Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Witam,mam wielka prosbe i pomoc

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
egi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 23.07.2008
Witam,mam wielka prosbe i pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) egi » 24.07.2008 11:27

Witam wszystkich wybieram sie z dzieciakami w wieku 6lat,6lat i 10lat i tak czytam i czytam i niewiem za bardzo gdzie byloby najlepiej z dziecmi na Chorwacji.Prosze poleccie cos licze na wasze opinie .Pozdrawiam
egi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 23.07.2008
dziekuje

Nieprzeczytany postnapisał(a) egi » 24.07.2008 12:05

Dziekuje nieza bardzo wiem jak szukac poniewaz jestem nowa mysle ze jezeli ja sie zapoznam tak dobrze z tym forum jak niektorzy to tez bede mogła słuzyc pomoca.Jeszcze raz dzieki
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 24.07.2008 12:18

Opcja: "Szukaj" w okienku "Szukaj Słów Kluczowych:" wpisujesz co Cię interesuje i klik w "Szukaj". Wyskoczą Ci wyniki wyszukiwania i przeglądasz. Miłej lektury, ale obiecaj mi że już nie będziesz zakładała tych samych tematów :wink:
ap2
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ap2 » 24.07.2008 12:59

Ja tez tak czytam i czytam i... jak jedziesz w ciemno to gdzie nie pojedziesz bedzie OK :)
Ale ja mam takie wnioski:
-- Istria odpada w sezonie bo ponoc przeludniona,
-- wyspy w sezonie tez moga byc przeludnione - wiekszosc opinii wypowiadajacych sie tutaj i nie tylko twierdzi w koncu, ze kiedys trzeba na wyspy pojechac :)
-- polecany jest rejon Zadaru na poludnie (np Pakostane, Biograd, Sibenik, Primosten, Rogoznica, Marina). Ja tez tam pojade w ciemno pierwszy raz. W razie czego biore namiot :) i prowiant suchy na 2-3 dni co u ciebie moze byc klopotliwe.
-- Trogir 2 tyg. temu byl przeludniony (kolega byl i opowiadal - byl srednio zadowolony). Zamierzam zwiedzic.
-- pozniej masz Split a ponizej rejon Makarskiej gdzie konczy sie autostrada. Z opowiesci to tam jest zawsze bardzo duzo ludzi - ja sie tam nie bede raczej pchal.
-- pozniej masz okolice Dubrovnika i tutaj wydaje mi sie najbardziej atrakcyjny rejon CRO (wydaje mi sie bo jeszcze nie bylem) Planuje tam dojechac w drugim tygodniu pobytu. Chyba ze mi sie spodoba na pierwszym miejscu tak, ze zostawie sobie Dubrovnik na nastepny raz.

To sa moje wnioski po przeczytaniu kilkunastu postow tu i owdzie. W kazdym razie to ma byc urlop. Jade bez stresu. Mam wypoczac. Z opowiadan wynika ze jak ci sie gdzies nie spodoba to pakujesz manatki i jedziesz dalej. A, i pomimo ze jade z poludnia jade na dwa razy przez Plitvice - ma byc komfort a nie walka z czasem, jaka mam na codzien ;)

IMHO
1. Tam gdzie dojezdzaja glowne drogi zawsze jest pelno ludzi czy w PL, czy w CRO czy gdzie indziej.
2. Sobota i niedziela sa dniami w ktorych nie nalezy z CRO wyjezdzac ani do niej przyjezdzac. Ja planuje dotarcie nad morze na poniedzialek - wtorek wczesnym popoludniem. Wyjazd najpozniej w piatek na noc. Jeden dzien wiecej moze cie kosztowac 5h w sloncu i korkach wiec nie wiem czy jest sens ale kto co lubi :)

IMHO2
Stali bywalcy tego forum maja za zle nowicjuszom ze pytaja ciagle o to samo ;) Niestety informacje nie sa zebrane w jakis taki sposob, zeby je od razu ogarnac a czesc opisow z podrozy siega roku 2001 gdy CRO nie byla jeszcze tak przeludniona. Poza tym dla kogos kto juz tam byl wszystko wydaje sie oczywiste i proste :) Ja po 2tyg sledzenia i czytania tego forum wrzucilem na luz. Nie pojedziesz to sie nie przekonasz. Dla mnie CRO ma 50/50. Zobaczymy jak wroce.
A popatrz na to tak, ze nawet jak planujesz zostac tam tydzien to masz kasy na 2-3 dni w pensjonacie ktory na pewno bedzie wolny. A pozniej wracasz do PL a dzieciakom po drodze fundujesz pobyt na Wegrzech tutaj:
http://www.hajduszoboszlo.com.pl/
a nastepnie Tatralandia na SLO.
Na pewno nie beda ci mialy tego za zle :)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Witam,mam wielka prosbe i pomoc
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone