Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W pogoni za słońcem i ptakami - Mazury 2021

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12595
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.04.2022 09:15

"piotrf"]Dziękuję za relację , była jak zawsze piękna i ciekawa , działała jak balsam w tych stresujących czasach
Już się cieszę na kolejną , bo wiem , że będzie :D


Dzięki za Twoją obecność Piotrze - i - cóż - płyńmy dalej w Dalmacji :mrgreen:

Czy te oczy mogą kłamać . . . :mrgreen:


A w życiu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ptaszory - super


Najpiękniejsze zwierzęta świata :hearts: :hearts: :hearts:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2650
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 09.04.2022 00:38

Kapitańska Baba napisał(a):
wiola2012 napisał(a):Miałam trochę do nadrobienia, bo byliśmy na kilkudniowej wycieczce :D . Czytam, czytam, oglądam , a tu koniec...


Daleko Was poniosło? Mam nadzieję, że wycieczka była bardzo udana :)

Udana, nawet bardzo. Byliśmy w Wenecji :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12595
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.04.2022 15:51

wiola2012 napisał(a):Udana, nawet bardzo. Byliśmy w Wenecji :D


Takie miasto - musiało być pięknie :hearts:
Wenecję znam tylko z relacji, osobiście nie dane mi było jej odwiedzić. Może kiedyś :wink:
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 11.04.2022 11:51

Kapitańska Baba napisał(a):
wiola2012 napisał(a):Udana, nawet bardzo. Byliśmy w Wenecji :D


Takie miasto - musiało być pięknie :hearts:
Wenecję znam tylko z relacji, osobiście nie dane mi było jej odwiedzić. Może kiedyś :wink:


W Wenecji byłem dwa razy. Przypomina mi się taka biznesowa refleksja.
Nie dało się nie zauważyć tego, że w butikach jest sporo rzeczy wykonanych ręcznie.
W tym, również rzeczy dzierganych na szydełku, czy innych drutach.
Widząc to mówię: Dorotko, następnym razem będziemy tu milionerami spójrz ile to kosztuje 8O 8O 8O
My tego w domu mamy ilości nie przebrane,...... i wszystko to tutaj przywieziemy i usiądę na bazarku z napisem handicrafts :mrgreen: :oczko_usmiech:
No oczywiście wiadomo co było dalej,..... czyli nic z tego.
Szydełko w ręku stomatologa czyni cuda w formacie 2D i 3D :D
Ale jak poprosiłem o kąpielówki, to mi nie wydziergała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12595
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.04.2022 14:03

"pavlo"]
W Wenecji byłem dwa razy. Przypomina mi się taka biznesowa refleksja.
Nie dało się nie zauważyć tego, że w butikach jest sporo rzeczy wykonanych ręcznie.
W tym, również rzeczy dzierganych na szydełku, czy innych drutach.
Widząc to mówię: Dorotko, następnym razem będziemy tu milionerami spójrz ile to kosztuje 8O 8O 8O
My tego w domu mamy ilości nie przebrane,...... i wszystko to tutaj przywieziemy i usiądę na bazarku z napisem handicrafts :mrgreen: :oczko_usmiech:


Raz, dwa i wyjazd wyjdzie gratis a nawet z zarobkiem :mrgreen:

No oczywiście wiadomo co było dalej,..... czyli nic z tego.
Szydełko w ręku stomatologa czyni cuda w formacie 2D i 3D :D


Hmmm...to moze ja bym sobie zażyczyła jakąś dzierganą plombę w ząbku :mrgreen:

Ale jak poprosiłem o kąpielówki, to mi nie wydziergała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:


O wredna 8O :idea: Miałam kiedyś koleżankę która dziergała piękne stringi na szydełku :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Nasza Ewa dostała od niej kapelusik - był cudny :hearts:
Poprzednia strona

Powrót do Polska

cron
W pogoni za słońcem i ptakami - Mazury 2021 - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone