Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szybko, leniwie, tanio...

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 18.05.2011 01:39

Tom_US napisał(a):Witam,


Nasze wymagania:
-niedaleko - czyli ok 1000km.
-czysta woda, dużo płytkiego
-nie bardzo zaludnione plaże
-nie bardzo drogo
Ogólnie chcemy raczej poleżeć na plaży i się lenić :) Wieczorami jakaś dobra kolacja z lamką wina. Zwiedzanie w minimalnym zakresie.



Pozdrawiam!


Z tego co wiem Jacynty pisał kiedyś o Sonhar ... tam powinno wam sie podobać :?
auganov
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 04.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) auganov » 18.05.2011 06:57

w mojej ocenie Twoje wymagania spełnia Kwarner-jest tam szereg małych, dość tanich miejscowości z niewielkimi pięknymi plażami z których wszędzie jest blisko. Moim pierwszym miejscem wakacyjnego odpoczynku w 1999 r. był Senj i mnie oczarował. Było tanio, były knajpki, trochę zabytków, mnóstwo małych plaż i krystalicznie czysta woda. Podobne wrażenie wywarły na mnie inne miasteczka położone na północ od Senj - Novi Vinodolski i Crikvenica, a także kilka mniejszych turystycznych miejscowości usytuowanych w tej okolicy. Stamtąd blisko jest do Triestu we Włoszech, do jaskiń w Postojnej czy tez do Plitvic. Miejsce warte rozważenia.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 18.05.2011 07:31

uwazam że KRK będzie odpowiedni :P
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 22.05.2011 12:03

A dokładnie Stara Baśka na KRKu :)
olutek
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 28.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) olutek » 30.05.2011 01:05

BuLL napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a):Pule sobie odpuść, to miasto do zwiedzenia a nie mieszkania tam - bo nie spełnia:
- czysta woda, dużo płytkiego
-nie bardzo zaludnione plaże - to jest wielgachne miasto w centrum kiepsko z plazami trzeba dojeżdzać
-nie bardzo drogo


A ja polecam miejscowośc zaraz obok Puli "Medulin" Byłem tam co prawda 4lata temu ale było przepięknie. Jeżeli tanio i schludnie to polecam ośrodek "villaggio horizont" . W tym roku wybieram zaraz obok tego ośrodka do "verudela beach"


a przez jakiego pośrednika rezerwowałaś? Czy bezpośrednio?
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Szybko, leniwie, tanio... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone