Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje tym bardziej udane im mniej Polaków w pobiżu...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
scrapp
Croentuzjasta
Posty: 203
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scrapp » 12.04.2010 21:00

[quote="pasażer"]Lelule1971, zgadzam się z Tobą. Już kiedyś opisywałem jak to jednego dnia na "naszą" plażę przyjechała grupa Polaków z dziećmi. Rodzice zajęci rozmową, a dziatki zaczęły rozbijać kamienie obok opalających się osób. Rzucały je o skały, waliły jeden o drugi. Było tylko patrzeć aż ktoś nie oberwie. Uwagi nie zwróciłem, bo mówię poszaleją i przestaną, ale wkurzało trochę.

Ludzie!! Co jest z wami nie tak? Jeżeli coś komuś przeszkadza to się wstaje , ładnie przedstawia jako sąsiad i spokojnie wykłada problem.
Jeżeli ktoś nie reaguje to macie prawo do negatywnej oceny. Ale nie wszyscy są jasnowidzami. Własnie czesto widze że wszyscy tacy mocni w gębie na forum. I potem powód jest zeby sobie wspólnie ponarzekać.
Ale jak na ulicy coś dzieje to czapka na uszy, wzrok w drugą stronę.
Jak do tej pory jeszcze na nromalne zwrócenie uwagi nie spotkałem się z brakiem reakcji.
A jak moje szaleje i komuś przeszkadza to zapraszam do zwrócenia uwagi.
Przecież nikt nikomu złośliwie dzieci do przeszkadzania nie wysłyła.
Ja chyba jednak z innej bajki jestem. Krygujecie sie z tym zwracaniem uwagi jakby to było obrażanie kogoś.
Lelule1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lelule1971 » 12.04.2010 21:12

Scrapp, muszę przyznać, że zwracam czasem uwagę, jeśli naprawdę wytrzymać nie mogę i jestem, tym mocno zażenowany, że proszę bądź co bądź dorosłych ludzi o to co powinno być dla nich jasne, inna sprawa, że zazwyczaj to oni mają miny jakby nie bardzo wiedzieli o co mi chodzi...
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.04.2010 21:12

scrapp napisał(a):Jak do tej pory jeszcze na nromalne zwrócenie uwagi nie spotkałem się z brakiem reakcji.

To poczekaj, aż ktoś Ci "normalnie" odpowie i pomyślisz następnym razem czy było warto się publicznie kłócić czy przeczekać.

weldon napisał(a):Wakacje tym bardziej udane im mniej Polaków w pobliżu...

Dlatego nie reklamuje się miejsc/kwater do których się wybiera, a życzliwe podpowiada inne :twisted: :wink:
Mi prawie bez różnicy. Prawie, bo Czeszki chętniejsze do topless :roll: . . . było już o tym . . .


:arrow: Tylko dlaczego ten temat w tym dziale, a nie np Rozmowy o turystyce i nie tylko "Zachowanie się naszych rodaków za granicą" :!: :?:
Lelule1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lelule1971 » 12.04.2010 21:33

scrapp napisał(a):I wpółczuję Ci że nielubisz siebie i nie masz do siebie szacunku.


A ja odwrócę to co napisałeś. Bo myślę, że to może jest tak - z faktu, że Ty mnie nie lubisz i nie masz do mnie szacunku nie wynika, że ja sam się nie lubię i nie mam do siebie szacunku...
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.04.2010 21:41

scrapp
Croentuzjasta
Posty: 203
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scrapp » 12.04.2010 21:47

Lelule1971 napisał(a):
scrapp napisał(a):I wpółczuję Ci że nielubisz siebie i nie masz do siebie szacunku.


A ja odwrócę to co napisałeś. Bo myślę, że to może jest tak - z faktu, że Ty mnie nie lubisz i nie masz do mnie szacunku- błedna teza.
Brak uzasadnionych przesłanek do takiego twierdzenia.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 12.04.2010 21:50

Lelule 1971, pasażer - popieram. Nic dodać, nic ująć.
Chociaż chyba nie miało być o dzieciach...
Jeszcze jedno:
pasażer - też polecam znajomym Chorwację, ale nie zachwalam i nie zdradzam miejsc do których sam się z rodziną wybieram :wink:
scrapp
Croentuzjasta
Posty: 203
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scrapp » 12.04.2010 21:54

pasażer napisał(a):
scrapp napisał(a):Jak do tej pory jeszcze na nromalne zwrócenie uwagi nie spotkałem się z brakiem reakcji.

To poczekaj, aż ktoś Ci "normalnie" odpowie i pomyślisz następnym razem czy było warto się publicznie kłócić czy przeczekać.
Dlaczego uważasz ze sie bede kłocil? Ja nie chce stowrzyć rpoblemu tylko go rozwiązać.
Cóż raczej wszyscy mi odpowiadają grzecznie.( z racji paskudnego wyglądu mam łatwiej w takich syruacjach :D )
Tak na serio nie bójmy sie ludziom mówić że nam cos nie pasuje.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.04.2010 22:05

scrapp napisał(a):Tak na serio nie bójmy sie ludziom mówić że nam cos nie pasuje.

Nie pasuje mi, że nie potrafisz cytować. Użyj lepiej funkcji > Odpowiedz :twisted: :wink:
scrapp
Croentuzjasta
Posty: 203
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scrapp » 12.04.2010 22:14

pasażer napisał(a):
scrapp napisał(a):Tak na serio nie bójmy sie ludziom mówić że nam cos nie pasuje.

Nie pasuje mi, że nie potrafisz cytować. Użyj lepiej funkcji > Odpowiedz :twisted: :wink:

O! I to już widac że moja nauka w las nie idzie!
Tak trzymaj.
Lelule1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lelule1971 » 12.04.2010 22:24

Lelule1971 napisał(a):
scrapp napisał(a):I wpółczuję Ci że nielubisz siebie i nie masz do siebie szacunku.


A ja odwrócę to co napisałeś. Bo myślę, że to może jest tak - z faktu, że Ty mnie nie lubisz i nie masz do mnie szacunku- błedna teza.
Brak uzasadnionych przesłanek do takiego twierdzenia.


Może rzeczywiście popraw swoje posty, gdyż wprowadzasz nimi zamieszanie. To też jest jakiś wyraz szacunku dla innych, którzy muszą przedzierać się przez twoje posty. Z góry dziękuję.
scrapp
Croentuzjasta
Posty: 203
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scrapp » 12.04.2010 22:29

Lelule1971 napisał(a):
Lelule1971 napisał(a):
scrapp napisał(a):I wpółczuję Ci że nielubisz siebie i nie masz do siebie szacunku.


A ja odwrócę to co napisałeś. Bo myślę, że to może jest tak - z faktu, że Ty mnie nie lubisz i nie masz do mnie szacunku- błedna teza.
Brak uzasadnionych przesłanek do takiego twierdzenia.


Może rzeczywiście popraw swoje posty, gdyż wprowadzasz nimi zamieszanie. To też jest jakiś wyraz szacunku dla innych, którzy muszą przedzierać się przez twoje posty. Z góry dziękuję.


Jakbyś nie zauważył juz poprawiłem cytowanie.
piter83pl
Cromaniak
Posty: 651
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter83pl » 12.04.2010 23:05

A ja jak nie podoba mi się towarzystwo dzieci czy inne... po prostu zmieniam sobie miejsce i tyle. Jeżeli ktoś jednak próbuje mnie terroryzować swoim zachowaniem i tym samym umniejszać mój komfort wypoczynku czy czegokolwiek to interweniuje. Ja mam takie same prawo do wypoczynku jak inni i nie zamierzam poświęcać swojego ja na rzecz innych osób - chcących balować całą noc gdy ja chcę wypoczywać. Odróżnijmy egoizm od asertywności. Uważam że zarówno jedni jak i drudzy mają prawo do wypoczynku - Ci z małymi dziećmi, jak i Ci szukający spokoju, czy Ci którzy chcą balować. Dlatego ja jeżeli szukam miejsca do spokojnego wypoczynku, nie wybieram się do zatłoczonych kurortów, czy kempingów gdzie jeżdżą rodziny z dziećmi. Wszyscy mają prawo do wypoczynku, dzieci do wykrzyczenia się - my też kiedyś to robiliśmy. Znajdźmy złoty środek, jak nam nie odpowiada miejsce to pojedźmy dalej zamiast sobie szarpać nerwy. Szanujmy siebie i innych!
Pozdrawiam
Hollywood
Croentuzjasta
Posty: 161
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hollywood » 12.04.2010 23:10

scrapp..pasażer ma b.ładny avatar a do Ciebie dobrze pasuje
tytuł jednego filmu w którym zagrał Harvey Keitel :P
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 12.04.2010 23:30

Nikogo tu oczywiście nie chcę obrazić ale ja zwróciłem uwagę na to że obojętnie czy w kraju czy za granicą największą "wieś" w 90% robią tzw. warszawiacy. Nie są to rodowici mieszkańcy tego miasta tylko "wsioki" co przyjechały do Wa-wy za chlebem, poczuły trochę kasy i teraz chcą się zesr.. co to oni nie są i co to oni nie mają i co to oni nie mogą. Oczywiście najczęściej pijani jak świnie w trzy d..y, oczywiście jak na bydło przystało w stadzie, nie znają umiaru i granic dopóki nie trafią na kogoś większego albo nie zajmą się nimi odpowiednie władze, tudzież wymeldują ich z lokalu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Wakacje tym bardziej udane im mniej Polaków w pobiżu... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone