzilismy tam 10 cudnych dni.Do moza mielismy ok 20 metrów więc raj nie tylko dzieci ale równiez wygoda dla nas.Płacilismy za wszystkich 1030 euro a taksa klimatyczna byla wliczona(na cale 10 dni)W sklepie najlepsze ceny sa w markecie koło mostu.Cena chleba to od 5,8-7,2 kuna piwo 4,6-5,5 zalezy w jakim sklepie kupowalismy. Gotowalismy sobie sami więc cen z lokali Ci nie podam .Chodzilismy tylko pokosztowac chorwackie specjały;-) ale w formie degustacji a nie pełnego posiłku..Gałka lodu 4 kuna ,źle napisałam-nie gałka tylko Gała;-).Miasteczko cudne,woda czysciutka i bardzo ciepła
jfk66
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jfk66 » 17.07.2006 11:32

Hi. Dzieki za dobre wiadomości, jak myślisz w ciemno jest szansa na dobre i tanie lokum 2+2 od ....i tu jest mały dylemat kiedy wyjechac, urlop mam od 28.07, jechać już w czwartek po pracy czy na spokojnie dopiero np. w niedziele po obiedzie- jak sądzisz?
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 17.07.2006 13:17

gdybym ja jechała to pewnie w czwartek ,a powrót tez bym planowała w tygodniu.Wtedy jest luzik na autostradach;-)W niedziele tez powinno być lużniej.Nie jedzie was takie stadko jak nas więc w ciemno coś znajdzieci,tyle tylko że to szukanie po długiej podrózy trochę męczące;-)
puzle
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) puzle » 17.07.2006 21:12

Witam wszystkich powracających i udających się do Chorwacji. Mam pytanie o cenę promu byłem na Pagu dwa lata temu i nie pamiętam jaka była cena przejazdu (przepłynięcia). Bardzo proszę, jak ktoś miałby aktualną informację w tym temacie ( trasa Prizna - Żigljan) o pilną wiadomośc.
fleming
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 31.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleming » 17.07.2006 21:28

puzle napisał(a):Witam wszystkich powracających i udających się do Chorwacji. Mam pytanie o cenę promu byłem na Pagu dwa lata temu i nie pamiętam jaka była cena przejazdu (przepłynięcia). Bardzo proszę, jak ktoś miałby aktualną informację w tym temacie ( trasa Prizna - Żigljan) o pilną wiadomośc.

Na Pag prowadzi darmowy most :-) więc po co komu prom?
puzle
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) puzle » 17.07.2006 21:36

Tak wiem ale po co robić kółko na Chorwcji jak można prościej (nie marnuję czasu tylko prosto do celu). Jadę do Mandre więc całą wyspę z powrotem zaliczam. Promem tyko pół godziny płynę. Pozdrawiam wszystkich zwiedzających szczegółowo Chorwacje.
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 17.07.2006 22:04

89 kuna za autko, 14 kuna od dorosłej osoby,dzieci do 7 lat za fri,ale zniżki za starsze dzieci nie pamiętam;-))
puzle
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) puzle » 17.07.2006 22:10

Bardzo dziękuję za informację wyjazd 23.VII.06 więc muszę wszystko przekalkulować i ustalić na TIP TOP. Pozrawiam wszyskich w podróży.
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
właśnie wróciłam z Pagu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone