Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WINIETY w Słowenii

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.06.2010 14:21

I po co to wszystko?
Jak ktoś nowy szuka odpowiedzi zaznaczam bieżącej odpowiedzi, to załamuje ręce bo ile można czytać mieszanych wypowiedzi O "grzeczności"wypowiedzi nie wspomnę. Biedak założy nowy temat to moderator albo wyrzuca to do kosza a inni cwaniacy zapodają tego linka z dopiskiem "tu masz wszystko wystarczy poczytać" a jak to można czytać te wypociny i mądrości zupełnie nie na temat?
Po raz kolejny proszę władczych tego forum o zamknięcie tematu i założenie ewentualnie nowego gdzie mam nadzieje będzie bardziej grzecznie a już na pewno NA TEMAT!!!
piotr62
Croentuzjasta
Posty: 378
Dołączył(a): 13.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr62 » 24.06.2010 14:42

Zgadzam się w 100%.
Przeszukanie 1710 postów z czego większość nieaktualnych mija sie z celem.
Dla tego typu tematów powinien być przynajmniej 1 nowy wątek w sezonie.
P.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 24.06.2010 15:03

piotr62 napisał(a):Przeszukanie 1710 postów z czego większość nieaktualnych mija sie z celem. Dla tego typu tematów powinien być przynajmniej 1 nowy wątek w sezonie.
P.


A kto Ci każe przeszukiwać ileś tam postów :roll:

Temat dotyczy winietek w Słowenii :idea:
a zaktualizowany od dawna znajduje się w FAQ , tylko trzeba chcieć tam zajrzeć :!:
Opłaty za autostrady i drogi ekspresowe :wink:
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.06.2010 15:24

jorgus111 napisał(a):
piotr62 napisał(a):Przeszukanie 1710 postów z czego większość nieaktualnych mija sie z celem. Dla tego typu tematów powinien być przynajmniej 1 nowy wątek w sezonie.
P.


A kto Ci każe przeszukiwać ileś tam postów :roll:

Temat dotyczy winietek w Słowenii :idea:
a zaktualizowany od dawna znajduje się w FAQ , tylko trzeba chcieć tam zajrzeć :!:
Opłaty za autostrady i drogi ekspresowe :wink:

W takim razie na jakiego .... trzymacie ten? Gdzie ludziska skaczą sobie do gardeł i żółtymi karteczkami ich obdarowujecie. Ani Wam ani nam już na pewno nie jest to potrzebne.
Wniosek prosty dopuszczacie do bałaganu na tym forum pozwalając na takie czy inne zagrania wiedząc że macie asa w rękawie.
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 24.06.2010 15:29

consett0805 na admina w końcu będzie porządek :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.06.2010 15:58

consett0805 napisał(a):I po co to wszystko?
Jak ktoś nowy szuka odpowiedzi zaznaczam bieżącej odpowiedzi, to załamuje ręce bo ile można czytać mieszanych wypowiedzi O "grzeczności"wypowiedzi nie wspomnę. Biedak założy nowy temat to moderator albo wyrzuca to do kosza


Mam pytanie, czy kolega czytał regulamin :?:
Wnioskuję po tej wypowiedzi,że nie więc proszę przeczytać
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 24.06.2010 16:13

W takim razie na jakiego .... trzymacie ten? Gdzie ludziska skaczą sobie do gardeł i żółtymi karteczkami ich obdarowujecie. Ani Wam ani nam już na pewno nie jest to potrzebne.

A nie pisałem, że komuś bardzo zależy na tym, żeby ten wątek storpedować?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.06.2010 17:05

Mafia...
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.06.2010 17:20

Janusz Bajcer napisał(a):
consett0805 napisał(a):I po co to wszystko?
Jak ktoś nowy szuka odpowiedzi zaznaczam bieżącej odpowiedzi, to załamuje ręce bo ile można czytać mieszanych wypowiedzi O "grzeczności"wypowiedzi nie wspomnę. Biedak założy nowy temat to moderator albo wyrzuca to do kosza


Mam pytanie, czy kolega czytał regulamin :?:
Wnioskuję po tej wypowiedzi,że nie więc proszę przeczytać

Z całym szacunkiem dla Pana i Pana wiedzy oto kilka punktów z regulaminu
Zanim wyślesz zapytanie sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo - być może odpowiedź jest znana. Forum nie jest hot-line, gdzie otrzymasz odpowiedź na pytanie zadane 100 razy w tym samym tygodniu. Sporo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w dziale FAQ

Ps. I jak to się ma skoro wyraźnie administrator kieruje do FAQ a jednocześnie trzymacie już zdeptany watek dalej na forum pozwalając na te dyskusje taka jak ta w tej chwili?

Do innych forumowiczów zwracaj się z szacunkiem, nawet jeśli cię denerwują. Ludzie są różni i nie każdy ma podobne poczucie humoru. Nie każdy też jest takim mistrzem klawiatury jak Ty.

Ps. Pozwalając na toczące się przepychanki nie unikniecie nigdy wzburzonych wypowiedzi.

Nie upominaj innych, od tego są moderatorzy. Zamiast pisać było, użyj funkcji szukaj podsuń link do odpowiedzi.

Ps. To mnie wkurza najbardziej podsuwać link ok zgodzę się ale sorry na pewno nie ten który zajął już 115 str z czego 80% to śmieci. Ktoś zainteresowany naprawdę tematem zrezygnuje po 10min czytając mądrości.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe natychmiastowe przeczytanie każdej wiadomości. Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich). Odpowiedzialność za treść postów spoczywa na ich autorach.Decyzje moderatorów są podejmowane na podstawie ich subiektywnej oceny ...

Ps. Już i Pan i Pana koledzy moderatorzy też dali się wciągnąć w przepychanki no ale najprościej jest zapodać linka FAQ a co temat się wlecze to wlecze.
Ehhhhhhh życie no cóż też się dałem wciągnąć bez komentarza...
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.06.2010 17:43

Chris_M napisał(a):
W takim razie na jakiego .... trzymacie ten? Gdzie ludziska skaczą sobie do gardeł i żółtymi karteczkami ich obdarowujecie. Ani Wam ani nam już na pewno nie jest to potrzebne.

A nie pisałem, że komuś bardzo zależy na tym, żeby ten wątek storpedować?

Pisałeś Pisałeś tylko ze to było 30 postów wstecz co jak sam widzisz rezultatów nie dało. No i nie ukrywajmy ani Ty ani ja też nie piszemy na temat. Bo co ma to wspólnego moje czy twoje wypowiedzi z tematem

WINIETY W SŁOWENII ????
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.06.2010 18:00

consett0805 napisał(a):Ps. Już i Pan i Pana koledzy moderatorzy też dali się wciągnąć w przepychanki no ale najprościej jest zapodać linka FAQ a co temat się wlecze to wlecze.


Taka rola Admina i moderatorów, że trzeba się czasem wdawać w przepychanki, a przy pisaniu FAQ ktoś się natrudził i jest tam sporo przydatnych informacji, tylko trzeba chcieć czytać.

PS Proszę następne uwagi odnośnie administrowania i moderowania pisać w odpowiednim temacie, ja już nie ma nic do dodania.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.06.2010 18:14

Janusz Bajcer napisał(a):
consett0805 napisał(a):Ps. Już i Pan i Pana koledzy moderatorzy też dali się wciągnąć w przepychanki no ale najprościej jest zapodać linka FAQ a co temat się wlecze to wlecze.


Taka rola Admina i moderatorów, że trzeba się czasem wdawać w przepychanki, a przy pisaniu FAQ ktoś się natrudził i jest tam sporo przydatnych informacji, tylko trzeba chcieć czytać.

PS Proszę następne uwagi odnośnie administrowania i moderowania pisać w odpowiednim temacie, ja już nie ma nic do dodania.

Ja również - temat mnie już nie interesuje niech się tłuką...dalej
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 24.06.2010 20:40

To co? Wszyscy do baru?








:wink:
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.06.2010 21:12

weldon napisał(a):To co? Wszyscy do baru?

Dobrze gada w górę dziada






:wink:
:D :D :D
8O musiałem coś napisać
Tym razem już naprawdę POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZA I PRZECIW
zonatyfacet1
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonatyfacet1 » 24.06.2010 21:35

Piotrek_B napisał(a):
zonatyfacet1 napisał(a):ty jesteś typowy, słownikowy, zapalczywy, podejrzliwy, wszystkowiedzący, wszechmogący Polaczek.
Jak cię czytam, to rzygać mi się chce. Płać sobie nawet 1000 EUR za Słowenię, ty cienka cipko

No sorki Winnetou ale coś Ci się z onet.pl pomieszało.
Ty jednak lubisz żółty kolor.

Zasady znasz jakby co to nie muszę wyjaśniać zasad.
Obrazek

cała twoja satysfakcja, a ja tylko nazwałem sprawę po męsku i po imieniu. Wal czerwoną kobieto
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
WINIETY w Słowenii - strona 115
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone