Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szwajcaria - majówka 2024 - Michał

Szwajcaria nie ma tradycyjnej stolicy, funkcję tą pełni Berno z racji znajdującej się w tym mieście siedzibie rządu. Na terenie Szwajcarii znajdują się 24 górskie szczyty o wysokości ponad 4 tysiące metrów. Państwo to jest uznawane za najbardziej górzyste na świecie. Są na świecie dwa kraje posiadające kwadratową flagę, jednym z nich jest Szwajcaria, a drugim Watykan. W wyniku referendum 70% Szwajcarów opowiedziało się przeciwko wiązaniu Szwajcarii z Unią Europejską.
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2476
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 26.06.2024 20:55

maslinka napisał(a):Michał, dzięki za bardzo ciekawą relację ze Szwajcarii. Mam nadzieję, że kiedyś tam trafię. Jeden dzień na nartach w szwajcarskim ośrodku się nie liczy, chociaż zawsze to jakiś początek ;)


A ja dziękuję za obecność i trzymam kciuki, że się kiedyś wam uda zajrzeć do Swiss na dłuzej :verryhappy: :spoko:

pozdrawiam, Michał
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1624
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 27.06.2024 13:34

Fajna relacja, dziękuję, podczytywałam zza krzaków bo w temacie nie miałam za dużo do powiedzenia :lol: .

My od czasu do czasu spoglądamy na Szwajcarię pod kątem narciarskim ale cenowo to jednak słabo wypada w porównaniu z Austrią, Włochami czy nawet Andorą.

Raz potraktowaliśmy ją jako kraj tranzytowy w drodze do Prowansji i tego błędu już nigdy nie popełnimy. Na urlop wiosenno/letni chętnie bym się wybrała ale na razie ciągnie nas w zdecydowanie mniej cywilizowane i poukładane rejony :rotfl: .
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2476
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 27.06.2024 13:43

Aglaia napisał(a):Fajna relacja, dziękuję, podczytywałam zza krzaków bo w temacie nie miałam za dużo do powiedzenia :lol: .

My od czasu do czasu spoglądamy na Szwajcarię pod kątem narciarskim ale cenowo to jednak słabo wypada w porównaniu z Austrią, Włochami czy nawet Andorą.

Raz potraktowaliśmy ją jako kraj tranzytowy w drodze do Prowansji i tego błędu już nigdy nie popełnimy. Na urlop wiosenno/letni chętnie bym się wybrała ale na razie ciągnie nas w zdecydowanie mniej cywilizowane i poukładane rejony :rotfl: .


Dzięki za czytanie :proszedzieki:
W Swiss są mniej cywilizowane i poukładane ceny. To spełnia Twoje wymagania :lezekwicze: :pociesza:

pozdrawiam, Michał
megidh
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5001
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 27.06.2024 17:45

Dzięki za super relację, dzięki której miałam okazję liznąć trochę tego kraju.
Chciałabym do niego kiedyś dotrzeć, ale niestety cenowo nie jest on przyjazny.
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2476
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 27.06.2024 20:19

megidh napisał(a):Dzięki za super relację, dzięki której miałam okazję liznąć trochę tego kraju.
Chciałabym do niego kiedyś dotrzeć, ale niestety cenowo nie jest on przyjazny.


Dziękuję :proszedzieki: i też trzymam kciuki, żeby się kiedyś udało :spoko: :papa:

pozdrawiam, Michał
Poprzednia strona

Powrót do Szwajcaria - Svizra



cron
Szwajcaria - majówka 2024 - Michał - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone