Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam "opiekunów" tematów

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
admin2
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 19.11.2005
Szukam "opiekunów" tematów

Nieprzeczytany postnapisał(a) admin2 » 06.12.2005 13:25

witam,

proszę o zgłaszanie się chętnych osób, dysponujących odrobiną czasu.

Waszą ( Twoją ) pomoc postrzegam tak ( napiszę dla wygody w takiej formie osobowej):

krok 1/ zgłoszenie w jednym wątku Waszych pomysłów odnośnie tego co najczęściej się powtarza - lpg, winietki, przepisy, kamizelki apteczki ... co jeszcze?

krok 2/ wybierasz sobie jeden temat, który najbardziej Ci odpowiada i robisz opracowanie w jednym poście, którego będziesz "opiekunem" najważniejszych kwestii na podstawie wiedzy własnej i innych Forumowiczów ( także z linkami do tematów na podstawie których pisane to było, adresy stron źródłowych etc wszystko co może się przydać ale w miarę krótko)

krok 3/ dajesz taki temat jako przyklejony, pod spodem dopisują się z uwagami inni Forumowicze - w ten sposób unikamy błedów, a także mamy uwagi pomocne przy temacie.

krok 4/ aktualizujesz co jakiś czas "swój" temat na podstawie nowych wiadomości albo sugestii innych Forumowiczów.
( Coś na kształt "kalendarza wyjazdowego" prowadzonego przez Dorotę. Tam nie trzeba było przekopywać wszystkiego żeby mieć najważniejsze informacje bo te podawane były w pierwszym poście).

Szukam więc osob, które zechcą pomóc.

Pozdrawiam

Admin2
Ostatnio edytowano 10.12.2005 14:12 przez admin2, łącznie edytowano 2 razy
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 06.12.2005 14:18

A to ja może "Kampingi"? Znaczy nie a to ja tylko ja. :D

PozdraV
J.
gratkorn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gratkorn » 06.12.2005 15:20

Mogę zrobić drogę przez Austrię od przejść czeskich Mikulow - Znojmo do przejść słoweńskich z aktualnymi wiadomościami drogowymi z Austrii + ciekawostki (mandaty, radary, kamery na autostradach, itp.).
Proponuje tytuł: " Po drodze : Austria". Może ktoś inny zrobiłby Czechy, Słowację, Węgry. Wszystkie te państwa mogłyby być w "Po drodze ...."
M.onika.
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 10.12.2005 00:26

A czy to ma być tylko ABC, czy też takie przyklejone tematy zrobimy też w innych działach? Bo jakby były np. "Regiony" to mógłbym zrobić np. Pag, raz a porządnie (7 wyjazdów na tą wyspę). Ciagle ktoś o to pyta a ja już nie mam siły o tym samym nawijać (a wyszukiwarka nie wyszukuje haseł 3-literowych).
A tak siądzie się raz, napisze (inni pomogą) i będzie na zaś.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 10.12.2005 12:29

Pomysł wspaniały, ....N ilość w jednym. .... "Niezawodny" czekam na Twoje opracowanie, ten Pag bardzo mnie interesuje, chcę pojechać a nie wiem czy aby warto. Sprawa nie dotyczy tylko Pagu- takie opracowania obojetne czego dotyczą byłyby "skarbem wiedzy". Życzę powodzenia. !!!!!!!
admin2
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 19.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) admin2 » 10.12.2005 14:23

Mogą być "przyklejone" najważniejsze opracowania w prawie każdym dziale, szczególnie mi jednak zależy żeby coś takiego było w ABC ( te nieszczęsne winiety, LPG, trasy przejazdów, zbiory miejsc do nocowania). Ten dział będzie ostro moderowany i będą w nim wiadomości nie zaś dyskusje głównie. Niestety Admin sam nie zrobi całej roboty. I tu liczę na pomoc Forumowiczów.

Ważne jest żeby temat dostał "opiekuna" czyli osobę która będzie go np. raz na tydzień aktualizować i dodawać nowe wiadomości. Tym samym kompendium wiedzy będzie zawsze na początku.

Admin2
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 12.12.2005 19:35

gratkorn napisał(a):Mogę zrobić drogę przez Austrię od przejść czeskich Mikulow - Znojmo do przejść słoweńskich z aktualnymi wiadomościami drogowymi z Austrii + ciekawostki (mandaty, radary, kamery na autostradach, itp.).
Proponuje tytuł: " Po drodze : Austria". Może ktoś inny zrobiłby Czechy, Słowację, Węgry. Wszystkie te państwa mogłyby być w "Po drodze ...."
M.onika.

Jakby taki pomysł wypalił to mogę zebrać i wziąć pod opiekę BiH, Serbię i Czarnogórę (same sprawy drogowe) a nawet dalej, jakby to kogoś jeszcze interesowało ;) Ostatnio sam dla siebie ostro zbierałem dane o przejazdach tymi krajami, to pewnie bym dał radę to złożyć do kupy. Chociaż znaleźliby się na forum lepsi spece, szczególnie od BiH i CG - hej, wiecie o kim mówię :D - którzy mam nadzieję że by pomogli!
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 07.01.2006 01:43

Witam wszystkich formowiczów :D i najlepszego w nowym roku
Zaczynamy już marzyć o wakacjach i dlatego popieram temat Chorwackie ABC chociaz w 2005 byłem 1-szy raz wChorwacji to gdyby nie forum to bym popełnił wiele błedów w wyjexdzie a teraz służę pomoca
Zadar okolice a szczególnie Osrodek w Zatone Holiday Village Zaton
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 15.01.2006 02:33

Coś zapał admina do reformowania cro-forum wygasł... :?
A może admin wymiękł widząc znikomy odzew :?:

Wkrótce zacznie się sezon a wraz z nim setki tych samych pytań o to samo... Komu zechce się odpowiadać po raz n-ty na to samo?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2006 03:02

Kolego "niezawodny" -mnie się zechce. :lol:
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 15.01.2006 20:59

Janusz Bajcer napisał(a):Kolego "niezawodny" -mnie się zechce. :lol:


No to trzymam cię za słowo i sprawdzę... :wink: Zobaczymy jakm długo wytrzymasz w swym "noworocznym postanowieniu" :lol:
kingkong
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 28.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kingkong » 15.01.2006 23:06

niezawodny napisał(a):Coś zapał admina do reformowania cro-forum wygasł... :?
A może admin wymiękł widząc znikomy odzew :?:

Pani admin2 odnalazła się wreszcie w swoim towarzystwie adoracji i tam się udziela na nowym, lepszym forum o "luźnej" i pięknej tematyce, o co od początku jej chodziło...
8O 8O 8O 8O 8O
:evil: :twisted: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Acha i jeszcze kakojedobro
to dla SmokaWawelskiego i innych jego klonów :wink:
admin2
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 19.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) admin2 » 15.01.2006 23:59

niezawodny napisał(a):Coś zapał admina do reformowania cro-forum wygasł... :?
A może admin wymiękł widząc znikomy odzew :?:

Wkrótce zacznie się sezon a wraz z nim setki tych samych pytań o to samo... Komu zechce się odpowiadać po raz n-ty na to samo?


Admin2 nie wymiękł a jedynie jest też osobą z ograniczonymi możliwościami czasowymi. Tak jak Admin - Patryk również.
To forum to hobby a nie praca.


Co do pomysłu, jak wiele innych jest on testowany a co z niego będzie to czas pokaże. Zależy to przede wszystkim do samych Forumowiczów.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 10.02.2006 18:31

Jeżdżę do CRO zawsze z rowerami, prowadzę sklep w wszelkimi bagaznikami, chętnie doradzę co, gdzie i ew jaki model kupić. Nie będę siebie reklamował, podam adresy sprawdzonych sklepów w różnych rejonach Polski. Jestem wielkim zwolennikiem bezpieczenstwa na drogach i jak czasami widzę w jaki sposób przewożony jest bagaż "krew mnie zalewa". Naprawdę nie zawsze bagazniki, boxy muszą być bardzo drogie, zawsze muszą być odpowiednio dopasowane i zamontowane, a to co czasami widać na dachach to głupota wynikająca z niewiedzy i maleńkich sztucznych oszczędności. Wożę różne bagażniki od 1982 roku, mam więc spore doświadczenie nie tylko jako sprzedawca, podzielę się nim z wszystkimi chętnymi. Pozdrawiam
krasnal
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasnal » 27.03.2006 18:33

niezawodny napisał(a):Coś zapał admina do reformowania cro-forum wygasł... :?
A może admin i admin2 wymiękli widząc znikomy odzew :?:

Wkrótce zacznie się sezon a wraz z nim setki tych samych pytań o to samo... Komu zechce się odpowiadać po raz n-ty na to samo?


Kolejne miesiące upływają i jakoś nudno i drętwo tutaj... Miejmy nadzieję, że powracający z wojaży wleją nowy zapał w te stare tryby...
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Szukam "opiekunów" tematów
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone