Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie moto-assistance

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 16093
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.09.2024 08:26

Bośniacy żadnego, ale wyszedł problem przy ubezpieczeniu assistance jednego ze służbowych aut (gdzie pracuje) i okazało się, że ass nie działa w BiH, mimo że pisze Europa i basen Morza Śródziemnego, wyszło w szczegółach zapisów, wyłączenie dla floty służbowej. Dobrze, że inne auta były gdzie indziej ubezpieczone, bo akurat ubezpieczenie się przydało... To już jakiś czas temu było....

Ale przyszło mi do głowy, zapytaj Piotra (od Osiołkowej relacji) z czego korzystali...

Ja jeszcze poza jesień nie wychodzę w planach, a Ty już wakacje 26 i to tak dokładnie planujesz...
Marlowe1994
Cromaniak
Posty: 519
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 12.09.2024 09:45

599 napisał(a):
natomiast jeśli chodzi o wpisy typu
"Assistance za 2,5kPLN,"
to już bym się zastanowił/zorientował
ile bym zapłacił wynajmując lawetę z kraju
przy drodze "rzędu"1,5kkm,
tak czy owak ,
życzę bezawaryjności wszystkim,

Raczej tanie to nie jest i 2500pln to mógłby być najniższy wymiar kary. Holując auto z peljeszczaka do domu 1240km miałem przekroczone o te 40km i za to zapłaciłem z tego co pamiętam, 300pln. Reszta, 1200km z Assistance. Za 1500km to byłaby niebagatelna kwota.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Ubezpieczenie moto-assistance - strona 152
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone