Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Uvaga Dubrovnik

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JokerSmile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JokerSmile » 22.08.2010 23:19

szymek.1 napisał(a):ale cyrk :lol:
jade do Dubrovnika i chyba nie zapłacę za parking,tak dla jaj :lol:
i niech mnie w nos pocałuja bracia Bośniacy :lol:
ps. podjadę pod same mury a jak sie da wjadę i na nie :lol:


Szymuś...
Tanio atlas geograficzny sprzedam.
(winieta na Słowenię w gratisie)
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 24.08.2010 16:38

szymek.1 napisał(a):ale cyrk :lol:
jade do Dubrovnika i chyba nie zapłacę za parking,tak dla jaj :lol:
i niech mnie w nos pocałuja bracia Bośniacy :lol:
ps. podjadę pod same mury a jak sie da wjadę i na nie :lol:

Nie zapomnij o linie z kotwicą to wejdziesz gratis :lol:
viggen_wawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viggen_wawa » 24.08.2010 18:18

FUX napisał(a):
zielas napisał(a):W te wakacje parking podziemny na ul. Zagrebackiej nie okazał się tanim rozwiązaniem. Za 5h postoju w poniedziałek 16.08.2010. zapłaciłem 90 HRK.
Pomimo tej ceny to i tak nie najgorsze rozwiązanie - auto stoi pod ziemią, więc się nie nagrzewa, co ma znaczenie przy dalszej jeździe... 8)

W Wiedniu lub Wenecji kilka godzin kosztuje ze 24 euro, więc sie nie podniecaj... :wink:


Jeślichodzi o Wiedeń to za 10 godzin 15.08. zapłaciłem 15 euro(1,5euro/h). Sensowna cena a parking automatyczny
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.08.2010 18:20

To podziel się adresem...
viggen_wawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viggen_wawa » 24.08.2010 18:22

szymek.1 napisał(a):i niech mnie w nos pocałuja bracia Bośniacy


coś się zmieniło ostatnio? Bośnia przejęła Dubrovnik? :wink: :D :D :D :D
viggen_wawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viggen_wawa » 24.08.2010 18:24

FUX napisał(a):To podziel się adresem...


parking tuż przy stacji U4 (zielona) - Meidling Haupstrasse (obok tureckiej dzielnicy). Zaleta - jest niedaleko centrum. :D :D :D
Ostatnio edytowano 24.08.2010 18:30 przez viggen_wawa, łącznie edytowano 1 raz
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.08.2010 18:26

Dzięki. Wprowadzę do navi.
viggen_wawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viggen_wawa » 24.08.2010 18:28

FUX napisał(a):Dzięki. Wprowadzę do navi.


Poza tym chyba pewny. Po 10 godzinach wyglądało,że pies z kulawą nogą się nie zainteresował :D :D :D autem i zawartością
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.08.2010 21:48

Ja napisze tak być może komuś to coś da hhhhee kiedy będzie się pocił aby znaleźć miejsce.
w 2006 roku jak gościłem na wakacjach w bardzo bliskich okolicach Dubrovnika chyba podczas drugiej wycieczki do miasta skręciłem w z głównej chyba Zagrebacka w boczną tuż koło murów. Tam dojechałem do miejsca z którego tylko można było zawrócić (ślepa) i na murze było napis private. Tak się zdarzyło że na ten moment wyszedł właściciel o imieniu ciekawym jak na Chorwata Leon. Spytałem się grzecznie czy mogę zostawić tu auto (troszkę mina nie taka u niego) jednocześnie sięgając do kieszeni.
10 kun wystarczyło aby auto stało ile chciałem mało tego uliczka na tyle ciasna że był cień przez większą część dnia. Potem już każda wizyta odbywała się tak dzwonek do bramy Leon wyciągał rękę mówił Ok i dawaj na stare miasto.
Reasumując moje parkowanie to 10 kun nie ważne ile czasu spędzałem w Dubrovniku
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Uvaga Dubrovnik - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone