Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

uwaga MINY !!!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 27.05.2007 12:16

Ja kiedyś słyszałem, że by rozminować wszystkie zaminowane terytoria Chorwacji trzeba ok 300 lat 8O
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3687
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 27.05.2007 12:29

Torcida1 napisał(a):Ja kiedyś słyszałem, że by rozminować wszystkie zaminowane terytoria Chorwacji trzeba ok 300 lat 8O


jeden zero za duzo!!!!!
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 27.05.2007 16:08

Aha. Jednak, nawet jeśli jest to 30 lat to i tak bardzo wiele. To daje nam obraz tego, jak bardzo Chorwacja jest zaminowana.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3687
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 27.05.2007 16:58

Na Istri, miny=0
burebaruta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 20.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) burebaruta » 27.05.2007 17:55

Jakiś miesiąc temu czytałam taki chorwacki Fakt czli 24SATI i gazetka ta uraczyła mnie historią o rodzinie która dopiero teraz pierwszy raz po wojnie postanowiła odwiedzić swoją vikendice. Niestety w pobliżu wejścia do domku była mina :?
Korala
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korala » 27.05.2007 19:57

Bolo napisał(a):A no jest tam jeszcze sporo tego świństwa. Ale z tego co się dowiedziałem to rząd na razie nie robi nic żeby się tego szybko pozbyc.


Oprócz takich tabliczek można także spotkac takie o zamknięciu drogi z powodu rozminowania. Takie komunikaty są, a przynajmniej były podawane także na stronach HAK. Więc jednak coś się robi.
Swego czasu pozamykane były np boczne drogi od starej trasy Karlovac - Split.
Zdaje się że także siły międzynarodowe w BiH są w to zaangażowane.
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 27.05.2007 21:41

Ja myślę, że na pewno w jakiś tam sposób Chorwacja jest rozminowywana. Jednak pytanie: czy jest to przeprowadzane dostatecznie szybko???
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3687
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 27.05.2007 21:49

Torcida1 napisał(a):Ja myślę, że na pewno w jakiś tam sposób Chorwacja jest rozminowywana. Jednak pytanie: czy jest to przeprowadzane dostatecznie szybko???


Na pewno nie!!!
bo brak pieniadzy???
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 441
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 20.06.2024 21:15

Początkowo media podawały, że samochód zjechał na pobocze i wybuchła mina z czasów wojny
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/dij ... Naslovnica
Obecna wersja, że 9 letnie dziecko wyniosło ładunek wybuchowy z samochodu...
Marlowe1994
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 20.06.2024 21:22

komaciek napisał(a):Początkowo media podawały, że samochód zjechał na pobocze i wybuchła mina z czasów wojny
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/dij ... Naslovnica
Obecna wersja, że 9 letnie dziecko wyniosło ładunek wybuchowy z samochodu...

Dziwne zdarzenie. Tragiczne. Musieli ci Czesi coś znaleźć i zabrali to do auta nie wiedząc co to jest....
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone