Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

właśnie wróciłam z Pagu

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 18.07.2006 13:28

miłego wypoczynku;-)) az mi żal że juz po
jfk66
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jfk66 » 18.07.2006 15:14

Zastanawiam sie :roll: jak w pagu nie znajde noclegu (30.07- 4 osoby) to gdzie sie udac w poszukiwaniu lokum, doradzcie.
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 18.07.2006 15:44

Jest tam 6 agencji turystycznych;-) mozna tam popytac .Zazwyczaj zawsze mają coś wolnego do zaofereowania;-)A to ich nazywy:LANTERONA,MARICOM,MEDITERAN,MERIDIJAN,SUNTURIST PAGO,PERLA.Wiec możesz być spokojny
maalena
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 25.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maalena » 25.07.2006 23:05

pozdrowienia dla pagusów;)
yanjedi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanjedi » 10.08.2006 01:54

Hej!

Ja sie wbieram na Pag za dwa tygodnie - jade autkiem - i mam pytanko, czy tez jechaliscie samochodami? Jaka trasa jechaliscie i ile mniej wiecej Wam trasa zajela?

Moglabys podac przykladowe ceny jeszcze paru produktow? Ladnie prosze :roll: interesuja mnie owoce, sery, miecho i wina :D

Zwiedzaliscie cos na Pagu i w okolicy? Bo poza wygrzewaniem sie na plazy chcialbys czasem tylek ruszyc, tylko nie bardzo wiem dokad;) Z gory dzieki za wszelkie informacje! Pozdrawiam!
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 10.08.2006 13:42

Witam,jasne że odpowiem na każde pytanie.Więc do cro jechaliśmy 4 autkami(14 osób) przez słowacje,węgry i cro zajeło nam to 16 godzin.Spowrotem jechalismy przez słowenie,węgry słowację ,czechy -i tutaj w domku byliśmy za 14 godzin.tam jechalismy w sobotę,więc zwialiśmy z autostrady żeby nie stać w korkach przed tunalami(mamy radio z rds wiec komunikaty nam się załanczały ,stąd wiedzieliśmy ile kilometrowy jest korek przed tunalami).Wracalismy we wtorek i jechalismy tunelem sw.roch.-było pusto .Stąd taki a nie inny czas dojazdu do domu.Zwiedziliśmy wodospady krka,płynęlismy na kornati i bylismy na plitwickich jeziorkach(SSSSSUPER)po wyspie też troche pozwiedzaliśmy.Mieliśmy plaże 20 metrów od domku wiec nie wędrowalismy po plazach ,ale słyszałam ze są przepiekne.Nasza to była" trzy głowy",mała kameralna,plaza-bez tłumów,ale taka nam akurat odpowiadała.Cen owoców Ci nie podam ,bo zmieniaja sie prawie codziennie. Wino i rakije mozna kupic u kazdego gospodarza.Piwo koło 5,5-6 kuna.Woda od 5,5 kun.Cola około 16 kun. Mięcha nie kupowalismy ,tylko zabierali z domku.wychodziło dosyc drogo ,tak samo ser.Słynny paski ser kupilismy na skosztowanie;-)) oscypek o niebo lepszy;-)) jak masz jeszcze jakies pytania ,to zapraszam.miłego odpoczynku
Washi
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Washi » 10.08.2006 13:43

yanjedi napisał(a):Zwiedzaliscie cos na Pagu i w okolicy? Bo poza wygrzewaniem sie na plazy chcialbys czasem tylek ruszyc, tylko nie bardzo wiem dokad;) Z gory dzieki za wszelkie informacje! Pozdrawiam!


Ja tez chetnie sie dowiem gdzie mozna cos ciekawego zobaczyc poza Pag i Novaljia. A moze ktos podpowie gdzie wyjechac z wyspy (autokar) na staly lad by cos ciekawego zobaczyc??
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 10.08.2006 13:58

http://www.chorwackie.pl/region/content ... -paklenica Samo miasto zadar tez jest dosyc interesujace, http://www.chorwackie.pl/region/place_p ... 23&wnd=new mała wyspa vir,na którą mozna mostem się dostać
piotr62
Croentuzjasta
Posty: 378
Dołączył(a): 13.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr62 » 10.08.2006 14:03

Beatusia,
Możesz podrzucić namiar (na przyszły rok): adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Napisz coś więcej o kwaterze: cały dom dla Was, osobne apartamenty czy może ileś tam pokoi z jedną wspólną kuchnią. Jak z łazienkami?

P.
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 10.08.2006 14:14

juz poszło na Twoja pocztę;-))
piotr62
Croentuzjasta
Posty: 378
Dołączył(a): 13.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr62 » 10.08.2006 15:04

Dzięki, doszło.
Płaciliście jakąś zaliczkę czy wszystko na miejscu?
P.
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 10.08.2006 16:10

płaciliśmy zaliczkę,ale następnym razem nie musimy;-)))
yanjedi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanjedi » 10.08.2006 23:29

Dzieki wielkie za informacje!

Wlasnie myslalem o plitwickich jeziorach, ale slyszalem, ze jest to dosc droga przyjemnosc :( cos mi sie obilo o uszy 35euro/osoba powiedz, ze to nieprawda... Duzo czasu zajmuje zwiedzenie tych calych Plitwic? Bo sie zastanawiam, czy moze by w drodze powrotnej tam nie wpasc. No chyba, ze caly dzien tam warto spedzic, to wtedy co innego :)

Pozdrawiam i raz jeszcze dzieki za wszelkie wiadomosci!!!
JasioJasio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 480
Dołączył(a): 03.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) JasioJasio » 11.08.2006 01:13

Zdecydowanie za duzo ci sie obilo o uszy. Na Plitvickie to sobie caly dzien najlepiej zarezerwowac.

A w temacie na wyspie PAg mozna sie wybrac do Simuni, z upelnie inna plaza niz w miescie PAg. Kamienista ale z zielenia dochodzaca pare metrow do wody, mozna tez wybrac sie do Novalji ale to juz typowe miasteczko turystyczne z zapchanymi przez auta uliczkami i tysiacem knajp, ale rowniez z reprezentacyjna dla calej wyspy plaza Zrce
tatuś
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tatuś » 11.08.2006 10:54

yanjedi napisał(a):Dzieki wielkie za informacje!

Wlasnie myslalem o plitwickich jeziorach, ale slyszalem, ze jest to dosc droga przyjemnosc :( cos mi sie obilo o uszy 35euro/osoba

W lipcu płaciłem 85,- Kn za bilet wstępu na dzień od dorosłego, dzieci taniej.
W cenie biletu jest przejazd statkiem i tramwajem - bez ograniczeń.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
właśnie wróciłam z Pagu - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone