Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Transport z Sukosan k/Zadaru do Krka park

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bravo8
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.05.2024
Transport z Sukosan k/Zadaru do Krka park

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravo8 » 17.05.2024 15:22

Witam

Szukam możliwości najlepiej transportem publicznym z Sukosan obok Zadaru do parku Krka . Ja z żoną plus czworo dzieci. Wynajem samochodu raczej średnio się kalkuluje ze względów logistycznych , mini vany są za drogie , więc pozostaje transport publiczny.
Chodzi mi też o moje możliwości finansowe więc wynajem busa z kierowcą to raczej spory wydatek , tym bardziej że gość musiałby tam na nas czekać . Za około 3 euro mogę się dostać z Sukosan do Zadaru i jakoś połączyć to z jakimś transportem autobusowym do Krka NP . Czy znacie jakieś alternatywy połączeń ?

Dziękuję za pomoc
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 17.05.2024 21:22

latwowdanym
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.06.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) latwowdanym » 24.06.2024 09:25

Aby dojechać z Sukosan do Parku Narodowego Krka transportem publicznym, najpierw trzeba autobusem dostać się do Zadaru, a stamtąd bezpośrednim autobusem do Skradin, skąd łodzie przewożą turystów do parku, co jest ekonomiczną opcją dla całej rodziny.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
Transport z Sukosan k/Zadaru do Krka park
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone