Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam "opiekunów" tematów

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bazylka5
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bazylka5 » 27.03.2006 19:11

[quote="wlodek"]Witam wszystkich formowiczów :D i najlepszego w nowym roku
Zaczynamy już marzyć o wakacjach i dlatego popieram temat Chorwackie ABC chociaz w 2005 byłem 1-szy raz wChorwacji to gdyby nie forum to bym popełnił wiele błedów w wyjexdzie a teraz służę pomoca
Zadar okolice a szczególnie Osrodek w Zatone Holiday Village Zaton[/quote]
Chetnie poczytałabym o tym Osrodku. Już na forum pytałam o niego. W zwiazku z wysokimi cenami zastanawiałam się czy atrakcje typu baseny , zjeżdzalnie i inne są za darmo? Jak wygląda życie nocne, czy są imprezy regionalne typu wieczór dalmatynski itd

pozdrawiam
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 29.03.2006 21:34

Bazylka5 napisał(a):
wlodek napisał(a):Witam wszystkich formowiczów :D i najlepszego w nowym roku
Zaczynamy już marzyć o wakacjach i dlatego popieram temat Chorwackie ABC chociaz w 2005 byłem 1-szy raz wChorwacji to gdyby nie forum to bym popełnił wiele błedów w wyjexdzie a teraz służę pomoca
Zadar okolice a szczególnie Osrodek w Zatone Holiday Village Zaton

Chetnie poczytałabym o tym Osrodku. Już na forum pytałam o niego. W zwiazku z wysokimi cenami zastanawiałam się czy atrakcje typu baseny , zjeżdzalnie i inne są za darmo? Jak wygląda życie nocne, czy są imprezy regionalne typu wieczór dalmatynski itd

pozdrawiam

No tak kasy to trzeba trochę wydać ale!!!!
Ośrodek ten to jak małe miasteczko ,mini market, poczta , deptak a przy nim restauracje, kawiarnie, sklepiki, kantor, bankomaty.
Plaża żwirowa lub bardzo drobne kamyczki przy plazy punkty z napojami lodami pizza można korzystać z plazy od rana do nocy.
Pełno boisk do siatki, piłki nożnej, kosza, scieżka zdrowia, hippika .
Wieczorem życie nocne dyskoteka na terenie ośrodka ale zaraz za brama jedna z największych w Chorwacji Dyskoteka Saturn prima ale piwo np. 3x droższe niż w restauracjach wstęp 20 kun codziennie tylko w poniedziałek nieczynna. Obok plazy wspanały basen 10 m od morza.
Na plazy programy animacyjne motoróki banany, skutery, spadochrony
tylko kasa i kasa :lol:
Nawet miejsca do mycia samochodów. Jedynie co to brak rodaków i pełno niemców. Jak trzeba to moge przesłac pare fotek
Bazylka5
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bazylka5 » 29.03.2006 22:26

Poproszę o zdjęcia. Może ułatwią wybór.Pozdrawiam
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 29.03.2006 22:39

Bazylka5 napisał(a):Poproszę o zdjęcia. Może ułatwią wybór.Pozdrawiam

Ok ale gdzieje mam przesłać?????????
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.03.2006 23:33

dużo ładnych fotek jest na stronie ośrodka w Zatonie
http://www.zaton.hr/hr/foto_plaza.php
Bazylka5
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bazylka5 » 30.03.2006 08:43

Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
andre47
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre47 » 02.02.2010 12:06

Są wolne etaty? :?:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.02.2010 12:15

Nabór chwilowo zawieszony, wiesz kryzys i te sprawy :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Szukam "opiekunów" tematów - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone