Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wakacje z niemowlakiem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 28.05.2010 13:15

Jako chłop, pewnie się nie znam...
Wydaje mi się jednak, że wody brać z Polski nie trzeba...
W sklepach "do wyboru, do koloru" :) :Jamnica, Jana, Bistra, Studena itd.
Gazowane, niegazowane, mniej lub bardziej zmineralizowane.
Naprawdę dobre :)
Pozdrawiam i życzę udanych wakacji :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4240
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 28.05.2010 13:52

A mnie się te wody tam jakieś słonawe wydają :) Nie wiem dlaczego.

Dla takiego malucha mimo wszystko wodę bym brała tą do której jest przyzwyczajony.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 28.05.2010 13:54

Lekko słonawy posmak ma tylko Jamnica.
Pozdrawiam
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 28.05.2010 15:24

Fakt, słonawa tylko Jamnica.
Nie jestem niemowlakiem :) . Piszę z perspektywy maratończyka :wink: .
Obaj z synem wypijamy hektolitry wód w Polsce i w Chorwacji. Te chorwackie bardzo nam smakują...
Wydaje mi się, że spokojnie "dadzą radę".
Chociaż pewnie powinien się tu wypowiedzieć jakiś dietetyk lub lekarz...
Może jest jakiś na sali?
plastelinka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) plastelinka » 08.06.2010 09:42

no wlasnie,chodzi o to do ktorej jest przyzwyczajona.Jeśli jedziemy to jednak pod namiot. No i w sprawdzone ,rozkochane miejsce tj. Hvar --> Jagodna ;)w dzien Mała będzie na campingu,pod drzewami raz ze mną,raz z mężem albo teściami,bo z nimi jedziemy.Doszlismy do wniosku ze piekny ale ciezki byl ten rok ciąża,poród,niemowlak i że musimy wszyscy naładować akumulatorki a gdzie indziej jak nie na Cro :)))
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 10.06.2010 01:35

Bardzo słuszny wniosek :)
Udanych wakacji :)
plastelinka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) plastelinka » 23.05.2011 12:43

Wakacje minęły nam wspaniale,na prawdę polecam wszystkim! Teraz kiedy brzdąc ma 1,5 roku również się mam nadzieję wybierzemy ale to już nie będzie takie proste:(
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
wakacje z niemowlakiem - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone